شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تقويت ناخن ها

1. با سلام
    ناخن هاي من بسيار شكننده مي باشد و هنگام استفاده از مايع دستشويي لايه به لايه ميشود
    آيا دارو يا مواد خاصي براي ترميم آن وجود دارد؟ Question

2. در ناخن شما احتمالا پروتئین های ساختاری کاهش یافته است که می توانید با مصرف داروهایی که معمولا به صورت قرص جوشان موجودند این مشکل را برطرف کنید.
    البته اگر روی ناخن شما لکه های سفیدی نیز دیده می شود شما مشکل کمبود کلسیم را دارید.
    از لحاظ دارو بنده اطلاع چندانی ندارم و نام دارو رو به آقای دکتر واگذار می کنم

3. با سلام.
    فرو بردن ناخنها در ظرفی که کمی آبلیمو داشته باشد طوری که آبلیمو سطح ناخنها را بپوشاند میتواند در استحکام ناخنها موثر باشد .این کار را چند روز و چند دقیقه انجام دهید.

این هم نظر من می باشد/

4. malmir نوشته است: با سلام
    ناخن هاي من بسيار شكننده مي باشد و هنگام استفاده از مايع دستشويي لايه به لايه ميشود
    آيا دارو يا مواد خاصي براي ترميم آن وجود دارد؟ Question

سلام،
    لایه لایه شدن ناخن Onychoschizia در اثر آسیب به ناخن ایجاد می شود و فقط در زنان خصوصا افرادی که دائما دستشان خیس است دیده می شود. در این حالت باید ناخن ها را کوتاه، دستها خشک و از کرمهای مرطوب کننده استفاده شود. البته برخی فرآورده های آماده هم در داروخانه ها برای این حالت وجود دارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید