شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد

گواهی سلامت بکارت با وجود رابطه مقعدی

  1. من حدود 3 سال پیش با اقايی عقد کردم اما بعد از 1سال طلاق گرفتیم. اسم ايشون هنوز تو شناسنامه من هست اما شنیدم با گرفتن گواهی سلامت از پزشکی قانونی اسم ايشون رو پاک میکنند.اما مسیله ای که وجود داره اینه که با وجود سالم بودن پرده بکارتم(به پزشک زنان مراجعه کردم) ما از پشت با هم رابطه داشتیم .با این وجود ایا پزشکي قانونی گواهی سلامت صادر ميکنه؟یعنی نزدیکی از پشت هم بررسی میشه؟
    با گذشت 2 سال از اين رابطه ایا این موضوع قابل تشخیص هست؟
    لطف بزرگي در حق من ميکنید اگر پاسخگو باشيد.
     
    تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    گواهی سلامت برای سالم بودن بکارت صادر میشود دوست عزیز.
     
    تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. maryamhasani نوشته است: من حدود 3 سال پیش با اقايی عقد کردم اما بعد از 1سال طلاق گرفتیم. اسم ايشون هنوز تو شناسنامه من هست اما شنیدم با گرفتن گواهی سلامت از پزشکی قانونی اسم ايشون رو پاک میکنند.اما مسیله ای که وجود داره اینه که با وجود سالم بودن پرده بکارتم(به پزشک زنان مراجعه کردم) ما از پشت با هم رابطه داشتیم .با این وجود ایا پزشکي قانونی گواهی سلامت صادر ميکنه؟یعنی نزدیکی از پشت هم بررسی میشه؟
    با گذشت 2 سال از اين رابطه ایا این موضوع قابل تشخیص هست؟
    لطف بزرگي در حق من ميکنید اگر پاسخگو باشيد.

    با سلام
    دوست عزیز،تا آنجائیکه میدونم گواهی سلامت صادر میشه و مقعد هم بررسی نمیشه!ضمناً دقیقاً با همین گواهی،اسم ایشون از شناسنامه شما حذف خواهد شد!چون همین مورد برای یکی از آشناهای بنده اتفاق افتاده بود که با گرفتن گواهی سلامت،مشکل حل شد و بعدش ایشون مجدداً ازدواج کردن! اگر بکارتتون سالمه به هیچ عنوان نگران نباشید! و به پزشکی قانونی مراجعه کنید و   مراحل بعدی و طی کرده و حتم بدونید معضلی هم نخواهید داشت.
    موفق باشید
     
    این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 12 کاربر ديگر
  4. maryamhasani نوشته است: من حدود 3 سال پیش با اقايی عقد کردم اما بعد از 1سال طلاق گرفتیم. اسم ايشون هنوز تو شناسنامه من هست اما شنیدم با گرفتن گواهی سلامت از پزشکی قانونی اسم ايشون رو پاک میکنند.اما مسیله ای که وجود داره اینه که با وجود سالم بودن پرده بکارتم(به پزشک زنان مراجعه کردم) ما از پشت با هم رابطه داشتیم .با این وجود ایا پزشکي قانونی گواهی سلامت صادر ميکنه؟یعنی نزدیکی از پشت هم بررسی میشه؟
    با گذشت 2 سال از اين رابطه ایا این موضوع قابل تشخیص هست؟
    لطف بزرگي در حق من ميکنید اگر پاسخگو باشيد.

    پزشكي قانوني فقط بكارت تشريحي رو بررسي ميكنه ونزديكي مقعدي وحتي ساير كارهايي كه بكارت تشريحي رو از بين نميبرن قابل شناسايي وتشخيص نيستن و پزشكان هم علم غيب ندارن. درمورد شناسنامه چون سايت پزشكيه مجاز به پاسخ نيستم
     
    این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©



Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 0.08 ثانیه (52)