شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آيا دهانه رحم همسرم بسته است؟

1. سلام روز خوش
    سوال من ممکنه يکم خنده دار و يا عجيب به نظر برسه
    در هر حال برام معضل شده
    من تازه ازدواج کردم و 3-4 بار بيشتر مني خودم رو داخل واژن همسرم خالي نکردم اما 1 مشکل وجود داره
    هروقت آلتم رو از داخل واژنش بيرون مي کشم مايعي که مخلوط از ترشحات واژن و مني هست ازش خارج ميشه
    اونقدر مقدارش زياد هست که اندازه 1 استکان ميشه
    انگار کل مني ازش خارج ميشه
    مگه مني نبايد وارد رحم بشه؟
    آيا مقدار جهش مني کمه؟ (که فکر نميکنم)
    آيا دهانه رحم بسته است؟ (که بازم فکر نميکنم)
    آيا اين يک امر طبيعيه؟
    ممنون

2. سلام
    برگشت منی و ترشحات از واژن چیز غیرمعمولی نیست
    دهانه رحم هم بسته نیست . این برگشت ارتباطی به انسداد نداره . جهش شما هم اگر در حد نرماله کافیه ( لازم نیست حتما  رکورد پرش المپیک رو بزنید )

نگران نباشید
    البته دستور العملهایی هست گاهی که مثلا خانم بعد از آمیزش بلند نشه و ... اما شما که کلا 3-4 بار آمیزش نداشته اید لازم نیست نگران چیزی باشید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. 0075005761 نوشته است: سلام روز خوش
    سوال من ممکنه يکم خنده دار و يا عجيب به نظر برسه
    در هر حال برام معضل شده
    من تازه ازدواج کردم و 3-4 بار بيشتر مني خودم رو داخل واژن همسرم خالي نکردم اما 1 مشکل وجود داره
    هروقت آلتم رو از داخل واژنش بيرون مي کشم مايعي که مخلوط از ترشحات واژن و مني هست ازش خارج ميشه
    اونقدر مقدارش زياد هست که اندازه 1 استکان ميشه
    انگار کل مني ازش خارج ميشه
    مگه مني نبايد وارد رحم بشه؟
    آيا مقدار جهش مني کمه؟ (که فکر نميکنم)
    آيا دهانه رحم بسته است؟ (که بازم فکر نميکنم)
    آيا اين يک امر طبيعيه؟
    ممنون

باسلام
    دوست عزیز اصلانیازی نیست که منی حتما داخل  بمونه ، این یه تفکر قدیمیه ، بنابراین همین که منی داخل ریخته بشه اسپرمها بلافاصله حرکت خودشونو شروع میکنن و به دیواره میچسبن، واینکه منی خارج میشه هیچ جای نگرانی نیست چون بلافاصله اسپرمها کارخودشونو انجام میدن نگران نباش ، ولی بعد از نزدیکی چند دقیقه زن در رختخواب بمونه بهتره
    پس با خیال راحت کارتو بکن و نگران نباش

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  4. اصلا میشه دهانه رحم بسته بشه؟

5. 0075005761 نوشته است: اصلا میشه دهانه رحم بسته بشه؟

با سلام
    دوست عزیز،مگر همسر شما پریود نمیشن؟؟؟ اگر نمیشن پس بسته است!اما قطعاً عادت ماهانه اشون برقراره!پس خون از دهانه رحم بیرون میاد و از مجرای بین دهانه رحم و واژن عبور میکنه (همونجائیکه منی تخلیه میشه!)و ازدهانه واژن کلاً خارج میشه! نگران چه چیزی هستید؟؟؟ مشکلی نیست!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. 0075005761 نوشته است: اصلا میشه دهانه رحم بسته بشه؟

سلام

در تاييد فرمايشات دوست عزيز اقاي عليان نكته اي به نظرم رسيد و آن در مورد حجم مايعي است كه پس از پايان نزديكي از همسرتان خارج مي شود و باعث نگراني شما شده!!!!!!پس از ارگاسم در خانمها ،واژن به شدت منقبض و منبسط مي شود و درنتيجه پس از خروج آلت از واژن، اين انقباض  و انبساط پياپي باعث خروج اكثر مايعاتي كه از مني و ترشحات واژن تشكيل شده است مي شود!!اما اگر نگراني شما در مورد بارداري ايشان است همانطور كه قبلا" اشاره شد ورود يك سر سوزن مايع مني به داخل رحم كافيست و لازم نيست همه مني وارد رحم شود!!!كه اصلا" اين امر در مورد هيچ كس امكان پذير نيست!!!
    نگران نباشيد!!!!

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید