شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خواب رفتگی دست و حالا پا

1. آقای دکتر سلام
    من 38 سال دارم  متاهل - مرد - کم تحرک - وزن من 111 کیلو
    الان نزدیک به چند ماهی است که بعضی وقتها صبح که از خواب بیدار میشوم سه تا از انگشتان سبابه به بعد دست چپ من حالت خواب رفتگی شدید همراه با گیز گیز و متاسفانه امروز برای اولین بار بعد از برخواستن از بستر متوجه شدم پای چپ من به همراه دست چپ من حالت خواب رفتگی با همان مشخصات مذکور را دارد
    اول اینکه نگران هستم که چرا  و ضمنا من دیابت دارم اما شماره نوع آنرا نمی دانم یعنی قرص مصرف میکردم ولی الان دیگه مصرف نمی کنم چون معمولا از سال گذشته 3 یا 4 بار ازمایش ناشتا قندمن روی 70 بود از اینرو دیگر مصرف قرص رو کنا ر گذاشتم . لطفا راهنمایی بفرمایید

2. meyti نوشته است: آقای دکتر سلام
    من 38 سال دارم  متاهل - مرد - کم تحرک - وزن من 111 کیلو
    الان نزدیک به چند ماهی است که بعضی وقتها صبح که از خواب بیدار میشوم سه تا از انگشتان سبابه به بعد دست چپ من حالت خواب رفتگی شدید همراه با گیز گیز و متاسفانه امروز برای اولین بار بعد از برخواستن از بستر متوجه شدم پای چپ من به همراه دست چپ من حالت خواب رفتگی با همان مشخصات مذکور را دارد
    اول اینکه نگران هستم که چرا  و ضمنا من دیابت دارم اما شماره نوع آنرا نمی دانم یعنی قرص مصرف میکردم ولی الان دیگه مصرف نمی کنم چون معمولا از سال گذشته 3 یا 4 بار ازمایش ناشتا قندمن روی 70 بود از اینرو دیگر مصرف قرص رو کنا ر گذاشتم . لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام،
    وجود بی حسی و گزگز در انگشتان علل مختلفی می تواند داشته باشد ولی با توجه به شرح حالی که ذکر نمودید، احتمال پیشرفت دیابت و درگیری حسی محیطی وجود دارد، به نظر من در کنار کم کردن وزن، افزایش تحرک و رژیم غذایی، بهتر است برای ارزیابی مقدار قند خون به پزشک مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید