شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کرم موبر صورت..

1. با عرض سلام و خسته نباشید..

ایا استفاده از کرم موبر صورت برای دختری که تا به حال از هیچ وسیله ای برای از بین بردن موهای

زاید صورت استفاده نکرده است ضرر ندارد یا لک ایجاد نمی کند؟ با توجه به انکه نسبت به کرم هیچ حساسیتی ندارد..

شما کدام مارک از کرم های موبر را پیشنهاد می کنید؟

با تشکر از شما..

2. toshiba نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید..
    ایا استفاده از کرم موبر صورت برای دختری که تا به حال از هیچ وسیله ای برای از بین بردن موهای زاید صورت استفاده نکرده است ضرر ندارد یا لک ایجاد نمی کند؟ با توجه به انکه نسبت به کرم هیچ حساسیتی ندارد..شما کدام مارک از کرم های موبر را پیشنهاد می کنید؟
    با تشکر از شما..

سلام،
    نظر کلی در مورد استفاده از این کرم ها نمی توان داد چون هر پوستی خصوصیات منحصر به فردی دارد و ممکن است به فراورده های خاصی واکنش نشان دهد.

3. دوست عزیزم باید بگم که به نظر من کرم های موبر اصلا" برای پوست صورت خوب نیست و باعث واکنش و التهاب پوستی بعد از اصلاح میشه ضمن اینکه به مرور زمان موها زیاد تر شده و رنگشون تیره میشه به نظر من بهتره از بند های ارایشی یا از طریق اصلاح به وسیله شمع (نوعی مواد مثل موم اما سبک تر و بی درد تر از موم است) هست استفاده کنید
    باید یاداوری کنم در صورتی که شمع رو برای اصلاح انتخاب کردید نباید مداوم به این روش اصلاح کنید چون باعث افتادگی پوست میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید