شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

2 سوال درباره بكارت و زود ارضایی

1. didar_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشيد   1من وقتي بچه بودم از روي صندلي ميپريدم كه همينطور كه پاهام باز بود افتادم و التم به صندلي خورد و سوزش و درد داشتم البته بيشتر در ناحيه ادرار و هيچ خوني نديدم خيلي نگران بكارتم هستم و امكان معاينه هم ندارم چقدر احتمال پارگي هست؟ خواهش ميكنم كمك كنيد الان 22سالم ميخام ازدواج كنم اما ميترسم
    2 من مدت زيادي از طريق مالش چوچوله خود ارضايي داشتم اين اواخر خيلي زود ارضا ميشدم ايا از راه واژن هم زود ارضا ميشم؟

2. didar_2 نوشته است: با سلام و خسته نباشيد   1من وقتي بچه بودم از روي صندلي ميپريدم كه همينطور كه پاهام باز بود افتادم و التم به صندلي خورد و سوزش و درد داشتم البته بيشتر در ناحيه ادرار و هيچ خوني نديدم خيلي نگران بكارتم هستم و امكان معاينه هم ندارم چقدر احتمال پارگي هست؟ خواهش ميكنم كمك كنيد الان 22سالم ميخام ازدواج كنم اما ميترسم
    2 من مدت زيادي از طريق مالش چوچوله خود ارضايي داشتم اين اواخر خيلي زود ارضا ميشدم ايا از راه واژن هم زود ارضا ميشم؟

سلام،
    در مورد موارد مشابه قبلا توضیح کامل داده شده است...جستجو کنید.
    1 - بعید است که آسیبی به پرده بکارت شما وارد آمده باشد. بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد. تنها معاینه بالینی پرده بکارت توسط پزشک نتیجه را مشخص می کند. در موارد قانونی تنها مرجع، پزشکی قانونی است.
    2 - با توجه به اینکه هر فرد خصوصیات مختص به خودش را دارد، تا نزدیکی از طریق واژن انجام نشود ، نمی توان نظر دقیقی داد، با این حال ارضا شما علاوه بر خصوصیات فردی تان به تجارب شریک جنسی تان و میزان آشنایی وی با خصوصیات شما هم مربوط خواهد بود.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید