شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نحوه استفاده داروهای ضد جوش صورت

1. سلام

نمیدونستم دقیقا چه جور موضوعی را بنویسم ولی امیدوارم موضوع با متن همخوانی داشته باشد

مدت زیادی هست که توی صروت من جوش هایی ظاهر میشوند که اول به همراه با خارش هستند و بعدا قرمز شده و به مرور زمان بیشتر میشوند به حدی که چهره من را خراب کرده اند

امروز بعد از حدود 1 سال از این مشکل به دکتر مراجعه کردم و این دارو ها را برای من تجویز کردند

ژله Acne medication - benzoyl peroxide lotion 5%

پماد ترتینوئین 0.05 درصد

کپسول داکسی سایکلین 100 میلی گرمی

و نحوه استفاده هم به این صورت

ژله-یک شب در میان و موقع خواب در تاریکی

پماد-یک شب درمیان

کپسول-یک بار صبح و یکبار هم شب

الان کلا قاطی کردم ، برای اینکه توی توضیحاتی که برای این دارو ها خوندم فهمیدم که هرکدوم عوارض خاص خودش رو داره و فکر کنم در بعضی مواقع هم باعث تشدید بیماری میشه تا بهبودش

لطفا با توجه به این توضیحات و اسامی دارو ها نحوه صحیح استفاده اینها را برام توضیح بدین که با اطمینان بیشتری مصرف کنم

با تشکر از زحمات شما
    بهرنگ

2. سلام
    دوست عزیز پزشکتون برای شما بهترین تجویز رو انجام میدن و باید طبق دستور ایشون داروهاتون رو مصرف کنید. هر دارویی عوارض خودش رو داره. مسئله اینجاست که تا زمانی که اون عارضه بروز نکنه خطری برای شما نداره. هر زمان حس کردید عوارض منفی داروهاتون در شما بروز کرده با پزشکتون مشورت کنید.
    موفق باشید...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید