شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تبخال تناسلی درمان دارد؟

1. سلام
    دوس دخترم گاهی تبخال روی لبش میزد و خودمم آفت میزنم یه بار بعد از رابطه جنسی با اینکه هر دو ظاهرا سالم بودیم آلت من زخم شد و کلی با دارو طول کشید که خوب بشه تشخیص پزشکم تبخال تناسلی بود.الان با اینکه از اون ماجرا چند ماهی میگذره و کاملا خوب شده بودم  و فقط جاش لکه قهوه ای مونده بود باز درد تو کشاله سمت راستم شروع شده و بعدشم تب و حالا هم روی سر آلت کاملا زخم شده و پوستش کنده شده و از اون زخم مایه ای خارج میشه.
    دکتر پوست قبلا رفتم و گفت این بیماری درمان نداره و هر از گاهی میاد و خودشم خوب میشه ولی وحشتناکه.واقعا درمانی واسش نیست؟
    به نظرتون جا دکتر پوست پیش چه متخصصی برم؟
    بعدم بگم که من بهداشت رو رعایت میکنم و زیادی رو این مسائل بیماریهای مراقبتی حساسم واسه همینم رفتارهای پر خطر با چند نفر هرگز انجام ندادم.راستی اضطراب و استرسم دارم.

2. سلام.
    اول از همه باید استرس رو از خودتون دور کنید و سعی کنید استرس کمتری داشته باشید.
    در حال حاضر راه معالجه وجود نداره اما با درمان میشه علائم بیماری رو کم کرد و از عود اون جلوگیری کرد.
    البته باید اون مایع داخل تاول هم مورد ازمایش قرار بگیره.
    درحال حاضر برای ناراحتیتون اگر ادرارتون با درد همراهه از اب گرم استفاده کنید.برای کمتر شدن دردتون هم در وان اب گرمی که یک قاشق چایخوری نمک داخلش ریختید بنشینید.خیلی موثره.
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام.اره بابا دكترتو عوض كن.ببين من يه بار تبخال زده بودم بعد چند روز بعدش يه مهموني دعوت بودم بايد زود خوب ميشد رفتم داروخانه يه كرم خارجي بود مخصوص تبخال اسمشو متا سفانه يادم نيست خيلي موثر بود از داروخانه صباي زعفرانيه سر زعفانيه وليعصر گرفتم.يه سري به اونجا بزن.

4. r007 نوشته است: سلام
    دوس دخترم گاهی تبخال روی لبش میزد و خودمم آفت میزنم یه بار بعد از رابطه جنسی با اینکه هر دو ظاهرا سالم بودیم آلت من زخم شد و کلی با دارو طول کشید که خوب بشه تشخیص پزشکم تبخال تناسلی بود.الان با اینکه از اون ماجرا چند ماهی میگذره و کاملا خوب شده بودم  و فقط جاش لکه قهوه ای مونده بود باز درد تو کشاله سمت راستم شروع شده و بعدشم تب و حالا هم روی سر آلت کاملا زخم شده و پوستش کنده شده و از اون زخم مایه ای خارج میشه.
    دکتر پوست قبلا رفتم و گفت این بیماری درمان نداره و هر از گاهی میاد و خودشم خوب میشه ولی وحشتناکه.واقعا درمانی واسش نیست؟
    بعدم بگم که من بهداشت رو رعایت میکنم و زیادی رو این مسائل بیماریهای مراقبتی حساسم واسه همینم رفتارهای پر خطر با چند نفر هرگز انجام ندادم.راستی اضطراب و استرسم دارم.

دوست عزيز ويروس تبخال اگر وارد بدن بشه هيچ وقت بطور كامل از بدن خارج نميشه وگه گاهي با توجه به موقعيت بدن عود ميكنه
    ودرمانها موقتي هستند وپس از مدتي مجدد عود ميكنه فعلا بهترين كار به نظر من اينه كه از پزشكتون بخواهيد از ترشحات خارج شده درخواست كشت بده تا تشخيص حتمي بشه ودرمان موقتي رو براي كاهش درد انجام بده

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  5. r007 نوشته است: سلام

دوست عزيز نكته اي به نظرم رسيد كه فكركردم بد نيست بنويسم در مورد دوستتان بايد بگويم كه كلا ويروس تبخالي كه روي لب ميزنه نوعش(تيپ ويروس) با ويروس دستگاه تناسلي فرق ميكنه واگر ايشان در محل تناسلي اين تبخال راندارد شماازايشان مبتلا نشده ايد ودر زمان فعال بودن ويروس(ابدار بودن ضايعه)از تماس باايشان خودداري كنيد
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید