.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
14 پاسخ • 15974 بازديد •  
استفاده از مومک در اطراف آلت تناسلی

نویسنده پیام
0075005761
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر فعال
کاربر فعال
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: چهار‌شنبه 22 دی 1389 - 21:41    عنوان:  استفاده از مومک در اطراف آلت تناسلی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام
آیا استفاده از مومک برای از بین بردن موهای زائد اطراف ناحیه تناسلی زنان و نیز موهای روی خود آلت ضرری برای آن داره؟
من شنیده ام بخاطر شدت کشش مومک بهش صدمه می زنه
ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : tina92

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 22 دی 1389 - 21:41    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

Clooney

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 22 دی 1389 - 22:20    عنوان:  Re: استفاده از مومک در اطراف آلت تناسلی آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
0075005761 نوشته است: سلام
آیا استفاده از مومک برای از بین بردن موهای زائد اطراف ناحیه تناسلی زنان و نیز موهای روی خود آلت ضرری برای آن داره؟
ممنون

این موضوع در سایت عنوان شده بود و یه جستجوی کافی لازم بود تا به پاسخ مورد نظر دست پیدا کنید
جواب سوال شما خیر است جز حساسیت اونم اگه ایجاد شه هیچ ضرری ندارد

امضاشرم از خویش عالی ترین اوج خود آگاهی ست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : banamak77, miracle, nasser2010, tina92, irandokhtf, arusha, ROHAM, melody90
fatimaoo

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: پنج‌شنبه 23 دی 1389 - 09:34    عنوان:  Re: استفاده از مومک در اطراف آلت تناسلی آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
ممنون

با سلام
دوست عزیز اگر منظور شما از صدمه دیدن کبود شدن پوست هست بله در مواردی که پوست خیلی حساس باشه و فردی که موم میکنه وارد نباشه امکان کبودی پوست وجود داره ولی صدمه انچنانی نمیبینه
موفق باشید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : nasser2010, irandokhtf, tina92
miracle

کاربر عالي
کاربر عالي
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: پنج‌شنبه 23 دی 1389 - 11:00    عنوان:  Re: استفاده از مومک در اطراف آلت تناسلی آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
ممنون

دوست عزیز، به عنوان مثال ،احتمال آسیب حتی زمانی که فردی صورتشو shave می کنه هم وجود داره ، اما این باعث نمی شه که آقایون این کار رو ترک کنند ، بلکه با دقت و مهارت به نحو احسن از انجام اون بر میان .
در مورد اپیلاسیون و یا از بین بردن مو های زائد در کل بدن ، و مخصوصاً بیکینی و اطراف اندام های تناسلی ( حتی در دختران با وجود داشتن هایمن و یا در خانم های باردار )  با کمک موم ، vax و یا استفاده از اپیلاتور ها در صورتی که با مراجعه به مراکز معتبر ، توسط فرد متخصص و ماهر با دقت و البته رعایت نکات بهداشتی انجام بشه هیچ ناراحتی رو ایجاد نمی کنه .  
موفق باشید

امضاپارادوكس عجيبي است، هر آنگاه كه خود را همان‌گونه كه هستم شناختم، تغيير آغاز شد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : banamak77, doktor, elinaze, hhosseini, nasser2010, tina92, irandokhtf, ROHAM
تاریخ: جمعه 24 دی 1389 - 18:11    عنوان:  Re: استفاده از مومک در اطراف آلت تناسلی آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
ممنون

سلام -مومك براي موهاي نازك و ظريف بدن كاربرد داره موهاي نواحي تناسلي  به علت حساسيت به آندروژنها ضخيمند وريشه عميقي دارن كه كندنش با درد زيادي همراهه كلا دليل پزشكي براي تراشيدن موها نداريم وبه سليقه وخواست شخص ومد برميگرده اگه اصرار بر اينه كه نواحي تناسلي مردان يا زنان بي مو باشند با ماشينهاي برقي مخصوص اصلاح موهاي بدنBody Groom كه برخي شارژي هستن ودر حمام هم قابل استفاده هستن ميشه اينكارو انجام داد كه درد وعارضه اي ندارن

امضا& نظرات شخصي و سخنان غير علمي را جدي نگيريد &

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : tina92, ROHAM

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 24 دی 1389 - 18:11    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

hhosseini

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: جمعه 24 دی 1389 - 21:37    عنوان:  Re: استفاده از مومک در اطراف آلت تناسلی آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
ممنون

با تشکر از دوستان و همچنین تصدیق صحبتای خانم miracle ،باید اضافه کنم که استفاده از موم برای برداشتن موهای زاید روی الت به دلیل اینکه این قسمت دارای مویرگهای ریزی مخصوصا مویرگهای خونبر کلیتوریس هست،خطرناکه و اگه ناشیانه و با شدت این کار انجام بشه،ممکنه که خونریزی داخلی ایجاد کنه.و همچنین اگه این کار (در صورت ایجاد نشدن خونریزی داخلی)به طور مکرر و مداوم انجام بشه،ممکنه کشیدگی،افتادگی و بد حالت شدن لبه های الت رو در پی داشته باشه.

امضاازدواج بهترین و شیرین ترین شکل دوستی ست. همسرمان را به عنوان بهترین دوست خود بپذیریم تا از اشتباهات او راحت تر بگذریم...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : miracle, nasser2010, tina92, banamak77
badomak

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: جمعه 24 دی 1389 - 21:46    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
دوست عزیز
جدیدا مد شده که با موم عربی یا شمع اقدام به پاکسازی موهای زاید اون ناحیه میکنند اگر که طرف کارش رو خوب بلد باشه اتفاقی نمیوفته شاید بار اول یکم دردش زیاد باشه اما سری بعد بدلیل تنک شدن موها کمنر میشه و از آنجایی که مو از ریشه کنده میشه دیرتر در میاد
بهتره بعد از پاکسازی از مرطوب کننده ها استفاده بشه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : tina92, irandokhtf
0075005761

کاربر فعال
کاربر فعال
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: جمعه 24 دی 1389 - 23:56    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
از همه دوستان ممنونم
خواستم بگم با اجزاتون بنده شخصا می خوام این کار رو برای همسرم انجام بدم
چون اولا بخاطر دردش خودش نمی تونه این کار رو انجام بده و ضمنا مایل نیست بیرون این کار رو انجام بده
آیا خودم می تونم این کار رو انجام بدم؟
کلا دنبال راهی هستم که همسرم نخواد مرتب تو حموم دست به تیغ باشه چون فعلا با تیغ کارش رو انجام می ده
ممنونم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
elinaze

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 25 دی 1389 - 00:04    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
0075005761 نوشته است: از همه دوستان ممنونم
خواستم بگم با اجزاتون بنده شخصا می خوام این کار رو برام همسرم انجام بدم
چون اولا بخاطر دردش خودش نمی تونه این کار رو انجام بده و مایل نیست بیرون این کار رو انجام بده
کلا دنبال راهی هستم که همسرم نخواد مرتب تو حموم دست به تیغ باشه چون فعلا با تیغ کارش رو اناجم می ده
ممنونم

ترجیحا این کار رو انجام ندید چون نیاز به مهارت داره و پوست اطراف آلت تناسلی بسیار حساسه.
اگه واقعا نمیخوان به مراکز تخصصی مراجعه کنن به نظر من شما این کار رو ابتدا بر روی سایر اعضای بدنشون تمرین کنید مثل دست و پاشون تا در این کار کمی مهارت پیدا کنید. وقتی کاملا با فوت و فن کار آشنا شدید و مطمئن شدید به پوستشون آسیبی وارد نمیکنید این کارو انجام بدید.
اما به طور کل بهتره موم انداختن ناحیه تناسلی توسط فرد ماهر انجام بشه.
موفق باشید...

امضاساقه شکستن رسم طوفان است
تو نسیم باش و نوازش کن...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : badomak, miracle, sarabahari, nasser2010, banamak77, irandokhtf, tina92, ROHAM, ana_63

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 25 دی 1389 - 00:04    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

badomak

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 25 دی 1389 - 00:25    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
چون اولا بخاطر دردش خودش نمی تونه این کار رو انجام بده و ضمنا مایل نیست بیرون این کار رو انجام بده
کلا دنبال راهی هستم که همسرم نخواد مرتب تو حموم دست به تیغ باشه چون فعلا با تیغ کارش رو انجام می ده
ممنونم

همینجور که خاونم الینازه اشاره کردند این کار نیاز به مهارت فراوان داره
چون اون ناحیه خیلی حساسه و امکان اینکه صدمه ببینه خیلی زیاده همچنین بدلیل نا اشنایی شما با این کار درد فراوان هم داره!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : miracle, sarabahari, nasser2010, tina92, banamak77
miracle

کاربر عالي
کاربر عالي
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: شنبه 25 دی 1389 - 11:14    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
ممنونم

دوست عزیز، جداً از انجام این کار خودداری کنید ، حتی اگر شما اپیلاسیون کردن رو روی دست و پای همسرتون امتحان کنید ، باز هم نمی تونید ناحیه ی بیکینی ایشون رو اپیلاسیون کنید ، این کار مهارت زیادی می خواد!!  و فقط باید توسط فرد ماهر انجام بشه . علاوه بر این ، باید از پد های مخصوص بیکینی استفاده کنید که فکر نمی کنم خودتون بتونید تهیشون کنید !!!؟
در کل پیشنهاد می کنم ، اگر همسرتون نمی خوان ، بیکینیشونو shave کنند ، و یا نمی خوان به مراکز تخصصی اپیلاسیون مراجعه کنند ،  می تونن از  موبرها یا دستگاه های اپیلاتور ( اپیلاتورها مخصوص خانم ها و بادی گروم ها مخصوص آقایون هستند )  استفاده کنند .
موفق باشید

امضاپارادوكس عجيبي است، هر آنگاه كه خود را همان‌گونه كه هستم شناختم، تغيير آغاز شد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sarabahari, nasser2010, badomak, tina92, banamak77, hhosseini, minoo110, irandokhtf, ROHAM, roya_66
pegi61

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 3 بهمن 1389 - 04:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
سلام. من کشاله رانم رو با اپیلاسیون برداشتم جوش زد به دکترمراجعه کردم گفت که چون مو از ریشه کنده میشه موی زیر پوست در میاری و جوشهای بزرگی هم بودند. پیشنهاد کرد که هیچوقت از ریشه موهای بدنم رو نکنم. اما من با این قضیه مشکل دارم چون مجبورم از تیغ استفاده کنم و این باعث ضخیم شدن موها و تیره شدن کشاله رانم شده است. لطفا منو راهنمایی کنید. و بگید ایا استفاده از لیزر در این ناحیه پیشنهاد میشود؟ با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mz20
simia
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: یکشنبه 3 بهمن 1389 - 09:27    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
ممنونم

با سلام
از اونجایی که اپیلاسیون ناحیه ی تناسلی بوسیله ی مومک نیاز به مهارت بالا و ظرافت بالایی داره بهتون توصیه می کنم این کار رو شخصا انجام ندید. در مورد همسر شما که تمایلی به رفتن به سالن های اپیلاسیون ندارند پیشنهاد من اسثفاده از epil lady هستش. اپیلاسیون به این وسیله رو شخص خودتون هم می تونید براشون انجام بدید ولی این شیوه فوق العاده دردناک و عذاب آوره. برای بهبود درد بهتون پیشنهاد می کنم که 7-8 دقیقه فیل از شروع کار از پماد بی حسی موضعی به نام املا (emla) استفاده کنید که اثر بی حسی واقعا بالایی داره و عوارضش اینقدر کمه که حتی در مورد اطفال هم استفاده میشه و از بی حس کننده هایی مثل لیدوکایین و بنزوکایین و ... کارآمد تره.
شاد باشید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : irandokhtf, tina92, minoo110

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 3 بهمن 1389 - 09:27    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

0075005761

کاربر فعال
کاربر فعال
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: یکشنبه 3 بهمن 1389 - 10:01    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
simia نوشته است:
ممنونم

با سلام
از اونجایی که اپیلاسیون ناحیه ی تناسلی بوسیله ی مومک نیاز به مهارت بالا و ظرافت بالایی داره بهتون توصیه می کنم این کار رو شخصا انجام ندید. در مورد همسر شما که تمایلی به رفتن به سالن های اپیلاسیون ندارند پیشنهاد من اسثفاده از epil lady هستش. اپیلاسیون به این وسیله رو شخص خودتون هم می تونید براشون انجام بدید ولی این شیوه فوق العاده دردناک و عذاب آوره. برای بهبود درد بهتون پیشنهاد می کنم که 7-8 دقیقه فیل از شروع کار از پماد بی حسی موضعی به نام املا (emla) استفاده کنید که اثر بی حسی واقعا بالایی داره و عوارضش اینقدر کمه که حتی در مورد اطفال هم استفاده میشه و از بی حس کننده هایی مثل لیدوکایین و بنزوکایین و ... کارآمد تره.
شاد باشید

ممنون
1 بار خواستیم از همین وسیله ای که شما میگین استفاه کنیم اما بخاطر درد نشد
امیدوارم با این کرم مشکل حل بشه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : tina92
minoo110
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 3 بهمن 1389 - 15:59    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
سلام
دوست عزيز براي اپيلاسيون قسمتهاي حساس بدن لازم است كه تا چندبار اول حتما" به متخصص اين امر مراجعه شود!!ولي بعد از اينكه موها نرم و كركي شد خودتان اگر خواستيد مي توانيد اينكار را انجام دهيد!!اگر همسرتان نزد شخص مجرب برود اينكار بدون درد بوده و كلا" 10 دقيقه هم طول نمي كشد!!ولي در منزل بسيار دردناك و در عين حال خطرناك خواهد بود
موفق باشيد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : badomak
نمایش پستها:   
newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست در اين صفحه 1425 روز قبل (3 بهمن 1389) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. برداشتن پوست اطراف کلیتوریس 20 goolmohamade 1873 پنج‌شنبه 24 مرداد 1392 - 09:21
ramtin511 مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. زگيل تناسلي در اطراف واژن 5 whispery 4013 پنج‌شنبه 26 خرداد 1390 - 20:17
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مضرات قارچ برای بدن 7 ozza 13441 سه‌شنبه 14 مهر 1388 - 14:57
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد برطرف کردن تیرگی پوست آلت تناسلی 6 amirgoodboy 88318 دوشنبه 1 تیر 1388 - 10:50
YUKABED مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چه ورزشی(سنگین)است.برای زنان؟ 0 violet_1 6709 سه‌شنبه 16 مرداد 1386 - 08:18
violet_1 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید