شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عینک آفتابی میزنم احساس بزرگنمایی میکنم

1. سلام. من یه عینک آفتابی خریدم. عینک خوبی هم هستش. (غیر استاندارد نیست) وقتی میزنم تصاویر بزرگتر میشن. وقتی میخواستم عینک بخرم عینکهای دیکه هم که امتحان میکردم همینطور بود. حتی با یکیش بیرون از مغازه هم رفتم اما چون زمین رو بالاتر میدیدم پامو درست روی پله و ... قرار نمیدادم. اتفاقا یه عینکم هست برای کامپیوتر، اونم میزنم احساس بزرگنمایی میکنم. میخواستم بپرسم آیا این پدیده امریست کاملا طبیعی و من باید با زدن عینک آفتابی سعی کنم چشمم رو به اون عادت بدم، یا اینکه چشمم مشکل داره؟

2. mmm92 نوشته است: سلام. من یه عینک آفتابی خریدم. عینک خوبی هم هستش. (غیر استاندارد نیست) وقتی میزنم تصاویر بزرگتر میشن. وقتی میخواستم عینک بخرم عینکهای دیکه هم که امتحان میکردم همینطور بود. حتی با یکیش بیرون از مغازه هم رفتم اما چون زمین رو بالاتر میدیدم پامو درست روی پله و ... قرار نمیدادم. اتفاقا یه عینکم هست برای کامپیوتر، اونم میزنم احساس بزرگنمایی میکنم. میخواستم بپرسم آیا این پدیده امریست کاملا طبیعی و من باید با زدن عینک آفتابی سعی کنم چشمم رو به اون عادت بدم، یا اینکه چشمم مشکل داره؟

در مورد عینک کامپیوتر کاملا طبیعه چون به هرحال دید شما پشت یک عدسی قرار میگیره وکمی  طول میکشه چشم عادت کنه
    اما عینک افتابی رو نمیدونم ولی فکر نمیکنم که معمولی باشه که احساس تغییر کنید  چون معمولا اینطور نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mahtab22 نوشته است:
    در مورد عینک کامپیوتر کاملا طبیعه چون به هرحال دید شما پشت یک عدسی قرار میگیره

چه فرقی داه؟ عینک کامپیوتر هم به مثل عینک آفتابی بدون درجه س و بزرگنمایی نداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام
    عینک آفتابی استاندارد در دید تغییری ایجاد نمیکنه. با چشم پزشک مشورت کنید.
    این لینک رو هم مطالعه کنید.
    http://www.roham.ws/web/ftopict-6735.html
    موفق باشید...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  5. خیلی خب، پس باید به دکتر مراجعه کنم.

اون لینک رو خوندم. از این قسمتش یه سوال دارم:
    نقل قول: عینک آفتابی خوب باید بطور کلی چشم ها را بپوشاند؛ بطوری که نور از اطراف عینک وارد چشم نشود از این جهت فریم های دارای حفاظ جانبی موثرتر هستند.

عینک من به طور کامل چشم رو میپوشونه. ولیکن از محلی که روی بینی قرار میگیره از دو نقطه (چپ و راست) نور به چشم میخوره. یعنی وقتی عینک به چشم دارم، موقع نگاه کردن، این دو منفظ نور رو می بینم. آیا این ایرادی داره؟

----------------------
    پی نوشت: چرا نمیشه سوالات رو در انجمن مربوطه پرسید و همش باید در موقت سوال کرد؟؟

6. نه تا اون حد دیگه مشکلی نیست.
    و اما در مورد پی نوشتتون باید بگم چون دکتر صادقی سرشون مدتیه شلوغه نمیتونن دائما به سایت سر بزنن به همین دلیل فعلا سوالات به صورت موقت مطرح میشن.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید