شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایجاد جوش روی صورت بعد از رابطه ی دهانی

1. ehlame

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دختری 23 ساله هستم
    حدود 4 ماهی هست که نامزد کرده ام و با نامزدم رابطه ی دهانی داریم.
    تا الان هیچ مشکلی نداشتیم،ولی این بار 2 روز بعد از رابطمون ایشون گفتن که اطراف دهان و چونشون جوش هایی زده که در طول 1 روز میزان جوش ها بیشتر هم شد...میخواستم بدونم ممکنه نشونه ی عفونت  باشه؟من واقعا نگرانم،چون ماه پیش که به دکتر زنان هم مراجعه کرده بودم بهم گفتن که آمادگی عفونت دارم.ممکنه من دچار عفونت شده باشم و از طریق رابطه دهانی به ایشون انتقال پیدا کرده باشه؟
    البته من خودم هیچ کدوم از علائم عفونت مثل سوزش و التهاب رو ندارم

2. سلام الهام عزیز

اصولا منبع جوشهای صورت از زیر پوست میباشد اما گاهی میکروبها و آلودگی های بیرونی نیز باعث جوش صورت میشوند
    در مورد نامزد شما شاید تمیز نشستن صورت یا میکروبهایی موجب این جوش ها شده اند اما عفونت واژینال بروی پوست تاثیری نمیگذارد مگر در صورتی که ترشحات شما به صورت ایشان منتقل شده باشد که حتی بر فرض عفونی نبودن شما , باز صورت نیاز به شستشو داشته است
    چه برسد به وقتی که احتمال عفونت شما نیز بالا بوده است

بهتر است روزی 2بار با FACE WASHER های قوی صورت خود را تمیز کنند

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ehlame نوشته است: سلام دختری 23 ساله هستم
    تا الان هیچ مشکلی نداشتیم،ولی این بار 2 روز بعد از رابطمون ایشون گفتن که اطراف دهان و چونشون جوش هایی زده که در طول 1 روز میزان جوش ها بیشتر هم شد...میخواستم بدونم ممکنه نشونه ی عفونت  باشه؟من واقعا نگرانم،چون ماه پیش که به دکتر زنان هم مراجعه کرده بودم بهم گفتن که آمادگی عفونت دارم.ممکنه من دچار عفونت شده باشم و از طریق رابطه دهانی به ایشون انتقال پیدا کرده باشه؟

سلام

بله ،امکانش هست که با رابطه ی دهانی عفونت منتقل بشه (100%) و در ضمن عزیزم همه ی عفونت ها همراه سوزش و التهاب نیستن بعضا در ناحیه ی تناسلی ترشحات بد بو بدون خارش و سوزش و... به وجود میاد (ترشحاتی شبیه زمان تخمک گذاری با این تفاوت که بوی بدی هم دارن) که اگه شما علائمی شبیه این رو دارید سریعا برای معاینه به متخصص زنان مراجعه کنین تا با گرفتن یه نمونه ی ادرار همه چیز مشخص بشه و بعدها مشکل بزرگتری به وجود نیاد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. ehlame

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    واقعا ممنون...
    حتما به پزشکم مراجعه میکنم.فقط میخواستم بدونم عفونت ممکنه به ایشون هم منتقل شده باشه؟

5. ehlame نوشته است: واقعا ممنون...
    حتما به پزشکم مراجعه میکنم.فقط میخواستم بدونم عفونت ممکنه به ایشون هم منتقل شده باشه؟

منظورتون اگه اینه که ایشون هم همون عفونتی رو که شما دارید رو احتمالش هست دارا شده باشه جوابتون خیر هستش
    چون شما به احتمال عفونت دارید این عفونت باعث بروز مشکلاتی در ایشون میشه و با رفع عفونت شما دیگه مشکلی نخواهند داشت

6. ehlame

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    میشه برام توضیح بدین چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد براشون؟

7. ehlame نوشته است: سلام دختری 23 ساله هستم

سلام،
    باید معاینه از بثورات پوستی (جوش) انجام شود چون تعبیر شما و یک پزشک ازبثورات پوستی و در نتیجه علت و درمان آن متفاوت است. آن چیزی که شما جوش مینامید ممکن است ماکول، پاپول، پوسچول، بول و یا ترکیبی از این موارد باشد که هر کدام تشخیص و درمان احتمالی خود را دارد.
    به عنوان احتمال ممکن است شما مبتلا به عفونت HSV (ویروس هرپس تناسلی) باشید که با رابطه دهانی ممکن است منتقل شده باشد. پس برای ارزیابی دقیق می بایست معاینه بالینی انجام شود.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  8. سلام دوستان من از 14 سالگی شروع به خودارضایی کردم و گاهی روزی 1 بار و گاهی 2 روز یه بار انجام میدادم, الان که 20 سالمه و یک سالی هستش که هفته ای 1 یا 2 بار این کارو میکنم, ولی هر دفعه که یک هفته طولش میدم احساس انرژی زیادی میکنم ولی این هوس بد که بهش عادت کردم از بین نمیرود, موهای سرم نازک و بیریخت شده(درحالی که قبلا موهای زیبا و پرپشتی داشتم), دوستان من این مدت که خودارضایی هم میکردم خودبه خود استرس های بی موردی هم داشتم و زودرنج هم شده ام خیلی گرفتار این موضوع هستم, من درس هم میخونم اگه این هوس رو نداشتم الان معدل دانشگاهیم 19 به بالا میشد(البته الان 17/5 است و شاگرد ممتاز هم هستم) ولی بگید آیا با ترک خودارضایی موهای سرم تا حدی روبه بهبودی میره؟ و اگه تا 4 سال ماهی یه بار این کارو کنم زودانزالی خوب میشه؟ اصلا این کارو تا 4 سال ترک کنم زودانزالی خوب میشه؟

9. mardejavan نوشته است: سلام دوستان من از 14 سالگی شروع به خودارضایی کردم و گاهی روزی 1 بار و گاهی 2 روز یه بار انجام میدادم, الان که 20 سالمه و یک سالی هستش که هفته ای 1 یا 2 بار این کارو میکنم, ولی هر دفعه که یک هفته طولش میدم احساس انرژی زیادی میکنم ولی این هوس بد که بهش عادت کردم از بین نمیرود, موهای سرم نازک و بیریخت شده(درحالی که قبلا موهای زیبا و پرپشتی داشتم), دوستان من این مدت که خودارضایی هم میکردم خودبه خود استرس های بی موردی هم داشتم و زودرنج هم شده ام خیلی گرفتار این موضوع هستم, من درس هم میخونم اگه این هوس رو نداشتم الان معدل دانشگاهیم 19 به بالا میشد(البته الان 17/5 است و شاگرد ممتاز هم هستم) ولی بگید آیا با ترک خودارضایی موهای سرم تا حدی روبه بهبودی میره؟ و اگه تا 4 سال ماهی یه بار این کارو کنم زودانزالی خوب میشه؟ اصلا این کارو تا 4 سال ترک کنم زودانزالی خوب میشه؟

سلام در مورد خودارضايي و انزال زودرس قبلا پاسخ داده شده سرچ كنيد وپاسخهاي تاييد شده  توسط مديريت سايت رو بخونيد . ريزش موها بستگي به هورمون تستوسترون داره كه از بيضه ها ترشح ميشه وارتباطي به فعاليت جنسي نداره . داروهايي براي ريزش مو هست كه با تجويز پزشك ميشه مصرف كرد  كه بعد از 3-6 ماه پاسخ ميدن ولي كلا ترشح تستوسترون جزئي از فيزيولوژي بدن مردان - وزنان - هست ونميشه كنارش گذاشت هر چند باعث ريزش مو بشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید