شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

صدای ضربان قلب در گوش

1. من از 2 ماه پیش صدای ضربانی توو گوش چپم میشنیدم که رفتم دکتر معاینه کردن گفتن پشت پرده گوشم آب جمع شده . قرص و شربت دادن و بعد چند هفته بازم اون صدارو میشنیدم باز رفتم دکتر حتی 2 تا متخصص هم دیدنو گفتن الان هیچ مایعی پشت پرده گوشم نیست ولی من هنوزم اون صدارو میشنومو واقعا اذیتم میکنه مخصوصا شبا که میخوابم حتی از خواب بیدارم میکنه.درست همزمان با ضربان قلبمهصداش مداوم نیست یه دفعه چندتا میزنه قطع میشه و دوباره چند دقیقه بعد صدا میده وقتی خمیازه میکشم یا از معدم گاز میاد بالا گوشم باز صدا میده.کاهش شنوایی ندارم و حتی شنوایی سنجی هم انجام دادم و هیچ مشکل شنوایی ندارم.اینم اضافه کنم که وقتی غذای چرب میخورم صداش بدتر میشه ولی من تازه داره 18 سالم میشه و وزنمم 47 کیلو که فکر نمیکنم کلسترول بالایی داشته باشم اما گاهی احساس میکنم قلبم تند میزنه ولی قبل از اینکه پشت پرده گوشم آب جمع شه هیچوقت گوشم صدا نمیداد.میخوام بفهمم دلیلش چیه و خوب بشه.خیلی ناراحتم میکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. monaj نوشته است: من از 2 ماه پیش صدای ضربانی توو گوش چپم میشنیدم که رفتم دکتر معاینه کردن گفتن پشت پرده گوشم آب جمع شده . قرص و شربت دادن و بعد چند هفته بازم اون صدارو میشنیدم باز رفتم دکتر حتی 2 تا متخصص هم دیدنو گفتن الان هیچ مایعی پشت پرده گوشم نیست ولی من هنوزم اون صدارو میشنومو واقعا اذیتم میکنه مخصوصا شبا که میخوابم حتی از خواب بیدارم میکنه.درست همزمان با ضربان قلبمهصداش مداوم نیست یه دفعه چندتا میزنه قطع میشه و دوباره چند دقیقه بعد صدا میده وقتی خمیازه میکشم یا از معدم گاز میاد بالا گوشم باز صدا میده.کاهش شنوایی ندارم و حتی شنوایی سنجی هم انجام دادم و هیچ مشکل شنوایی ندارم.اینم اضافه کنم که وقتی غذای چرب میخورم صداش بدتر میشه ولی من تازه داره 18 سالم میشه و وزنمم 47 کیلو که فکر نمیکنم کلسترول بالایی داشته باشم اما گاهی احساس میکنم قلبم تند میزنه ولی قبل از اینکه پشت پرده گوشم آب جمع شه هیچوقت گوشم صدا نمیداد.میخوام بفهمم دلیلش چیه و خوب بشه.خیلی ناراحتم میکنه.
    سلام،
    با توجه به اینکه شما به پزشک مراجعه کردید و مشکلات گوش شما برطرف شده است، بهتر است اگر این علایم ادامه پیدا کرده است برای ارزیابی بیشتر به پزشک عمومی یا متخصص داخلی مراجعه نمایید.اینکه شما فکر می کنید چه مشکلی دارید یا ندارید با واقعیت ممکن است متفاوت باشد، پس بهتر است برای ارزیابی بیشتر به یک پزشک مراجعه نمایید تا آزمایشهای اولیه مثل خون، پروفایل چربی و ... برای شما انجام شود، معاینه بالینی کامل بشوید (مشکلات فشار خون، کم خونی و ...) و در این بررسیها علت پیدا شود.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید