شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بی احساسی و عدم تحریک

1. h_66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.
    من یه دختر 23 سالم که با هیچ مردی رابطه نداشتم، تابحال خود ارضاییم نکردم، من اصلا تحریک نمیشم، نه با دیدن فیلم پورنو نه با دست زدن به کلیتورسم خودم، هیچ حسی پیدا نمیکنم. یعنی من سرد مزاجم؟ بعد ازدواج دچار مشکل میشم؟

2. h_66 نوشته است: با سلام.
    من یه دختر 23 سالم که با هیچ مردی رابطه نداشتم، تابحال خود ارضاییم نکردم، من اصلا تحریک نمیشم، نه با دیدن فیلم پورنو نه با دست زدن به کلیتورسم خودم، هیچ حسی پیدا نمیکنم. یعنی من سرد مزاجم؟ بعد ازدواج دچار مشکل میشم؟

سلام

سوال شما کاملا ضد ونقیضه: دست زدن به کلیتوریس همون تحریک کلیتوریسه دیگه اینم یعنی خود ارضایی پس یعنی چی تا حالا خود ارضایی نداشتین؟؟؟؟ اما به هر حال میشه 2 تا پیشنهاد داد:
    1-ممکنه سطح هورمون های زنانه ی شما(استروژن وپروژسترون)پایین باشه که باید یه ازمایش بدین تا مشخص بشه

2-شاید (میگم شاید)شما سرد مزاج باشید که در این صورتم میتونین به متخص زنان و زایمان مراجعه کنین ،قطعا ایشون میتونن یه کارایی بکنن.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. h_66 نوشته است: با سلام.

سلام

قضیه از این قرار هست که بدن و سیستم عصبی شما با این گونه مسائل آشنا نیست ، این به معنی سرد مزاجی نیست

و این مسئاله در جامعه ما خیلی عجیب نیست ( به علت محدودیت های خانم ها )

شما هم نگران نباشید ، مشکلی براتون پیش نخواهد آمد

میتونید صبر کنید تا به مرور و یا بعد از ازدواج بواسطه همسرتون فعال بشه ،

میتونید هم خودتون با لمس کردن اعضای مختلف بدنتون سیستم عصبی را در نواحی مختلف بدنتون فعال و بهینه کنید

( اگر گزینه آخر را انتخاب کردید ، سعی کنید که با آرامش این کار را انجام بدید و کمتر قسمت های فوق حساس را لمس کنید )

موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. asila نوشته است:
    h_66 نوشته است: با سلام.

سلام

سوال شما کاملا ضد ونقیضه: دست زدن به کلیتوریس همون تحریک کلیتوریسه دیگه اینم یعنی خود ارضایی پس یعنی چی تا حالا خود ارضایی نداشتین؟؟؟؟ اما به هر حال میشه 2 تا پیشنهاد داد:
    1-ممکنه سطح هورمون های زنانه ی شما(استروژن وپروژسترون)پایین باشه که باید یه ازمایش بدین تا مشخص بشه

2-شاید (میگم شاید)شما سرد مزاج باشید که در این صورتم میتونین به متخص زنان و زایمان مراجعه کنین ،قطعا ایشون میتونن یه کارایی بکنن.

سلام
    asila عزیز به نظر من حرف های ایشون ضد و نقیض نیست. مگه هرکس به کلیتوریسش دست میزنه میخواد خودارضایی کنه؟ احتمالا ایشون میخواسته ببینه با این کار حسی بهش دست میده یا نه. این به نظر من خودارضایی محسوب نمیشه.
    ایشون باید مشکلشون رو ابتدا با یک متخصص زنان مراجعه کنن و سپس به تشخیص ایشون با یک متخصص اعصاب مشاوره داشته باشن.

5. h_66 نوشته است: با سلام.

سلام براي تحريك شدن بطور طبيعي رابطه با جنس مقابل لازم نيست و بايد به اشكال سايكوژنيك /و رفلكسي كه اشاره كردي هم تحريك بشي احتمالا تفكرات مهاري شديدي داري كه بايد توضيح بدي يا بعضي زنان ممكنه تجربيات جنسي تلخي در گذشته حتي كودكي داشته باشن به هرحال شما علت رفتارهات ونوع طرز فكرت نسبت به مسائل جنسي رو نگفتي كه مهمه. در مورد اينكه بعد از ازدواج ايجاد مشكل ميكنه خوب اگه بر طرف نشه بله

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  6. شما تا زمانی که شریک جنسی نداشته باشید نمی تونید بگید که سرد مزاج هستید چون تا حالا تجربه جنسی نداشتید.

تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  7. elinaze نوشته است:
    asila نوشته است:
    h_66 نوشته است: با سلام.

سلام

سلام
    asila عزیز به نظر من حرف های ایشون ضد و نقیض نیست. مگه هرکس به کلیتوریسش دست میزنه میخواد خودارضایی کنه؟ احتمالا ایشون میخواسته ببینه با این کار حسی بهش دست میده یا نه. این به نظر من خودارضایی محسوب نمیشه.
    ایشون باید مشکلشون رو ابتدا با یک متخصص زنان مراجعه کنن و سپس به تشخیص ایشون با یک متخصص اعصاب مشاوره داشته باشن.

elinaz جان من کاملا متوجه هستم ایشون چی گفتن اما فکر میکنم دیگه هر کسی میدونه که با دست زدن ساده به کلیتوریس که حالت تحریکی نداشته باشه مسلما حس خاصی در فرد ایجاد نمیشه و این کاملا طبیعیه دقیقا مثل الت مردانه ،مگه هر موقع هر پسری به الت تناسلی خودش دست میزنه تحریک میشه؟!قطعا نه فقط وقتی خودش بخواد خودشو تحریک کنه این حس بهش دست میده.

یه توصیه هم میکنم به این دوستمون که : استانه ی تحریک تو افراد مختلف متفاوته و لازم نیست حتما شما با دیدن همون فیلم پ.و.ر.ن که مثلا دوستتون یا ........... دیده و تحریک شده تحریک بشین و در اینده این مساله تا حد زیادی به همسر شما مربوط خواهد بود که چه طوری عمل میکنه!!!

8. به نظرم خانوم ها اونقدر که با فیلم های رمانتیک و عاشقانه! تحریک میشند با دیدن فیلم های پورن بدلیل برخورد رفتارهای غیر واقعی تحریک نمیشن پس نباید از یه خانوم مانند یه اقا در دیدن این فیلم ها یه انتظار داشت!
    در مورد دست زدن خودتون هم به اون ناحیه من کاملا با دوستمون موافقم که دیلی نمیشه که شما با یه دست زدن تحریک بشید و اونو ملاکی برای تحریک شدن خودتون بدونید

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. فکر کنم توضیحات داده شده کافی بوده باشه اما نکته ای بود که گفتم بگم شاید موثر باشه;
    سرد مزاجی حقیقی حالتی است که در آن هیچ پاسخی به هیچ نوع تحریک جنسی و در هیچ شرایطی وجود ندارد
    حتی نداشتن ارگاسمم همیشه با سرد مزاجی همراه نیست.بسیاری از زنها علیرغم نداشتن ارگاسم از رابطه جنسی لذت میبرند
    درسته که کلیتوریس نقش مهمی در تحریک شدن داشته و حتی قبل از بلوغ نیز میتواند تحریک کننده باشد
    اما .در بدن زن نقاط حساس زیادی وجود دارد که تحریک مناسب آنها بسیارمهمه
    شرایط روحی نیز عامل مهمی در احساس رضایت جنسی وتحریک شدن محسوب میشود.گاهی حتی چند جمله عاشقانه و محبت آمیز میتواند باعث تحریک شود
    پس خودتون به هیچ عنوان مخصوصا الان که شریک جنسی هم ندارین نمیتونین بگین سرد مزاجین یا نه و خیلیا قبل از ازدواج ممکنه با این دو مورد که گفتین تحریک نشن
    مثلا خود منم با هیچ نوع فیلم پورن دیگه الان تحریک نمیشم چون چشمم از بس دیده عادت کرده.

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید