شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اعتیاد و دلبستگی به داروی راکوتان

1. من دانشجوی دوره دکتری شیمی هستم و 25 سال سن دارم. از سن 17 سالگی به شدت دچار جوش صورت بودم و انواع درمان های پزشکان احمق به اصطلاح متخصص پوست را هم امتحان کردم (انواع محلول ها و صابون ها و قرص های آنتی بیوتیک) و متحمل هزینه های بسیار زیادی هم شدم.تا اینکه خداوند به من لطف کرد و با راکوتان آشنا شدم. و خودم بدون تجویز هیچ دکتری و با اطلاع کامل از خواص این کپسول آن را استفاده کردم.بعد از سه ماه جوش ها به طور کلی خوب شدند و من هم با خیال راحت مصرف آن را قطع کردم.ولی بعد از مدتی دوباره برگشتند.من تصمیم گرفتم که دیگر مصرف را قطع نکنم.الان مدت 2 سال تمام است که به طور پیوسته از این قرص ها استفاده می کنم. و برای من در حد تقدیس ارزش دارند.و هیچ وقت قصد ندارم مصرف آنها را قطع کنم چون اعتماد به نفس و موفقیت دوباره ام را مدیون این قرص ها هستم.

2. chemist نوشته است: من دانشجوی دوره دکتری شیمی هستم و 25 سال سن دارم. از سن 17 سالگی به شدت دچار جوش صورت بودم و انواع درمان های پزشکان احمق به اصطلاح متخصص پوست را هم امتحان کردم (انواع محلول ها و صابون ها و قرص های آنتی بیوتیک) و متحمل هزینه های بسیار زیادی هم شدم.تا اینکه خداوند به من لطف کرد و با راکوتان آشنا شدم. و خودم بدون تجویز هیچ دکتری و با اطلاع کامل از خواص این کپسول آن را استفاده کردم.بعد از سه ماه جوش ها به طور کلی خوب شدند و من هم با خیال راحت مصرف آن را قطع کردم.ولی بعد از مدتی دوباره برگشتند.من تصمیم گرفتم که دیگر مصرف را قطع نکنم.الان مدت 2 سال تمام است که به طور پیوسته از این قرص ها استفاده می کنم. و برای من در حد تقدیس ارزش دارند.و هیچ وقت قصد ندارم مصرف آنها را قطع کنم چون اعتماد به نفس و موفقیت دوباره ام را مدیون این قرص ها هستم.

سلام،
    متاسفم که شما با این تحصیلات! عده ای را که سالهای زیادی از عمر خود صرف کسب علم و کمک به هم نوع خود کرده اند و چه شبها که شما در خواب ناز تشریف داشتید، بیدار بوده اند و ... احمق خطاب می کنید.  Twisted Evil

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید