شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایا پرکاری غدد جنسی دارم؟

1. سلام من میخواستم در پخش غدد بنویسم ولی نزاشت کامیوتر لطفا پاک نکنید و یا اگر دوست دارید انتقال بدین .
    من فکر نمیکنم غدد زیاد از حد کار کند و یا مسئله ای داشته باشم. میخواستم ببنم علائم اینکه غدد جنسی زیاد کار کنه چیست؟  من اینجا بیمه ندارم برم.

من دختری جوان هستم. میل جنسی من منو ازار میده خانوادم میدون که من میل به شوهر دارم. من خالمم هم میل جنسیش زیاد بود . من مذهبی هستم خیلی سعی میکنم به مرد نگاه نکنم ولی زود تحریک میشم و خیلی سال هست من استمنا میکنم . استمنا هم نمیکنم خیلی بد حال میشم تا نزدیک 2 ماه رفتم  و لی باز برگشتم به نقطه اول. پریودم منظم هستم . ایا من هرمونهام پرکاری داره؟ علائم زیاده کاری هرمون جنسی در زنان چی هست؟ علائم بد بودنش؟ من بیمه ندارم و در امریکا هستم.  علاقه دارم حرفهای رابطه جنسیی بزنم تو خونه هم گاهی جز شوخی هایم میگم. مشغولیت هم برای خودم ایجاد کنم باز میتونم به رابطه جنسی فکر کنم در روز چند دفعه به رابطه جنسی فکر میکنم. من ژنم به یکی از خاله هام رفته است اونم مادرم میگه اینطوری بودش. چه کنم؟ قهوه و چیزهای که میخورم طبیعتش سرد هست کمتر میشه میل جنسیم ولی باز زیاد هست و اگر نخورم که دیگه هیچی بدتر میشه...خیلی ادم پرخوری نیستم و ارادم خوبه و علاقه به شیرینی جات و چیزهای گرم هم خیلی نمیخورم ...پیازو . خرما و .. نخورمم بازم میلم زیاد هست و اگرم بخورم بدتر میشم..ایا این نشون میده بعد ازدواج هم میل به رابطه جنسی هر شب دارم ؟ تشکر

- - - - -
    ویرایش شده توسط مدیریت سایت

2. سلام
    این میل زیاد شما به رابطه جنسی چیز غیر طبیعی نیست دوست من. شما از اون دسته خانوم هایی هستید که هات هستن و این خیلی خوبه مخصوصا برای ازدواج چون اکثر خانوم ها از مشکل سردمزاجی رنج میبرن.
    به نظر من ورزش خیلی میتونه کمکتون کنه چون مقدار زیادی از انرژیتون رو تخلیه میکنه که اگه این انرژی تخلیه نشه به میل و نیاز جنسیتون دامن میزنه. تا جایی که میتونید در خارج از منزل به فعالیت بپردازید و سعی کنید هرچه سریعتر مشکل بیمه تون رو حل کنید و از یک پزشک برای کم کردن میلتون کمک بخواید.
    با آرزوی موفقیت...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. amykate نوشته است: سلام من میخواستم در پخش غدد بنویسم ولی نزاشت کامیوتر لطفا پاک نکنید و یا اگر دوست دارید انتقال بدین .
    من فکر نمیکنم غدد زیاد از حد کار کند و یا مسئله ای داشته باشم. میخواستم ببنم علائم اینکه غدد جنسی زیاد کار کنه چیست؟  من اینجا بیمه ندارم برم.

من دختری جوان هستم. میل جنسی من منو ازار میده خانوادم میدون که من میل به شوهر دارم. من خالمم هم میل جنسیش زیاد بود . من مذهبی هستم خیلی سعی میکنم به مرد نگاه نکنم ولی زود تحریک میشم و خیلی سال هست من استمنا میکنم . استمنا هم نمیکنم خیلی بد حال میشم تا نزدیک 2 ماه رفتم  و لی باز برگشتم به نقطه اول. پریودم منظم هستم . ایا من هرمونهام پرکاری داره؟ علائم زیاده کاری هرمون جنسی در زنان چی هست؟ علائم بد بودنش؟ من بیمه ندارم و در امریکا هستم.  علاقه دارم حرفهای رابطه جنسیی بزنم تو خونه هم گاهی جز شوخی هایم میگم. مشغولیت هم برای خودم ایجاد کنم باز میتونم به رابطه جنسی فکر کنم در روز چند دفعه به رابطه جنسی فکر میکنم. من ژنم به یکی از خاله هام رفته است اونم مادرم میگه اینطوری بودش. چه کنم؟ قهوه و چیزهای که میخورم طبیعتش سرد هست کمتر میشه میل جنسیم ولی باز زیاد هست و اگر نخورم که دیگه هیچی بدتر میشه...خیلی ادم پرخوری نیستم و ارادم خوبه و علاقه به شیرینی جات و چیزهای گرم هم خیلی نمیخورم ...پیازو . خرما و .. نخورمم بازم میلم زیاد هست و اگرم بخورم بدتر میشم..ایا این نشون میده بعد ازدواج هم میل به رابطه جنسی هر شب دارم ؟ تشکر

- - - - -
    ویرایش شده توسط مدیریت سایت

سلام در سن شما اين تمايلات طبيعيه وبايد باهاش كنار بياي اگه علائم ديگه اي داشتي يا شك داري آزمايش استروژن وتستوسترون بده. مواد غذايي سرد يا گرم از نظر علمي هيچ تاثيري در ميل جنسي ندارن .اكثريت مردم سالهاي اول ازدواج هر روز نزديكي دارن واين موضوع عجيبي نيست ميل جنسي در زنان بيشتر جنبه رواني داره وبالا بودنش يك شانسه نه بيماري

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید