شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کیسه سفت بیضه

1. با سلام
    من 27 سالم هست. سوالی که داشتم این هست که کیسه بیضه های من تو 80% مواقع مثل مواقعی که هوا سرد هست جمع شده. که باعث کوچک نشان دادن بیضه هام میشه. اما زمانی که زیر دوش حمام گرم میروم کاملا پایین می آیند. اما در بقیه موارد حتی در هوای گرم هم پوست کیسه محکم می باشد. آیا اینکه همیشه پوست کیسه جمع شده باشد مشکل خاصی دارم؟

2. 8851 نوشته است: با سلام
    من 27 سالم هست. سوالی که داشتم این هست که کیسه بیضه های من تو 80% مواقع مثل مواقعی که هوا سرد هست جمع شده. که باعث کوچک نشان دادن بیضه هام میشه. اما زمانی که زیر دوش حمام گرم میروم کاملا پایین می آیند. اما در بقیه موارد حتی در هوای گرم هم پوست کیسه محکم می باشد. آیا اینکه همیشه پوست کیسه جمع شده باشد مشکل خاصی دارم؟

نه به هیچ عنوان مشکل خاصی تلقی نمیشود
    این جمع و باز شدن پوست به دمای بدن و انبساط و انقباض خون ربط پیدا میکنه
    تا زمانی که از این مورد احساس درد و ناراحتی ندارید طبیعی هستش

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام
    ببخشید، من مادرم از پدرم جدا شده و من با پدرم زندگی میکنم، پدرم چند وقته به من میگه که یه برآمدگی روی شکمش هست، ایشون پی گیری خوبی نمیکنن! و من از این قضیه نگرانم که نکنه سرطان یا مشکلی باشه، میخواستم بپرسم که این دقیقا چیه؟ و اگر لازمه من باید از چه دکتری برای ایشون وقت بگیرم؟ چون زنگ زدم به دکتر زنانی که خودم همیشه میرم، ولی اونا خیلی بد جواب منو دادن، ممنون

4. Sara22m67 نوشته است: سلام
    ببخشید، من مادرم از پدرم جدا شده و من با پدرم زندگی میکنم، پدرم چند وقته به من میگه که یه برآمدگی روی شکمش هست، ایشون پی گیری خوبی نمیکنن! و من از این قضیه نگرانم که نکنه سرطان یا مشکلی باشه، میخواستم بپرسم که این دقیقا چیه؟ و اگر لازمه من باید از چه دکتری برای ایشون وقت بگیرم؟ چون زنگ زدم به دکتر زنانی که خودم همیشه میرم، ولی اونا خیلی بد جواب منو دادن، ممنون

سوالتون خیلی مفهوم واضحی نداره
    ابتدا به متخصص غدد مراجعه کنن شاید غده ای چیزی باشه که با دارو رفع شه
    جهت پیگیری باید به متخصص مراجعه کنن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید