شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زود شهوتی شدن ناخواسته

1. با سلام
    من 24 سال دارم و مشکل زود ارضای دارم
    من با چندین دختر رابطه داشتم و همیشه برای رابطه جنسی از اسپری یا قرض استفاده میکنم(قرض را نیم ساعت قبل از رابطه میخورم)وقتی قرض میخورم دچار سردرد و دل دردم میشم
    الان بایه دختر حدود 2 سال رابطه صمیمانه دارم و حداقل هفته ای یک بار میریم بیرون من زورد ارضا میشم ولی دوستم دیر ارضا میشه این مشکل بزرگی در رابطه جنسی ما به وجود اورده
    خیلی زود شهوتی میشم حتی وقتی دارم با تلفن با هم در مورد خیلی چیزهای معمولی صحبت میکنم من به ناخواسته به نعوظ کامل میرسم(ما روزی حداقل یک ساعت تلفنی صحبت میکنیم)
    مشکل من روانی نیست
    میخواهم چکار کنم که با مصرف دارو برای همیشه از شر زود ارضای خلاص بشم
    من در شهر کوچک زندگی میکنم باید بیش چه دکتری برم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام عزیز...شهوتی شدن وبه نعوظ رسیدن در اثر مواردی مثه صحبت با دوستتون پای تلفن طبیعیه...منم همینجوریم حتی کمی خیس میشم وبه نعوظ کامل میرسم ولی برای درمان وکنترل انزال زودرس...1.از جستجوی همین سایت استفاده کنید واز مطالب موجود در این زمینه بهره ببرید
    2.در حین رابطه جنسی با دوستتون وقتی حس میکنی که داری به انزال نزدیک میشی دو....سه دقیقه از کار دست بکش وصبر کن وبعد دوباره کارتو ادامه بده...
    3.از کاندومهای تاخیری استفاده کن...

باید بری پیش دکتر اورولوِژیست یعنی متخصص کلیه ومجاری ادرار

3. سلام شما طبعتون گرم هستش اين كه شما شهوتي هستيد به نظر مي رسه از غذاهاي محرك و داراي كالري بالا مصرف مي كنيد  مثل انواع فست فود ها و غذاهاي تند .براي اين كه شهوتتون كم بشه مي تونيد از غذا هاي كم كالري ومحرك  استفاده كنيد اين كه شما گفتيد طي دو سال رابطه هنوز زود ارضا مي شويد يه كم جاي بحث داره ممكنه بد نتون ضعيف باشه يا قبلا خود ارضاي  انجام مي داده  ايد چون اين كار با عث مي شود كه اندام هاي جنسي بدنتان حساس بشه يا در ذهن خود يه فانتزي جذاب تر از شريك جنسيتون داشته باشيد به نظر من اگه به يه پزشك متخصص مرا جعه كنيد بد نباشد

4. * برای رسیدن به انزال در زمان طولانی تر تنها و تنها راه موثر و دائم و بی عارضه روش در کنترل گرفتن رابطه جنسی در حین رابطه است
    منظورم اینه وقتی داری اینکار رو شروع میکنی از همان ابتدا تا انتهای رابطه باید با اعتماد بنفس و کاملا مسط وارد رابطه بشی و در هنگام دخول هم بمحض اینکه دیدی در استانه انزال هستی الت رو خارج کنی و مدتی کوتاه با تمرکز از اینکار دست بکشی و دوباره اینکار رو شروع کنی ، اینکار باعث میشه حتی هنگام انزال ؛ خودت ارگاسم کاملی داشته باشی و 100% شریک جنسی خودت هم بدلیل طولانی تر بودن رابطه راضی تر و ارضاتر خواهد شد.
    * استفاده از ابزارهای دیگر مثل کاندوم تاخیری راه بعدی است که تقریبا بی عارضه است
    * استفاده از قرص سیدنافیل به طولانی بودن نعوذ کمک میکند ولی اصلا توصیه نمیشود چون حتی در مصارف کم پر عارضه است
    *استفاده از ژل یا اسپری لیدو کایین هم روش بی حسی موضعی است که بازهم مطلوب نیست و توصیه نمیشود و در دراز مدت باعث میشود بدن واکنش طبیعی خود را در ان ناحیه از دست بدهد !

پس باز هم تکرار میکنم بهترین راه روش روانی و خروج و دخول منقطع است !!!!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. دلیل زود ارضاء شدن  در هنگام نزدیکی کردن این است که در اثر ضعف های بوجود آمده که منشاء های گوناگونی را دارد . ضعف جنسی و عصبی باعث میشود تا فرد نتواند بیش از یک اندازه معیین لذت جنسی را تحمل نماید و زود به اوج تحمل لذت جنسی رسیده و انزال زودهنگام اتفاق می افتد . داروهای مختلف در داروخانه ها وجود دارد که تنها بشکل تاخیر انداز جنسی و برای تاخیر در انزال بصورت مقطعی بکار میروند و در ادامه فرد به جایی میرسد که دیگر این داروها نیز جوابگو نیستند و فرد به ناتوانی کامل جنسی میرسد . جلوگیری از انزال زودرس باید از طریق تقویت کامل و اساسی انجام پذیرد . این تقویت از طریق هر نوع تغذیه و دارویی امکان پذیر نیست و حتما باید از طریق یکسری گیاهان تخصصی تقویت جنسی صورت گیرد . فرآوری این گیاهان و جمع نمودن آن ها در یک محصول کار بسیار دقیق و فنی و ارزشمندی است که متخصصان طب سنتی این مهم را در ترکیبی با نام مکمل اچ چهل جنسینگ انجام نموده اند . با مصرف این مکمل کاملا گیاهی قوه باه را تا نهایت ممکن میتوان تقویت نمود و مشکلاتی همانند انزال زودرس و انزال پیش از موعد ، نعوظ و مشکلات اریکت شدن و اریکشن و نیز بی میلی جنسی و ناتوانی جنسی و نازاییو کمبود اسپرم را باتقویت اسپرم سازی از بین برد . نقش این مکمل در افزایش اندازه و حجیم کردن آلت در کنار روغن بی نظیر بیگر در متدی بنام متد تجمیع خون غنی شده آمده و تاکید شده است .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید