شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرده بکارت حلقوی سالم یا نه؟

1. سلام دوستان.
    من تو بچگی ترشحات بدنم زیاد بود،یه دفعه چون از وجود پرده بکارت هم مطلع نبودم از روی نادانی دستمال کاغذی رو بین لبه های کوچکم قرار داده بودم تا مثلا شورتم کثیف نشه.بعدشم رفته بودم دوچرخه سواری.
    عصر که خونه اومده بودم دستمالو که درآوردم،خیلی سخت در اومد بعد روش شاید از یه قطره هم کمتر خون بود.خونشم روشن بود.بعد که  خودم رو شستم یه کمم می سوخت.
    الآن خیلی نگران این موضوع شدم.به مامانم گفتم.اون گفت این یه ذره خون هیچی نیست.خیلی بیشتر خون می آد.
    رفتم یه دکتر،گفت سالمه.از نوع حلقوی.اما اصلا نمی شناختمش.هر چی به مامانم هم می گم ریم دکتر نمی آدو میگه هیچی نیست.
    اما وقتی خودم رو نگاه می کنم تو ساعت5 یا 6 یه کنگره ویه کم فرو رفتگی می بینم.به نظر خودم یه پارگی خیلی ک.چکی هست.
    نظر شما چیه؟ یه دکتر متخصص به راحتی می تونه آسیب یا پارگی کم پرده رو تشخیص بده؟
    با خوندن مطالب سایت هم بیشتر نگران شدم.
    ممنون.

2. سلام

دوست عزیز نگران نباشید.متخصص میتونه پارگی و خراشیدگی بکارت رو تشخیص بده و وقتی گفته شما سالمید دیگه نگرانی نداره.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  3. سلام
    ضمن تایید نظر دوستمون باید بدونید که دستمال منعطف و نرمه و با فشار جسمی مثل انگشت وارد بدن میشه و همین فشار انگشت ممکنه به پرده آسیب بزنه اما خود دستمال به تنهایی قادر به پاره کردن یا آسیب زدن به پرده نیست. اون خون ممکنه به دلیل خراش بوده باشه. چون دستمال که با ترشحات شما خیس شده و بعد دوباره خشک شده و ممکنه حالت سختی پیدا کرده باشه که باعث ایجاد خراش بر روی لبه های کوچیکتون شما شده باشه.
    اما به طور کل از دستمال استفاده نکنید چون واژن حالت مکش داره و ممکنه پرزها رو به داخل بدن بکشه و موجب عفونت بشه.

موفق باشید...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید