شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ویبراتور سینه

1. سلام ببخشید من یه سوال در مورد دستگاه های ویبراتور سینه یا همون مجیک برا دارم. کسی رو می شناسم که استفاده کرده و باعث افزایش سایز و حجم سینه هاش شده. می خواستم بدونم از نظر عوارض یا در دراز مدت مشکلی پیش میاره یا نه؟ این دستگاه به صورت ویبره روی سینه کارشو انجام میده. خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

در ضمن من 18 سالمه و استخوان بندی ظریفی داریم و به صورت ارثی لاغر هستم اما قسمت باسنم و در واقع کمرم به پایین اندازه خوبی داره اما سینه هام تناسبی ندارن با بدنم و کوچکن.

2. با سلام
    دوست عزیز بهتره با ورزش به اون چیزی که میخواید برسید
    موفق باشید

3. با سلام
    دوست عزیز ،حقیقتش تا کنون بنده در این مورد چیزی نشنیدم!!ولی اینو میدونم که بعضاً شاید اینگونه دستگاهها عوارض داشته باشند! و این هم بسته به توان جسمی افراد میتونه مشکل آفرین باشه و یا نباشه!! لذا منهم معتقدم شما میتونید بجای خرید و استفاده از این دستگاهها، با ورزشهای مناسب در این موارد، به خواسته های خودتون برسید!! از طرفی هم اینو رو بدونید اغلب دخترها در این قسمت از بدنشون ،بعد از ازدواج،ازدیاد حجم پیدا میکنند!!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام در مورد این دستگاه ها میتوان به تغییر رنگ ایجاد فیبروم و.... اشاره کرد در زمان های دور خوردن ثیاز خیلی توصیه میشد هم از نظر جذب بهتر ویتامین ها که در این فیلد قابل توضیح نیست و هم به نوعی افزایش سایز سینه زیاده روی در هر چیز مانع سلامتی است.منبع نسخه عطار تالیف باستانی .
    .اسمان زیباست.

5. fatemeh_x8x نوشته است: سلام ببخشید من یه سوال در مورد دستگاه های ویبراتور سینه یا همون مجیک برا دارم. کسی رو می شناسم که استفاده کرده و باعث افزایش سایز و حجم سینه هاش شده. می خواستم بدونم از نظر عوارض یا در دراز مدت مشکلی پیش میاره یا نه؟ این دستگاه به صورت ویبره روی سینه کارشو انجام میده. خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

در ضمن من 18 سالمه و استخوان بندی ظریفی داریم و به صورت ارثی لاغر هستم اما قسمت باسنم و در واقع کمرم به پایین اندازه خوبی داره اما سینه هام تناسبی ندارن با بدنم و کوچکن.

سلام،
    تاپیکهای مرتبط زیر را مطالعه کنید:
    دستگاه مجیک برا

سوتین های جادویی ( ویبره دار)

افزایش سایز سینه

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  6. delnaz

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزيز توي مقاله اي خوندم ممكنه در دستگاه تنفسي اختلال ايجاد كنه در دراز مدت.ورزش توصيه ي مناسبي هستش.حتي از يه نفر شنيدم چون طولاني مدت از اين دستگاه استفاده كرده موجب ترشح شير از سينه شده.البته اين فقط در حد يه شنيدست...بهتره با متخصص زنان هم مشورت كني.موفق باشي

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید