شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداري بعد از مصرف طولاني قرص

1. atis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من تقريبا يكسال و5ماه هست كه از سيپروترون براي عدم بارداري استفاده مي كنم 2سوال دارم:
    1.آيا بايد براي سيكل طبيعي بدن مصرفشو قطع كنم بعد دوباره ادامه بدم يا اينكه مصرف دراز مدتش تاثيري روي بارداري نميذاره؟من تا5سال آينده تصميم به بچه دارشدن ندارم مي تونم 5سال ديگه اين روش رو ادامه بدم وبعد بارداري هم داشته باشم؟
    2.مصرف اين قرص ربطي به خال هايي كه جديدا روي سينه و صورتم دراومده يا گرفتگي ماهيچه پا كه هيچ وقت نداشتم داره؟
    با تشكر

2. مشکلی از نظر نازایی که نخواهید داشت در آینده
    ولی توصیه شده از قرصها تا جایی که ممکن هست کمتر استفائه شود چون این امکان وجود خواهد داشت که در آینده برای بارداری طی مدت طولانی به نتیجه برسید
    بهتر روش برای اینگونه جلوگیری طولانی به نظرم کاندوم هستش که کمترین عوارض با خودش همراه داره
    مصرف قرص اون هم برای جلوگیری از بارداری در دوره طولانی باعث بهم ریختگی بالانس هورمونیتتون خواهد شد و عوارضی نیز امکان دارد در بدنتون پدید آید
    این خالهایی هم گفتید ممکن هستش از عوارض قرصها باشه
    کم عارضه ترین قرص برای جلوگیری از بارداری یاسمین هستش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    دوست عزيز اگر مانند بسياري از خانمها از كاندوم خوشتان نمي آيد و همچنين  به استفاده از IUD نيز راغب نيستيد و اگر همسرتان هم قادر به جلوگيري طبيعي نيست!!!!هيچ چاره اي بجز استفاده از قرص نداريد ولي حتما" بايد يك وقفه اي بين آن ايجاد كنيد يعني شما نبايد تا 5 سال آينده كه نمي خواهيد بچه دار شويد لاينقطع قرص ضدبارداري مصرف كنيد!!!لااقل سالي يك ماه اين وسط وقفه ايجاد كنيد و البته در آن يكماه خيلي مراقب باشيد چون تجربه ثابت كرده است كه كساني كه عادت به استفاده از روش طبيعي در جلوگيري ندارند در اين فاصله حامله خواهند شد مانند يكي از دوستان خودم !!!!
    در ضمن قرص هاي ضدبارداري بعلت دارا بودن مواد هورموني باعث ايجاد تغييراتي در پوست بدن مي شوند كه لك شدن صورت يكي از همان عوارض است!!!
    اگر شما خودتان مشكلي براي باردار شدن نداشته باشيد استفاده از قرص هاي جلوگيري مانع از بارداري شما در آينده نخواهد شد!!!پس ذهن خودتان را درگير نكنيد و از زندگي خود لذت ببريد!!!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید