شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل خیلی بزرگ و خطرناک

1. h1987

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و خسته نباشین لطفا کمکم کنین
    مشکلم اینه:
    تشنج ندارم وخوب نمیشنوم یعنی اگه جایی که خیلی خلوت باشه و صداهم واضح باشه بهترمیشنوم اگه کمی سروصدا باشه دیگه هرچقدر تمرکز هم کنم نمیتونم خوب بشنوم .چندین بار تست شنوایی دادم که گوشهام سالم بودند. توی خواب هم حالت نعوظ بهم دست میده (همیشه).
    البته یه اتفاقی افتاده که تا حالا باکسی درمیان نذاشتم.

تقریبا 10 -12 سال پیش تا اونجا که یادمه وقتی تنها بودم خیلی شهوتی میشدم.  با آلتم بازی میکردم متاسفانه یه روز با آمپول کمی آب پر کردم و به سر آلتم تزریق کردم ( نمیدنونم چرا اینکار مسخره رو کردم).. آلتم هم دچار خونریزی شد  کسی نفهمید تا بعد چند دقیقه بند اومد بعد از اون روز دیگه احساس میکردم خوب نمی شنوم یعنی 5ابتدایی که4 سال بعد متوجه شدم که مشکلم بخاطر همون بوده. البته ظاهر آلتم هم سالمه فقط یه لکه از جای همون زخم باقی مونده. دکترهم پیش مغزاعصاب میرفتم ولی چیزی نمیگفتم.یامنصرف میشدم,سوالم اینه آیا دکتر میتونه 100درصد بهم کمک کنه؟باید از کجا شروع کنم؟این بیماری ممکنه در صورت ازدواج به فرزندان هم منتقل بشه ؟خواهشمندم کمکم کنین اگه راهی نیست به همون خودکشی امیدوار باشم.لطفا جوابمو زودتر بدین.ممنون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام دوست عزيز
    تا اونجايي كه من ميدونم مشكل شما هيچ ربطي به كاري كه كردي نداره ، نعوظ توي خوابتم هم طبيعي هست .
    شما از كجا ميدوني كه خوب نميشنوي؟ شايد مشكل شما وسواس فكري باشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام ببخشید من نمی دونم چرا نمی تونم پست جدید بزارم
    هر ساعتی که میام بهم می گه باید بری مثلا ساعت 3 بیای ساعت 3 میام می گه باید ساعت 5 بیای دیوونم کرده

من یه سوال داشتم که چون نمی تونم پست بزارم اگه ایرادی نداشته باشه اینجا می نویسم

من 6 ماه پیش برای معاینه به دکتر زنان مراجعه کردم و برای چکاپ خواستار یه سونوی تخمدان و رحم شدم
    سونوگرافی نشون داد که من 5 تا توده به نفع لیومیوم در رحمم دارم که با انجام ترانس واژینال نیز همین نتیجه به دست اومد دکترم عمل جراحی رو پیشنهاد کرد
    من برای اینکه مطمئن بشم پیش چند تا دکتر دیگه هم رفتم که بعضی هاشون عمل جراحی رو قبل از اینکه رحمم از بین بره پیش نهاد کردن و بعضی دیگه گفتن که چون فیبرونام هیچ علامت و ناراحتی در حال حاضر برام نداره پس تا زمانی که مثلا خونریزی شدید هنگام پریود یا درد شدید و یا عوارض دیگه رو از خودش بروز نداده احتیاجی به عمل نداره
    از اونجایی که در عمل جراحی احتمال خونریزی کردن رحم و خارج کردن رحمم به طور کلی وجود داره من حرف دکترای دوم رو گوش کردم و این عمل رو انجام ندادم

یک ماه پیش یه سونوی دیگه انجام دادم که دکتر سونو به هم گفت که اندازه فیبرونا تغییری نکرده
    سوال من از اقای دکتر اینه که
    می شه فیبرونا بدون علامتی از ناراحتی برای من همین جوری باقی بمونن و اصلا رشد نکنن
    این امکان وجود دارد؟
    در صورتی که رشد فیبرونها زیاد شد امکان از بین رفتن رحمم وجود داره ؟و ایا من کار درستی مبنی بر تن ندادن به عمل در این برهه انجام داده ام؟
    احتمال خونریزی در حین عمل و خارج کردن رحم برای من چند درصد است؟
    لطفا پاسخ جامعی را برای من مدنظر قرار دهید تا بتوانم با اطلاعات تصمیم درستی بگیرم
    در ضمن من 26 ساله و متاهل هستم و در حال حاضر به هیچ عنوان قصد بچه دار شدن ندارم

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. h1987 نوشته است: سلام و خسته نباشین لطفا کمکم کنین
    مشکلم اینه:
    تشنج ندارم وخوب نمیشنوم یعنی اگه جایی که خیلی خلوت باشه و صداهم واضح باشه بهترمیشنوم اگه کمی سروصدا باشه دیگه هرچقدر تمرکز هم کنم نمیتونم خوب بشنوم .چندین بار تست شنوایی دادم که گوشهام سالم بودند. توی خواب هم حالت نعوظ بهم دست میده (همیشه).

تقریبا 10 -12 سال پیش تا اونجا که یادمه وقتی تنها بودم خیلی شهوتی میشدم.  با آلتم بازی میکردم متاسفانه یه روز با آمپول کمی آب پر کردم و به سر آلتم تزریق کردم ( نمیدنونم چرا اینکار مسخره رو کردم).. آلتم هم دچار خونریزی شد  کسی نفهمید تا بعد چند دقیقه بند اومد بعد از اون روز دیگه احساس میکردم خوب نمی شنوم یعنی 5ابتدایی که4 سال بعد متوجه شدم که مشکلم بخاطر همون بوده. البته ظاهر آلتم هم سالمه فقط یه لکه از جای همون زخم باقی مونده. دکترهم پیش مغزاعصاب میرفتم ولی چیزی نمیگفتم.یامنصرف میشدم,سوالم اینه آیا دکتر میتونه 100درصد بهم کمک کنه؟باید از کجا شروع کنم؟این بیماری ممکنه در صورت ازدواج به فرزندان هم منتقل بشه ؟خواهشمندم کمکم کنین اگه راهی نیست به همون خودکشی امیدوار باشم.لطفا جوابمو زودتر بدین.ممنون

با سلام
    دوست عزیز، خودکشی؟؟؟اونم برای این مطلب پیش و پا افتاده!!! هر کاری راهی داره! بنظرم شما به متخصصین مغز و اعصاب مراجعه کنید!احتمال عدم تعادل در این قسمتها شاید باشه! و شایدم به علت استرستون در این قضیه اون تمرکز لازم رو ندارید! از طرفی هم برای مسئله آلتتون هم قطعاً به متخصص اورولوژی مراجعه کنید!بعید میدونم مشکلی وجود داشته  باشه! اما اگه زیاد نگران هستید میتونید به این متخصصین مراجعه کنید.
    در پایان هم بگم جوانی مثل شما ابداً نباید از مرگ و نیستی صحبت کنه! همیشه  شاد باشید و سلامت
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. h1987 نوشته است: سلام و خسته نباشین لطفا کمکم کنین
    مشکلم اینه:

مجموع صحبتهای شما به من می گه شما بهتره به روانپزشک و مشاور مراجعه کنین
    احتمالا برای شروع اینکار بهتر از هر توصیه ی دیگه باید باشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 10 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید