شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خون ریزی دلیل عفونت یا بارداری؟

1. سلام

من با نامزدم که دوره های 24تا28روزه داره و تا 5،6روز خون میبینه  و باکره است در روز 4پریودی رابطه داشتیم ولی کامل نبود و آبم رو هم بیرون ریختم اما بعد از نیم ساعت دوباره رابطه داشتیم و بعد از 12 ساعت از روش اورژانسی استفاده کرد اما این واسه 5امین باری بود که تو این سال از روش اورژانسی استفاده کرد. 3،4روز بعد باز هم با هم رابطه داشتیم و کامل آلت داخل نرفت و خون و دردی هم احساس نکرد.بعد از اون روز احساس سوزش در داخل واژن داشت و تا 3روز همین طوری بود و روز سوم سوزش(دیروز) باز با هم رابطه داشتیم(محافظت شده) و کامل بود و تمام آلت داخل شد اما بازم خونی نیومد که بفهمیم پرده پاره شده یا نه.امروز رفت دکتر و دکتر گفت عفونت شدیدی داری و کپسول و پماد داده. الان که اومد خونه دید به اندازه ی یه بار که زمان پریودیش خون میبینه خون دید.میخواستم ببینم آیا این خون ریزی که داشته به خاطر همین عفونت بوده ؟آیا احتمال بارداریش هست؟

با تشکر

2. سلام
    دوست عزیز مگه شما نمیدونید در دوران پریود نباید با نامزدتون رابطه داشته باشید؟!!! این عفونت شدید میتونه ناشی از همین مسئله باشه. خونریزی هم میتونه به دلیل عفونت یا پارگی پرده باشه. بضی از خانم ها 1 الی 2 روز بعد از ازاله بکارتشون خونریزی دارن. اما محض احتیاط بهتره ایشون مسئله خونریزیشون رو با پزشکشون در میون بذارن تا از دلیلش مطمئن شن.
    موفق باشید...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. zeitoon

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.چطور می شه فهمید که یه خانمی که تازه ازدواج کرده قابلیت بارداری داره یا نه؟ من از وقتی ازدواج کردم همش این ترس تو وجودمه که نکنه نتونم بچه دار بشم. خصوصا که پهلوی راستم قبل از دوره پریود درد می گیره و اذیتم می کنه. دکتر زنان هم رفتم ولی بعد از آزمایش و عکس و سونوگرافی گفت چیزیت نیست.اما من خیلی می ترسم. یه دکتر عمومی گفت شاید بدنت عفونتی داره که پهلوت درد می کنه. می شه راهنماییم کنید که هم بدونم از کجا بفهمم برای بچه دار شدن مشکلی دارم یا نه و همچنین برای درد پهلوم به چه دکتری باید مراجعه کنم؟
    یه خانم چجوری می تونه بفهمه که نازاست یا می تونه بچه دار بشه؟ آیا نازایی علائمی داره؟
    من و همسرم یکی دو بار نزدیکی بدون رعایت نکات ایمنی داشتیم ولی من باردار نشدم.خیلی می ترسم که نکنه نازا باشم. لطفا زود بهم جواب بدید

4. [quote="hooman-2010"]سلام

من با نامزدم که دوره های 24تا28روزه داره و تا 5،6روز خون میبینه  و باکره است در روز 4پریودی رابطه داشتیم ولی کامل نبود و آبم رو هم بیرون ریختم اما بعد از نیم ساعت دوباره رابطه داشتیم و بعد از 12 ساعت از روش اورژانسی استفاده کرد اما این واسه 5امین باری بود که تو این سال از روش اورژانسی استفاده کرد. 3،4روز بعد باز هم با هم رابطه داشتیم و کامل آلت داخل نرفت و خون و دردی هم احساس نکرد.بعد از اون روز احساس سوزش در داخل واژن داشت و تا 3روز همین طوری بود و روز سوم سوزش(دیروز) باز با هم رابطه داشتیم(محافظت شده) و کامل بود و تمام آلت داخل شد اما بازم خونی نیومد که بفهمیم پرده پاره شده یا نه.امروز رفت دکتر و دکتر گفت عفونت شدیدی داری و کپسول و پماد داده. الان که اومد خونه دید به اندازه ی یه بار که زمان پریودیش خون میبینه خون دید.میخواستم ببینم آیا این خون ریزی که داشته به خاطر همین عفونت بوده ؟آیا احتمال بارداریش هست؟

امروز با دکتر تماس گرفتن و گفت خونی که اومده به خاطر معاینه ای هست که شدی.حالا بازم همراه پماد واژینالی که تجویز کرده بود که داخل واژنش بکنه هر از گاهی خون صورتی رنگی از واژن بیرون میاد.نگرانم.یعنی این خون بازم به خاطر معاینه هست؟این خون دلیل بارداری نیس؟

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

5. [quote="hooman-2010"]
    hooman-2010 نوشته است: سلام

امروز با دکتر تماس گرفتن و گفت خونی که اومده به خاطر معاینه ای هست که شدی.حالا بازم همراه پماد واژینالی که تجویز کرده بود که داخل واژنش بکنه هر از گاهی خون صورتی رنگی از واژن بیرون میاد.نگرانم.یعنی این خون بازم به خاطر معاینه هست؟این خون دلیل بارداری نیس؟

قرص اوژانس اگر بيشتر از 1بار در ماه استفاده بشه اثر ضدبارداريش كم ميشه.و در دوره ي پريود اگر درست متوجه شده باشم اورژانسو خوردن كه اصلا باروري در اين دوران ايجاد نميشه.چون زمان پريود تماستون چندبار بوده بله احتمال عفونت زياده در هر صورت باردار نيستند وبهتره تا تكميل درمان نزديكي نداشته باشي تا واژن تحريك نشه بعد از اتمام درمان براي معاينه پرده مراجعه كنيد سوزشي كه در روز نزديكي كامل داشتند علاوه بر عفونت ميتونه بدليل صدمه به پرده هم باشه ولي اگر از نوع ارتجاعي باشه در معاينه بعدي مشخص ميشود خونريزي كه الان دارند ميتونه به خاطر قرصهاي اورژانس هم باشه كه پريودشو بهم ريخته باشه خوني كه بخاطر معاينه باشه ادامه دار نيست

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  6. zeitoon نوشته است: سلام.چطور می شه فهمید که یه خانمی که تازه ازدواج کرده قابلیت بارداری داره یا نه؟ من از وقتی ازدواج کردم همش این ترس تو وجودمه که نکنه نتونم بچه دار بشم. خصوصا که پهلوی راستم قبل از دوره پریود درد می گیره و اذیتم می کنه. دکتر زنان هم رفتم ولی بعد از آزمایش و عکس و سونوگرافی گفت چیزیت نیست.اما من خیلی می ترسم. یه دکتر عمومی گفت شاید بدنت عفونتی داره که پهلوت درد می کنه. می شه راهنماییم کنید که هم بدونم از کجا بفهمم برای بچه دار شدن مشکلی دارم یا نه و همچنین برای درد پهلوم به چه دکتری باید مراجعه کنم؟
    یه خانم چجوری می تونه بفهمه که نازاست یا می تونه بچه دار بشه؟ آیا نازایی علائمی داره؟
    من و همسرم یکی دو بار نزدیکی بدون رعایت نکات ایمنی داشتیم ولی من باردار نشدم.خیلی می ترسم که نکنه نازا باشم. لطفا زود بهم جواب بدید

دوست عزيز با توضيحات شما بايد بگم تا تصميم به بارداري نگيريد اين مسئله مشخص نميشه كه حتما باردار ميشيد يا نه.وناباروري مسئله اي نيست كه با يك چكاب ساده مطمئن بتوان نظر داد با يكي دو بار نزديكي هم به كسي برچسب ناباروري نميزنن حدود 3تا 6 ماه( منابع حتي تا يك سال)اگر بدون جلوگيري باردار نشديد نياز به بررسي است وحتي در بعضي تحقيقات بيان شده كه اضطراب ميتونه باروري رو به تاخير بيندازه بجاي نگراني بي موقع وبيجا از زندگي لذت ببريد وبراي غمي كه هنوز نيامده غصه نخوريد
    موفق باشيد

7. [quote="zohret"]
    hooman-2010 نوشته است:

قرص اوژانس اگر بيشتر از 1بار در ماه استفاده بشه اثر ضدبارداريش كم ميشه.و در دوره ي پريود اگر درست متوجه شده باشم اورژانسو خوردن كه اصلا باروري در اين دوران ايجاد نميشه.چون زمان پريود تماستون چندبار بوده بله احتمال عفونت زياده در هر صورت باردار نيستند وبهتره تا تكميل درمان نزديكي نداشته باشي تا واژن تحريك نشه بعد از اتمام درمان براي معاينه پرده مراجعه كنيد سوزشي كه در روز نزديكي كامل داشتند علاوه بر عفونت ميتونه بدليل صدمه به پرده هم باشه ولي اگر از نوع ارتجاعي باشه در معاينه بعدي مشخص ميشود خونريزي كه الان دارند ميتونه به خاطر قرصهاي اورژانس هم باشه كه پريودشو بهم ريخته باشه خوني كه بخاطر معاينه باشه ادامه دار نيست

با توجه به اینکه الان 8روز از روزی که قرص های اورژانسی رو مصرف کردن میگذره آیا ممکنه خون به خاطر اون باشه؟
    وآیا خوردن کپسول و استفاده از پماد واژینال که واسه عفونت تجویز شده پریود رو عقب میندازه یا نه؟
    با تشکر

8. [quote="hooman-2010"]
    zohret نوشته است:
    hooman-2010 نوشته است:

با توجه به اینکه الان 8روز از روزی که قرص های اورژانسی رو مصرف کردن میگذره آیا ممکنه خون به خاطر اون باشه؟
    وآیا خوردن کپسول و استفاده از پماد واژینال که واسه عفونت تجویز شده پریود رو عقب میندازه یا نه؟
    با تشکر

دوست عزيز كپسول يا پماد پريودو عقب نميند ازه ولي عفونت شديد ميتونه لكه بيني ايجاد كنه بخصوص بعد نزديكي(نه خونريزي در حد پريود) اگر كيفيت خونريزي مثل زمان پريوده به احتمال زياد مجدد پريود شدن (بخاطر مصرف اورژانس)ولي بيشتر از همان 5.6روز نبايد باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام

واژن نامزدم عفونت شدید داشت و وقتی به دکتر مراجعه کرد بهش پماد کلومازول و تریامسینولون ان ان و کپسول فلوکونازول 150 تجویز کرده.خیلی احساس خارش در داخل واژنش میکنه و میگه قابل تحمل نیس.میگه وقتی پماده میکنم داخل واژنم خیلی آروم میشم و الان میخواد همین کارو بکنه ولی من نمیذارمش چون فقط باید موقع خواب از این پماد استفاده کنه و زیادیش ضرر داره.درسته؟
    واسه خوارشش باید چکار کنه؟طاقتش دیگه سر اومده.

با تشکر از دوستان عزیزم

10. با سلام
    بله دوست عزیز استفاده زیاد از حد از دارو نمیتونه مفید باشه بلکه ضررهایی هم به همراه داره دوره درمان باید حتما طبق دستور دکتر و زیر نظر ایشون باشه .معمولا برای عفونت همین داروها تجویز میشه. اگر خیلی اذیت میشن باز هم به دکتر مراجعه کننند به امید بهبودی
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. hooman-2010 نوشته است: سلام

واژن نامزدم عفونت شدید داشت و وقتی به دکتر مراجعه کرد بهش پماد کلومازول و تریامسینولون ان ان و کپسول فلوکونازول 150 تجویز کرده.خیلی احساس خارش در داخل واژنش میکنه و میگه قابل تحمل نیس.میگه وقتی پماده میکنم داخل واژنم خیلی آروم میشم و الان میخواد همین کارو بکنه ولی من نمیذارمش چون فقط باید موقع خواب از این پماد استفاده کنه و زیادیش ضرر داره.درسته؟
    واسه خوارشش باید چکار کنه؟طاقتش دیگه سر اومده.

با تشکر از دوستان عزیزم

دوست عزيز در مورد خارش ناشي از قارچ كه با توجه به داروها مشخص است حدود 3تا 5 روز طول ميكشه تا اثر دارو شروع بشه  ولي اگر با دست يا هر وسيله ي ديگري بشدت بخارونند باعث سوزش وتورم و قرمزي محل ميشن وخارش شديد تر ميشه يكي دو روز اول كه خارش زياده مصرف 2بار در روز پماد هم موردي نداره ولي وسيله ي پماد رو نبايد بعنوان اين داخل واژن كنه كه با اون واژنو بخارونه.وقتي خارش زياده ميتونن داخل وان اب وبتادين بشينن(اب نبايد داغ باشه كه سوزش والتهابو زياد نكنه) ولباس نخي كه به بدن نچسبه بپوشن در برخي جاها توصيه ميشه اگرامكانشودارن اصلا لباس زير نپوشندالبته ئقتي خارش شديد ميشه هر تماسي حتي لباس چسب كه محلو مرطوب وتحريك كنه خارشو زياد ميكنه كمي تحمل كنند ظرف چند روز بهبود دارند

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید