شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس درد در ناحیه معقد تا یک ماه پس از رابطه جنسی

1. سلام
    من حدود یک ماه پیش (و نه برای اولین بار) با پارتنرم رابطه داشتم. رابطه ما از نوع anal بود. شغل پارتنرم به نوعیه که همیشه پیش هم نیستیم و برای همین معمولا توی چند روزی که با هم هستیم کمی افراط می کنیم و روزی چندبار (حدودا 2-3 بار و بدون کاندوم و لوبرکانت) با هم رابطه جنسی داریم. از آخرین بار تا امروز موقع (گلاب به روتون) اجابت مزاج درد وحشتناکی رو توی معقدم حس می کنم. دردش به اندازه ی درد خود رابطه جنسی وحشتناکه. از بیرون توی اون ناحیه زخم، کبودی، یا ضایعه ای دیده نمیشه. خونریزی هم ندارم. فقط درده و فقط توی همون مواقع خاص. من تا به حال نه به این مشکل بر خورده بودم و نه چیزی درموردش شنیده بودم. واقعا به راهنمایی تون نیاز دارم.  من چمه؟ مشکلم جدیه؟ بغیر از مراجعه به پزشک (حتما ظرف همین هفته میرم) چه کاری برای بهبودم می تونم بکنم؟

2. دوست عزیز با این همه تذکراتی که درباره ی عواقب رابطه انالی میدن بازم شما این کارو کردین!
    اونم به دفعات و بدون انجام کارهای احتیاطی و پیشگیرانه!
    اگه شما توی همین سایت سرچ کنید حتما با عواقب و عوارض این کار بیشتر آشنا میشید.
    در ضمن این کار احتیاج به نرمش و ملاطفت خیلی خیلی بیشتری نسبت به رابطه واژنی داره.
    شما قبل از انجام (هر بار) این کار حتما باید توسط پارتنرتون آماده بشین و بازم حتما باید از روان کننده استفاده کنید.
    این دردی هم که شما به اون اشاره کردین که در حین رابطه هست،مال اینه که ایشون شمارو آماده نکردن و با فشار آلت اقدام به باز کردن انوس شما کردن و همین شروع به رابطه ی سریع بوده که باعث شده به عضلات انوس شما فشار بیاد و ملتحب بشه و بیش از حد حساس بشه.
    که همین باعث میشه شما موقع اجابت مزاج  برای تخلیه به این عضلات فشار بیارین و این عضلات رو تا آستانه ی درد باز کنید.
    شما اگه میتونید واسه یه مدت توی غذاتون از روغن زیتون (سر میز) استفاده کنید و همچنین انوستون رو با (ترجیحا)همین روغن چرب نگه دارین و در ضمن توی این مدت از خوردن غذاهای جامد یا سفت پرهیز کنید یا اینکه از ملین استفاده کنید تا کمتر موقع تخلیه به عضلات انوس فشار بیاد تا به حالت اولیه برگرده.
    این درد بعد یه مدت پیشگیری برطرف میشه ولی واسه اطمینان به پزشک مراجعه کنید.
    در ضمن اگه خودتون رو دوست دارین این کار رو انجام ندین یا حداقل این جور رایطه رو به پنج درصد از رابطه هاتون برسونید.دیگه احتیاج نیست بگم چقدر عواقب داره چون خودتون دارین اخطار شروع این عواقب رو با درد حس میکنید.
    انشاالله که مشکلتون زودتر حل بشه...
    دوست من

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  3. سام
    ضمن تشکر از دوستمون آقای حسینی باید بگم حتما به پزشک مراجعه کنید چون ممکنه این درد فقط به خاطر رابطه نباشه و شما به بیماری های مقعدی از جمله فیشر , هموروئید و یا شقاق دچار شده باشید. این بیماری ها معمولا در مراحل اولیه خونریزی ندارن و زود درمان میشن.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با تشکر از راهنمایی های عالی شما
    نمیدونم این رابطه ی انال چیه که انقد جنس مذکر به اان علاقه داره و اصلافکر شریک جنسیش رو نمیکنه به قول دوستمونعوارض های زیادی داره باید بگم که سیستم مقعد طوری است که فقط باید عمل خروج را انجام دهد.عزیزم بهت پیشنهادمیکنم حتما ا ا  به پزشک مراجعه کنید.

5. آقای دکتر رهام
    با سلام

من میخواستم اگه میشه حتماً جواب سوالمو بدین. من هم مشکل درد در ناحیه مقعد دارم اما یکم متفاوت با این چیزاییه که توی سایت درموردش صحبت شده یعنی من نه خونریزی در ناحیه مقعد دارم، نه زائده، نه رابطه داشتم و نه مشکل در دفع. الان چند روزیه که این درد شروع شده و من با مطالعاتی که در سایت داشتم از سبزیجات تازه، مایعات، حیوبات استفاده کردم. البته این درد یکم کمتر شده ولی کاملاً خوب نشده. به نظر شما باید چکار کنم و علت این درد چی میتونه باشه ؟
    ممنون میشم اگه آقای دکتر هم جوابمو بدن

6. با عرض سلام
    مردها به خاطر تنگی این قسمت مایل به انجام رابطه جنسی مقعدی هستند غافل از اینکه چه عواقب خطرناکی دارد که بعدها دود این ناراحتی به چشم خودشون هم می ره .واین تمایل بیشتر ناشی از دیدن فیلمها می باشد دراین فیلمها از زنانی استفاده شده که بخاطر تکرر رابطه جنسی مقعدی این ناحیه به اندازه ای گشاد شده که به راحتی وبدون روان کننده ها دخول را با فشار وطوری که انگار رابطه جنسی معمولی میکند دیده می شه ومردهای ما نیز رابطه جنسی مقعدی را به همین راحتی می پندارند ومتاسفانه زنان ما نیز به خاطر ترس از دست دادن شوهرانشون بعضا تن به چنین رابطه جنسیی می دهند وبعدها دچار دردسر می شوند . تنها چاره شما قطع چنین رابطه جنسیی ومراجعه به پزشک می باشد .

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  7. jerman نوشته است: آقای دکتر رهام
    با سلام

من میخواستم اگه میشه حتماً جواب سوالمو بدین. من هم مشکل درد در ناحیه مقعد دارم اما یکم متفاوت با این چیزاییه که توی سایت درموردش صحبت شده یعنی من نه خونریزی در ناحیه مقعد دارم، نه زائده، نه رابطه داشتم و نه مشکل در دفع. الان چند روزیه که این درد شروع شده و من با مطالعاتی که در سایت داشتم از سبزیجات تازه، مایعات، حیوبات استفاده کردم. البته این درد یکم کمتر شده ولی کاملاً خوب نشده. به نظر شما باید چکار کنم و علت این درد چی میتونه باشه ؟
    ممنون میشم اگه آقای دکتر هم جوابمو بدن

با سلام
    دوست عزیز، با توضیحات شما،احتمال اینکه بر اثر نشستن بر روی سطوح سرد و یا شستشو با آب خیلی سرد،ماهیچه های این قسمت منقبض شده باشه هست!!که بدنبالش اون درد هم عارض میشه!  پیشنهاد میکنم در وهله اول چند باردر وان و یا تشت آب گرم به مدت پانزده دقیقه  بنشیند! اگر بازم درد داشتید حتماً به متخصصین داخلی و یا گوارشی مراجعه کنید و موضوع رو سر سری نگیرید! در کل بنا به تجربه،شستشوی آلت تناسلی ومقعد رو با آب نیمه گرم توصیه میکنم!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. simia نوشته است: سلام
    من حدود یک ماه پیش (و نه برای اولین بار) با پارتنرم رابطه داشتم. رابطه ما از نوع anal بود. شغل پارتنرم به نوعیه که همیشه پیش هم نیستیم و برای همین معمولا توی چند روزی که با هم هستیم کمی افراط می کنیم و روزی چندبار (حدودا 2-3 بار و بدون کاندوم و لوبرکانت) با هم رابطه جنسی داریم. از آخرین بار تا امروز موقع (گلاب به روتون) اجابت مزاج درد وحشتناکی رو توی معقدم حس می کنم. دردش به اندازه ی درد خود رابطه جنسی وحشتناکه. از بیرون توی اون ناحیه زخم، کبودی، یا ضایعه ای دیده نمیشه. خونریزی هم ندارم. فقط درده و فقط توی همون مواقع خاص. من تا به حال نه به این مشکل بر خورده بودم و نه چیزی درموردش شنیده بودم. واقعا به راهنمایی تون نیاز دارم.  من چمه؟ مشکلم جدیه؟ بغیر از مراجعه به پزشک (حتما ظرف همین هفته میرم) چه کاری برای بهبودم می تونم بکنم؟

سلام دوست عزیز
    با تشکر از راهنمایی های دوستان عزیز
    حتما گفته های دوستان رو رعایت کن و از این رابطه پرهیز کن تا حتما خوب بشی و مشکلی واست پیش نیاد مراجعه به دکتر رو هم فراموش نکن

9. سلام.احيانن شما دچار يبوست نيستيد؟ورزش سنگين يا تحركات سنگين نداريد؟

10. سعی کنید این رابطه رو نداشته باشید ولی اگر خودتون می خواهید این نوع رابطه رو داشته باشید بهتر هست که از ژلهای لوبریکانت به مقدار زیاد استفاده کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید