شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

با بارداری ناخواسته چه کنیم؟

1. یکی از دوستانم حاله خوبی نداره
    یه نزدیکی سطحی داشته بدون دخول و محافظت نشده در دوران تخمک گذاری...احتمال میده پیش آب وارد واژنش شده باشه ...یه حالت هایی داره ...ظهر ها حالت تهوع داره ...نه ترشحاتش زیاد شده نه لک بینی داره...گاهی سرش درد میگیره...از استرس نمیره آزمایش..ریسک بالایی کرده...1 هفته از نزدیکیش میگذره
    حالا من یه سوال دارم..
    اگر خدای ناکرده باردار شده باشه با توجه به اینکه در دوران عقد بسر میبره و بارداری واسش یه فاجعه ست ... باید چکار کنه؟
    آیا در این مرحله راهی برای سقط بی خطر وجود داره؟

2. sona10 نوشته است: یکی از دوستانم حاله خوبی نداره
    یه نزدیکی سطحی داشته بدون دخول و محافظت نشده در دوران تخمک گذاری...احتمال میده پیش آب وارد واژنش شده باشه ...یه حالت هایی داره ...ظهر ها حالت تهوع داره ...نه ترشحاتش زیاد شده نه لک بینی داره...گاهی سرش درد میگیره...از استرس نمیره آزمایش..ریسک بالایی کرده...1 هفته از نزدیکیش میگذره
    حالا من یه سوال دارم..
    اگر خدای ناکرده باردار شده باشه با توجه به اینکه در دوران عقد بسر میبره و بارداری واسش یه فاجعه ست ... باید چکار کنه؟
    آیا در این مرحله راهی برای سقط بی خطر وجود داره؟

دوست عزيز با توجه به اينكه دوران تخمكگذاري بوده و1هفته گذشته تا حدودهفته ي اينده بايد پريود بشن بنابراين هنوز مشخص هم نيست كه حتما باردار باشن بهتر است بجاي نگراني بيمورد وتصميم عجولانه ظرف هفته ي اينده ازمايش بدهد بعدتصميم بگيرند حالتهايي هم كه دارن ميتونه از استرس زياد باشه نه بارداري.انجام سقط گاهي عوارض جبران ناپذيري داره وشما حتي مطمئن نيستيد كه باردار باشند!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. در صورتی که فرد شرایط شرعی سقط رو نداشته باشه صرفاً به دلیل اینکه نباید در این برهه زمانی باردار بشه میشه کاری کرد؟
    یعنی پزشک با آمپول سقط رو انجام میده؟میترسه دیر شه...

4. sona10 نوشته است: در صورتی که فرد شرایط شرعی سقط رو نداشته باشه صرفاً به دلیل اینکه نباید در این برهه زمانی باردار بشه میشه کاری کرد؟
    یعنی پزشک با آمپول سقط رو انجام میده؟میترسه دیر شه...

شما اول مطمئن شید باردار هستند بعد به فکر سقط بیوفتید
    ترس و واهمه نداره یه آزمایش خون همه چی رو مشخص میکنه
    شرایط سقط قاونی قوانین خاص داره اگر سلامت بچه یا مادر در خطر بیوفته مجوز میدن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید