شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری ویا سقط؟؟؟؟؟؟

1. سلام
    من روز 2آذر پریود شدم دوره عادت ماهانه ام ما متغیر است.روز 13 رابطه محافظت نشده داشتم.روز 27 آذز پریود شدم به صورتی که خونریزی شدید داشتم تا 3روز و خونریزی من قطع شد  و در روز ششم پریودیم در حالی که فکر میکردم دروره عادت ماهانه ام تموم شده خون دیدم.در حالی که همیشه من فقط 3روز خونریزی داشتم.
    راستی من در روز اول پریودیم 4تا قرص ldخوردم

آیا مختل شدن پریودی من به خاطر مصرف قرص هاست؟
    آیا احتمال بارداری من هست؟آیا امکان هست که من سقط کرده باشم؟آیا ممکن است بارداری خارج از رحم صورت گرفته باشد؟
    اگر دوستان اطلاعی درباره بارداری خارج از رحم دارند ممنون میشم مرا نیز آگاه کنند.

با تشکر

2. sanymajhool نوشته است: سلام
    من روز 2آذر پریود شدم دوره عادت ماهانه ام ما متغیر است.روز 13 رابطه محافظت نشده داشتم.روز 27 آذز پریود شدم به صورتی که خونریزی شدید داشتم تا 3روز و خونریزی من قطع شد  و در روز ششم پریودیم در حالی که فکر میکردم دروره عادت ماهانه ام تموم شده خون دیدم.در حالی که همیشه من فقط 3روز خونریزی داشتم.
    راستی من در روز اول پریودیم 4تا قرص ldخوردم

آیا مختل شدن پریودی من به خاطر مصرف قرص هاست؟
    آیا احتمال بارداری من هست؟آیا امکان هست که من سقط کرده باشم؟آیا ممکن است بارداری خارج از رحم صورت گرفته باشد؟
    اگر دوستان اطلاعی درباره بارداری خارج از رحم دارند ممنون میشم مرا نیز آگاه کنند.

با تشکر

نه بارداری وجود داشته نه سقط! ممکنه به خاطر مصرف قرص بوده باشه... قرار نیست همیشه پریود بر یک منوال باشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. ببخشید اما من هنوز جواب نگرفتم.اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنماییم کنید.

4. با سلام
    ببینید دوست عزیز اگر تخمکی که لقاح یافته در هر جایی غیر از رحم جای بگیره بهش میگن بارداری خارج از رحم. احتمال زیاد خونریزی شما بر میگرده به همون مصرف قرصها .
    بهترین راه حل هم  برای اینکه از نگرانی در بیاید مراجعه به متخصص زنان هست
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. دربارداري خارج رحم هم پريود عقب مئ افتدوازمايش خون هم مثبت ميشود فقط ميزان بالا رفتن هورمون جفت در خون به ميزان بارداري معمولي نيست و....شما نه بارداريد نه سقطي انجام شده فقط پريود شديد وچون تعدادي قرص خورديد هورمونها كمي نامرتب شدند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید