شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اندازه بیضه ها و اندازه الت

1. سلام با تشکر از سایت خوبتون من 2 سوال دارم.
    اول اینکه بیضه ی سمت راستم تقریبا 2 برابر بیضه ی چپم هست و خیلی بزرگ هست البته اندازش گاهی اوقات تعقیر میکنه و کوچیک میشه ولی بیشتر اوقات میشه گفت اندازه ی یک تخم مرغ . ایا این عادی هست؟

و سوال دومم در باره با قطر التم هست من 18 سال سن دارم طول التم  فکر میکنم معمولی باشه به 14سانتیمتر میرسه هنوز حس میکنم التم در حال رشد هست ولی فقط طولی التم بسیار باریک هست  میخواستم یک توزیح هم راجع به این بدین
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. باسلام
    معمولا بیضه چپ از بیضه راست بزرگتر میباشد که طبیعی است واینکه بیضه راستتون خیلی بزرگتره حتما به یه متخصص کلیه و مجاری ادرار مراجعه کن البته فکرنکنم چیزی باشه چون بین بیضه ها معمولا تقارن نیست ولی خالی از اشکال هم نیست حتما مراجعه کن
    در مورد آلتتون هم بنظرم شما وسواس شدین و آلتتون طبیعیه 14 سانت کاملا طبیعیه قطرش هم در افراد مختلف متفاوته بعضی ها کلفت بعضی ها باریکتر بعضی حد وسط ولی یه سوال
    در حالت نعوظ طول و قطرش چقدره؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. DeliDeli نوشته است: سلام با تشکر از سایت خوبتون من 2 سوال دارم.
    اول اینکه بیضه ی سمت راستم تقریبا 2 برابر بیضه ی چپم هست و خیلی بزرگ هست البته اندازش گاهی اوقات تعقیر میکنه و کوچیک میشه ولی بیشتر اوقات میشه گفت اندازه ی یک تخم مرغ . ایا این عادی هست؟

و سوال دومم در باره با قطر التم هست من 18 سال سن دارم طول التم  فکر میکنم معمولی باشه به 14سانتیمتر میرسه هنوز حس میکنم التم در حال رشد هست ولی فقط طولی التم بسیار باریک هست  میخواستم یک توزیح هم راجع به این بدین
    با تشکر

سلام ...
    اختلاف در اندازه بيضه ها اغلب نرماله اما تفاوت زياد در اندازه ها نياز به بررسي پزشك داره .
    لطفا سرسري از كنارش رد نشيد و در اولين فرصت چكاپ بشيد. ( جهت حصول اطمينان )
    شاد و سلامت باشيد ./.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  4. با تشکر از پاسختون
    من برای اینکه کاربر جدید هستم روزی 1 پست بیشتر نمیتونم بزنم

اندازه
      التم   طول 15 سانت و قطرش 4 سانت
    و اما سوال دیگری هم داشتم میخواستم بدونم رشد الت حد اکثر تا چند سالگی ادامه داره؟

5. DeliDeli نوشته است: با تشکر از پاسختون
    من برای اینکه کاربر جدید هستم روزی 1 پست بیشتر نمیتونم بزنم

اندازه
      التم   طول 15 سانت و قطرش 4 سانت
    و اما سوال دیگری هم داشتم میخواستم بدونم رشد الت حد اکثر تا چند سالگی ادامه داره؟

بطور عادي بيضه چپ بزرگتره واندازه يك تخم مرغ طبيعي به نظر نميرسه بايد معاينه بشي
    متوسط جهاني طول آلت 14 سانت ودر بعضي كشورهاي شرقي مثل كره 9.6 سانته قطر 4 سانت هم طبيعيه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید