شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكل آلرژي وبارداري

1. با سلام خدمت آقاي دكتر وهمه دوستان
    من در اوايل پاييز معمولاَ به دليل آلرژي دچار خارشهاي شديد در گوش چپم مي شم وقبل از اينكه حاد و عفوني بشه هميشه به دكتر مراجعه كرده وفكسو فنادين وهيدروكسي زين تجويز مي كنن واگر عفوني شده باشه كه آمپول هم مي دن و الان دوباره دچار همون عارضه شدم ولي مشكل اينجاست كه باردارم ونمي تونم دارو مصرف كنم لطفاَ منو راهنمايي كنين بايد چكار كنم؟

2. سلام
    بهار جان شما چون بارداری باید در مصرف دارو بسیار احتیاط کنی. حتما به پزشکت مراجعه کن که مشکلت بیشتر نشه و بگو که بارداری و اگه برات دارو تجویز کرد باز هم با پزشک زنان که برای بارداریت تحت نظرشی در مورد داروها مشورت کن.
    موفق باشی...

3.   سلام مصرف خود سرانه دارو اکیدا ممنوع از میوه هایی که سیستم بدن را تنظیم میکند استفاده کنید مانند هندوانه با تشکر از سوال مفید شما  در ضمن تبریک برای نینی ناتونز .خوشحال میشم در مورد مصرف قند نمک و رجیم غذایی  روزانه خود توضیح دهید توصیه اخر این که به پزشک مراجعه کنید تا ااز حاد شدن علایم جلوگیری کنید پس در این مورد اصلا نباید شک داشت  این شا الاه چیزی نیست

4. bahar80 نوشته است: با سلام خدمت آقاي دكتر وهمه دوستان
    من در اوايل پاييز معمولاَ به دليل آلرژي دچار خارشهاي شديد در گوش چپم مي شم وقبل از اينكه حاد و عفوني بشه هميشه به دكتر مراجعه كرده وفكسو فنادين وهيدروكسي زين تجويز مي كنن واگر عفوني شده باشه كه آمپول هم مي دن و الان دوباره دچار همون عارضه شدم ولي مشكل اينجاست كه باردارم ونمي تونم دارو مصرف كنم لطفاَ منو راهنمايي كنين بايد چكار كنم؟

دوست عزيز خيلي از داروهارو در بارداري هم ميتوان استفاده كرد ولي بستگي به اين داره كه چند وقته باردارد واينكه گوشتون حتما بايد ابتدا معاينه بشه اگر پزشكتون دارو رو تجويز كرده وميدونسته بارداريد حتما استفاده كنيد وگرنه اول مراجعه كنيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید