شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ايا پردم كاري شده (آسیب دیده؟)

1. سلام به همگي من يه سوال داشتم ميشه راهنماييم كنين من با نامزدم يه رابطه سطحي داشتم  فقط يك بند انگشت اون يه لحظه رفت داخل واژنم  اون جا نه دردي داشت نه خوني اما وقتي اومدم خونه يه لكه صورتي رنگ خيلي كوچيك رو شرتم بود ايا پردم كاري شده؟
    يه سوال ديگم داشتم من ترشحاتم خيلي زياده به طوري كه هر روز مجبورم لباس زيرمو عوض كنم  اين طبيعيه؟

2. sahariii نوشته است: سلام به همگي من يه سوال داشتم ميشه راهنماييم كنين من با نامزدم يه رابطه سطحي داشتم  فقط يك بند انگشت اون يه لحظه رفت داخل واژنم  اون جا نه دردي داشت نه خوني اما وقتي اومدم خونه يه لكه صورتي رنگ خيلي كوچيك رو شرتم بود ايا پردم كاري شده؟
    يه سوال ديگم داشتم من ترشحاتم خيلي زياده به طوري كه هر روز مجبورم لباس زيرمو عوض كنم  اين طبيعيه؟

سلام

سوال اواتون که جوابش نه هستش یعنی اون خون ربطی به پارگی پرده ی بکارت طبق شرایطی که گفتین نداره.

در مورد سوال دوم باید اول بگین این تشحات بد بو هستن یا نه؟ خارش دارن یا نه؟ درد زیر شکم هم دارین یا نه؟ اخیرا این ترشحات زیاد شدن یا از زمان بلوغتون این طوری بوده؟درد تحریکی گردن رحم علاوه بر ترشح واژن دارین یا نه ؟ از سوالتون پیداست که تا حالا دخول نداشتین اما ایا تا حالا منی به واژن شماریخته یا نه ؟ اگر ریخته ایا همسر شما علائمی مثل سوزش ادرار داره؟؟؟ یا همسرتون رفتار های پر خطر داشته یا داره؟؟عادات مربوط به بهداشت فردی شما چه طوره؟یعنی اگر به هر دلیلی (مثل شست‌وشوی بیش از حد داخل واژن یا اصطلاحاً دوش واژینال) تجمع لاکتوباسیل‌ها در واژن دچار مشکل شود، میدان برای هنرنمایی میکروب‌های بیماری‌زا باز شده است. در چنین حالتی است که ترشحات واژن از حالت طبیعی خارج می‌شود.!!! در تمام طول دوره ی قاعدگی این ترشحات میزانش این طوریه یا نه تو زمان تخمک گذاری مثلا شدید میشه؟ ایا از قرص های ضد بارداری استفاده میکنین یا نه؟؟چون مصرف قرص های ضدبارداری ترشحات واژن را تغییر می‌دهد.و..............

به هر حال دوست خوبم هر خانمی کیفیت طبیعی ترشحات خود را می‌داند و در واقع می‌داند که چه ترشحاتی در وی قابل قبول است و کدام ترشحات بیش از حد طبیعی است. اما نکته اینجاست که کیفیت و کمیت ترشحات واژن در هر زن در طول زمان و حتی در طول یک دوره ماهانه می‌تواند تغییر کند که دلیلشم تغییر سطح هورمون های بدنه ؛ اما چون شما سنتون کمتر از 25 ساله و همچنین اخیرا ازدواج کردین باید نسبت به ترشحات واژن حساس تر باشین و بهترین توصیه مراجعه یه متخصص زنان و زایمانه اما اگه به سوالاتی که پرسیدم جواب بدین دوستان بهتر میتونن کمکتون کنن.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. sahariii نوشته است: سلام به همگي من يه سوال داشتم ميشه راهنماييم كنين من با نامزدم يه رابطه سطحي داشتم  فقط يك بند انگشت اون يه لحظه رفت داخل واژنم  اون جا نه دردي داشت نه خوني اما وقتي اومدم خونه يه لكه صورتي رنگ خيلي كوچيك رو شرتم بود ايا پردم كاري شده؟

اگر در زمان نزدیک به پریودتون نبوده باید توسط پزشک متخصص معاینه بشید چون امکان اسیب دیدگی وجود داره
    در مورد ترشحات هم باید بگم که ترشحات همیشه هست و وقتی شما تحریک بشید و یا در  در روزهای نزدیک به تخمک گذاری این ترشحات زیاد میشه ولی اگه شما در طول کل دوره سیکلتون این مشکل رو دارین بهتره بررسی بشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  4. سلام
    منو همسرم با هم از پشت رابطه داشتیم
    در یه لحظه آلت همسرم با فشار زیادی به جلوم و ناحیه ورودی واژنم برخورد کرد
    من فشار و درد زیادی رو حس کردم اما خونی مشاهده نکردم
    قبلا به دکتر مراجعه کردم که گفت پردم سالمه ولی تا روز بعد ورودی واژنم درد میکرد
    آیا احتمال پارگی وجود داره؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. narges62 نوشته است: سلام
    منو همسرم با هم از پشت رابطه داشتیم
    در یه لحظه آلت همسرم با فشار زیادی به جلوم و ناحیه ورودی واژنم برخورد کرد
    من فشار و درد زیادی رو حس کردم اما خونی مشاهده نکردم
    قبلا به دکتر مراجعه کردم که گفت پردم سالمه ولی تا روز بعد ورودی واژنم درد میکرد
    آیا احتمال پارگی وجود داره؟

سلام

وقتی دکتر گفته سالمه دیگه نگران نباشین اون دردم به خاطر ضربه ای بوده که ناگهانی بهش وارد شده.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید