شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرمزي پوست صورت

1. با سلام و خسته نباشيد
    من 23 سالمه .مشكل من سرخي پوست صورتم روي گونه هام وچانه ام 7 سال پيش به دكتري براي جاي جوش كه البته از نوع لكه قرمز يا قهوه اي بجا مانده نه چال مراجعه كردم كه ايشون به من كرم لايه برداري كه اسمش به خاطرم نيست داد تا زمانيكه كرم لايه بردار تموم بشه استفاده كردم همونطور كه خودش گفته بود اما نه تنها خوب نشد بلكهبه صورت دايره يا همون لپ قرمزي  شد وتاچند ماه با كوچكترين شستشويي به سوزش مي افتاد بعد ازونم پيش چند متخصص رفتم كه اونام صابون و ضد آفتاب يا محلولي ميدادن كه تاثير كه نداشت هيچ تازه بدترم ميشد.بعضي مواقع شدت قرمزيش زياد بعضي مواقم كم ميشه.
    الانم جز با شامپوي بچه يا سفيداب يا(روشور قديمي) براي شستن پوستم از چيزي استفاده نمكنم.از همه جا در مونده شدم.
    ديگه روم نميشه بدون پوشنده هاي ارايشي بيرون برم.
    نميتونم ليزر كنم چون  هزينشو ندارم بيشتر دونبال كرم ها وپماد يا داروهايي با قيمت متوسط و كارساز هستم.
    از شما يه درخواستي دارم اول اينكه اگه راه حلي ميدونيد بگيد يا متخصصي كه تو اينكار خبره باشه معرفي كنيد.
    اكه نه كه بگيد براي آخرين راه آياخوبه به متخصصاي بيمارستان رازي كه براي پوست مراجعه كنم يا نه؟؟
    با تشكر از همه دوستان وبه خصوص مديريت خوب سايت.

2. با سلام
    دوست عزیز بعضی از پوستها حساس هستند و سریع نسبت به هر چیزی واکنش نشان میدن احتمالا پوست شما هم از همان نوع هست (البته این نظر شخصی منه)از عسل به عنوان ماسک برای پوستتون استفاده کنید  و از گیاه الوئوورا نیز استفاده کنید برای التهابات پوستی خوب هست البته مواقعی که در بیرون هستید حتما باید از ضد افتاب استفاده کنید
    ولی با همه اینها دوست عزیز حتما به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید و با استفاده از تجربیات پزشکان محترم به مدوای پوستتون بپردازید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام
    با تشکر از خانم fatimaoo
    دوست عزیز همون طور که دوستمون گفتن پوست شما احتمالا حساس و نازکه و کرم لایه برداری که استفاده کردید مناسب پوستتون نبوده. باید از کرم ها و ماسک های مغذی استفاده کنید. مثل ماسک ماست و پودر جوانه گندم. این ماسک باید 20 - 30 دقیقه روی پوستتون بمونه و بعد با آب ولرم شسته بشه. بعد از شست و شو به پوستتون گلاب بزنید. هفته ای 1 بار از این ماسک استفاده کنید. هر شب قبل از خواب با پنبه و گلاب پوستتون رو تمیز کنید.
    در ضمن سفید آب خودش برای لایه برداری استفاده میشه. شما نباید فعلا مصرف کنید.
    به متخصص پوست مراجعه کنید تا کرم مناسب پوستتون رو براتون تجویز کنن. استفاده از ضد آفتاب رو فراموش نکنید.
    به امید بهبودی...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  4. دوست عزیز سلام
    گفتنی ها را بچه ها گفتن اما خواهر من هم همینمشکلو داشت باورتون نمیشه پوست خیار بهترین راه هستش برای قرمزی پوست
    همراه ماسکهای گیاهی پوست خیار رو وردارین و به صورت منظم رو صورت بمالین به احتمال زاد نتیجه خواهید گرفت.
    موفق و سربلند باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید