شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رژیم غذایی برای تاخیر در انزال

1. با سلام خدمت دوستان عزیز
    یه رژیم غذایی خوب می خواستم واسم پیشنهاد کنید برای به تاخیر انداختن انزال

2. رژیم خواصی برای این مورد نمیشه چیزی در نظر گرفت
    تمرینات کیگل موثر هستش که تو سایت مفصل مطلب در موردش هست کافیست یه جستجوی کوچیک کنید
    کنترل انزال جز با تمرین و تمرکز چاره ای دیگه نداره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. سلام.براي به تاخير انداختن چيزه خاصي از لحاظ غذاي وجود نداره ميتونيد از كرمها يا اسپرههاي مخصوص استفاده كنيد.بهترين راه براي حل اين مشكل اينه كه هنگام رابطه جنسی استرس ارضا شدن سريع نداشته باشي يعني با يه ارامش روحي رابطه جنسی داشته باشيد و ديرتر ارضا شدن بزاريد برايه تزديكيه چند دقيقه بعد. البته رابطه جنسی مرتب داشتن در طول هفته هم خيلي كمك مي كنه.يه پيشنهاد دارم كه به خودم خيلي كمك كرد براي شروع كاملا عشقبازي كنيد اونطور كه دوست داريد بعد از طرف رابطه جنسیيتون بخوايد از طريق رابطه جنسی دهاني ارضاتون بكنه البته اگر دوست داشت بعد رابطه جنسی كامل داشته باشيد.چند روز كه تكرار كنيد كاملا فرقشو حس ميكنيد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام دوست عزیز

تو سایت در مورد غذاهای گرم و سرد و تاثیراتشون روی بدن و میل جنسی توضیح داده شده که با امکان جست و جو قابل دسترسی هستند

ولی....

من یه پیشنهاد دارم

میتونید یک بار امتحان کنید شاید جواب بده

روزه

احساس میکنم روزه هم به انسان آرامش میده ، هم اثرات مفیدی بر روی جسم داره ( نظر شخصی )

امیدوارم موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. hamidp نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز
    یه رژیم غذایی خوب می خواستم واسم پیشنهاد کنید برای به تاخیر انداختن انزال

با غذا يا داروهاي گياهي نميشه روي انزال يا ميل جنسي تاثيري گذاشت هيچ منبع معتبري اينها رو تاييد نميكنه مگر شخص سوء تغذيه داشته باشه كه مساله اي جداست / انزال زودرس درمان دارويي و رفتاردرماني داره كه در گذشته بهش اشاره كردم

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید