.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات جنسی - تناسلی » رابطه مقعدی

newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
2 پاسخ • 17999 بازديد •  
آزمایش برای فمیدن رابطه مقعد دختران هست ؟ کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟

نویسنده پیام
jrsoft

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 14 بهمن 1389 - 03:20    عنوان:  آزمایش برای فمیدن رابطه مقعد دختران هست ؟ کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟ آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام . من می خوام بدونم آزمایشی هست برای فهمیدن رابطه ی جنسی دختران از باسن یا خیر ؟
اگه همچین آزمایشی هست آیا باید به پزشک مراجعه کرد یا خیر ؟
تو رو خدا جوابمو بدین که دارم دیوونه می شم آخه دارم ازدواج می کنم با یه دختر که قبلا نامزده یکی بوده و الان می گه که من هیچ رابطه ای با هاش نداشتم . در ضمن با پسره 1 سال تو عقد بوده .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : arasharash23110, arezoomh, VAHID0930

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 14 بهمن 1389 - 03:20    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

1984

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: پنج‌شنبه 14 بهمن 1389 - 14:24    عنوان:  Re: آزمایش برای فمیدن رابطه مقعد دختران هست ؟ کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟ آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
jrsoft نوشته است: سلام . من می خوام بدونم آزمایشی هست برای فهمیدن رابطه ی جنسی دختران از باسن یا خیر ؟
تو رو خدا جوابمو بدین که دارم دیوونه می شم آخه دارم ازدواج می کنم با یه دختر که قبلا نامزده یکی بوده و الان می گه که من هیچ رابطه ای با هاش نداشتم . در ضمن با پسره 1 سال تو عقد بوده .

سلام از نظر علمي مرد يا زنيvirgin  يا باكره فرض ميشود كه قبلا رابطه جنسي - سه حالت ممكن -با ديگري نداشته وكلا آزمايشي براي فهميدن كاركرد جنسي افراد وجود نداره وفقط خود شخص در مورد تجربياتش خبر داره در برخي كشورها طبق سنتها بكارت آناتوميك -تشريحي- زن رو قبل از ازدواج بررسي ميكنن كه نشاندهنده يك ويژگي جسميه و چيزي رو ثابت نميكنه در كل اين موضوع كاملا بستگي به طرز فكر دو طرف داره كه چه چيزي بكارت در نظر بگيرن يا براشون مهم باشه
دختري كه عقد كرده معمولا رابطه جنسي به شكلي داشته البته نميشه مطمئن بود كه دختران عقد نكرده رابطه اي نداشته اند

امضا& نظرات شخصي و سخنان غير علمي را جدي نگيريد &

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : doktor, arezoomh, minoo110, scarlete, sarabahari, nasser2010, ROHAM, elinaze, jiji, 136413581391, jigar1000, kiyana007, fatemehhaffar
zohret

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: پنج‌شنبه 14 بهمن 1389 - 16:17    عنوان:  Re: آزمایش برای فمیدن رابطه مقعد دختران هست ؟ کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟ آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
jrsoft نوشته است: سلام . من می خوام بدونم آزمایشی هست برای فهمیدن رابطه ی جنسی دختران از باسن یا خیر ؟

سلام دوست عزيز به هر حال در دوران نامزدي وعقد هر كسي ممكنه تماسهايي با فرد مقابلش داشته باشه كه اين مسئله كاملا طبيعيه ولي همه ي كساني كه عقد يا نامزدند كه رابطه مقعدي ندارن اگر اطلاع داريد كه با فرد ديگري عقد بودند وقبول كرديد چرا اين مسئله براتون اهميت داره كه تماس داشته يا نه؟ اگر مهم نيست وحرفشو قبول داريد كه به نظر من ديگه دنبال اين مسئله رو نبايد بگيريدواگر اطمينان نداريد وخيلي حساس هستيد به هيچ عنوان تا قانع نشديد وبا خودتون كنار نيومديد ازدواج نكنيد چون هم خودتون بعدا مدام دچار وسواس وترديد در زندگي خواهيد هم به اونوبراي دومين بار با شكست مواجه ميكنيد

امضابراي دنيا ممكنه تويك نفر باشي ولي براي يك نفر ممكنه به اندازه ي دنياارزش داشته باشي

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : royad, hhosseini, sepideh_n, cima, irandokhtf, arezoomh, 2011_88, nasim58, kimiya_mf, minoo110, nasser2010, kobra1zahra, ROHAM, elinaze, jiji, baharenarenj, banafshe_sbsb, HAMID55, raha1341, gigasoft, saeedfekr, ojan, 136413581391, golnaz1365, marzih21, mari_1365, donyarman, domla, elyn, bam1, safo, Jujeh_Virus, jigar1000, kiyana007, aligha6923, ali_aa18, minoola, addmin, jadoogar2
نمایش پستها:   
newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1391 روز قبل (14 بهمن 1389) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. بهترین روان کننده(یا بی حس کننده) برای مقعد؟ 50 arman100 10124 جمعه 1 شهریور 1392 - 15:36
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد از چه روان کننده ای برای رابطه جنسی مقعدی استفاده کنیم ؟ 13 mr_star 74881 سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 08:20
yalda86 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد از کجا بدونیم شریک زندگیمون قبلا رابطه م ق ع د ی داشته یا نه ؟ 31 ali_system 12741 شنبه 20 تیر 1388 - 09:40
Clooney مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. ایجاد میل برای رابطه مقعدی در همسر 19 xmesal 27981 یکشنبه 10 خرداد 1388 - 17:51
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آیا دخول از مقعد برای دکتر قابل تشخیصه؟ 4 Irani 9339 دوشنبه 18 شهریور 1387 - 21:55
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید