شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از کلم و درد مفاصل

1. سلام به علت ازدیاد وزن طبق نظر متخصص شروع به کاهش وزن کردم >
    طبق ازمایش خون من دارای کمبود کلسیم هستم این امر موجب ورم مفاصل وهمچنین درد دستانم شده است  .در طول رجیم به علت مشکل در بلع از قرص  ویتامین استفاده نکردم واز منابع طبیعی ویتامین بدنم را تامین کردم که این کار درست و حساب شده بوده است  
    حال که در امتحانات به سر میبرم به شدت دوست دارم کلم بخورم یعنی 2عدد کلم در روز. این امر به درد مفاصلم دامن زده و مقدار کلسیم  در خون کاهش یافته من با این بحران چه کنم

2. سلام
    2 عدد کلم در روز؟!!!! این خیلی زیاده و همونطور که خودتونم گفتید واسه بدن مشکل ایجاد میکنه. به جای کلم از کرفس و کاهو استفاده کنید. کلم نخرید که وقتی هوس میکنید تو خونه نباشه و نتونید بخورید. این رویه رو ادامه بدید تا زمانی که میلتون به کلم کم بشه و به حالت عادی برگرده.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. sanaz288 نوشته است: سلام به علت ازدیاد وزن طبق نظر متخصص شروع به کاهش وزن کردم >
    طبق ازمایش خون من دارای کمبود کلسیم هستم این امر موجب ورم مفاصل وهمچنین درد دستانم شده است  .در طول رجیم به علت مشکل در بلع از قرص  ویتامین استفاده نکردم واز منابع طبیعی ویتامین بدنم را تامین کردم که این کار درست و حساب شده بوده است  
    حال که در امتحانات به سر میبرم به شدت دوست دارم کلم بخورم یعنی 2عدد کلم در روز. این امر به درد مفاصلم دامن زده و مقدار کلسیم  در خون کاهش یافته من با این بحران چه کنم

با سلام
    دوست عزیز شیر استفاده کنید ماست هم بد نیست و بهتره توی این مدت از دکترتون هم در رابطه با رژیمتون نظر خواهی کنید و از ایشون هم کمک بگیرید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید