شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شوخی نابجا ( ضربه به ناحیه تناسلی )

1. سلام
    امیدوارم که این مشکل رو بتونید برام حل کنید.خیلی برام مهم و حیاتیه.
    من دیشب با خواهرم (24 سالشه )شوخی میکردم که یک دفعه یه ضربه ناخواسته زدم به بین پاهاش ...البته شدت ضربه من یه مقدار زیاد بود.
    بعد از ضربه یه مقدار از آلتش خون اومد.من بردمش حمام.شستمش.اونم گریه میکرد.چون درد داشت.بعد تو وان آب گرم خوابوندمش.میگفت تو آب ولرم دردش کمتر شده.البته هنوزم میگه یکم درد داره.الان آلتش بدجوری پف کرده.انگار باد کرده و خیلیم قرمز شده.یعنی سرخ شده.
    حالا میخوام بدونم که به پرده اش آسیب زیادی وارد شده.یعنی ممکنه پرده اش پاره شده باشه.اگه اینجور شده باشه من چه خاکی به سرم بریزم...من خودم با نور داخلش رو نگاه کردم.ولی چیزی متوجه نشدم.البته موقعه ضربه خونه زیادی ازش نرفت.

به نظره شما ببرمش دکتر...پیش چه دکتری باید ببرمش؟؟؟ نه من و نه خودش نمیدونیم که پیش چه دکتری باید بریم.و البته خجالتم میکشیم.مادرمم که مسافرته تا با اون بریم.اصلا به خانوادم ام موضوع رو بگم...اگه پرده پاره شده باشه میشه ترمیمش کرد؟موقع ازدواجش مشکل ساز نمیشه؟دکترا میتونن تائید کنن که شدت ضربه باعث پاره گی احتمالی شده باشه...تا بعدا برا ازدواج مشکلی نداشته باشه
    اگر یه راه حل بمن پیشنهاد بدید.ممنون میشم....من خیلی میترسم.که با این ضربه بلایی سرش اومده باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام.
    اولا خون اومدن دلیل نمیشه که پرده آسیب دیده باشد شاید قسمت بیرونی واژن آسیب دیده است.
    دومآ پرده بکارت در صورتی آسیب میبینه که چیزی وارد واژن بشه و به آن فشار وارد کنه و تنها راه تشخیص سالم بودن و یا آسیب دیدن آن مراجعه به متخصص زنان و پزشکی قانونی  می باشد.وخود دکتر متخصص متوجه میشود آیا آسیب به خاطر نزدیکی است یا به خاطر ضربه دیدنه.

ان شااله که مشکلی نباشد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. mohammad_reza29 نوشته است: سلام
    من دیشب با خواهرم (24 سالشه )شوخی میکردم که یک دفعه یه ضربه ناخواسته زدم به بین پاهاش ...البته شدت ضربه من یه مقدار زیاد بود.
    بعد از ضربه یه مقدار از آلتش خون اومد.من بردمش حمام.شستمش.اونم گریه میکرد.چون درد داشت.بعد تو وان آب گرم خوابوندمش.میگفت تو آب ولرم دردش کمتر شده.البته هنوزم میگه یکم درد داره.الان آلتش بدجوری پف کرده.انگار باد کرده و خیلیم قرمز شده.یعنی سرخ شده.
    حالا میخوام بدونم که به پرده اش آسیب زیادی وارد شده.یعنی ممکنه پرده اش پاره شده باشه.اگه اینجور شده باشه من چه خاکی به سرم بریزم...من خودم با نور داخلش رو نگاه کردم.ولی چیزی متوجه نشدم.البته موقعه ضربه خونه زیادی ازش نرفت.

به نظره شما ببرمش دکتر...پیش چه دکتری باید ببرمش؟؟؟ نه من و نه خودش نمیدونیم که پیش چه دکتری باید بریم.و البته خجالتم میکشیم.مادرمم که مسافرته تا با اون بریم.اصلا به خانوادم ام موضوع رو بگم...اگه پرده پاره شده باشه میشه ترمیمش کرد؟موقع ازدواجش مشکل ساز نمیشه؟دکترا میتونن تائید کنن که شدت ضربه باعث پاره گی احتمالی شده باشه...تا بعدا برا ازدواج مشکلی نداشته باشه
    اگر یه راه حل بمن پیشنهاد بدید.ممنون میشم....من خیلی میترسم.که با این ضربه بلایی سرش اومده باشه.

سلام

با توجه به توضیحات داده شده : در اثر ضربه با پا اتفاقی برای بکارت نمی افتد و شرایط مذکور زمانی حادث می شود که عامل خارجی وارد واژن شده باشد که در این صورت هم به دلیل درد و خون ریزی به احتمال بسیار زیاد پارگی پرده رخ داده است و حتما باید به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد و ترجیحا ترمیم پرده باید یک هفته قبل از نزدیکی با همسرشان انجام شود که البته  هایمن ترمیم یافته در صورت معاینه ی پزشک قانونی ، متخصص زنان و زایمان و حتی ماما قابل تشخیص است.

توجه: خون ریزی در اثر ضربه با پا  زمانی اتفاق میافتدکه شدت ضربه ی وارد شده به واژن بسیار زیاد باشد  که البته این خون ریزی هم به احتمال زیاد در اثر پاره شدن تاندون ها ، مویرگها و ... مشاهده خواهد شد نه بکارت ،و  شدت این خون ریزی  نیز بسیار زیاد بوده و با شرایط گفته شده منطبق نمی باشد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. asila نوشته است:
    mohammad_reza29 نوشته است: سلام

سلام

با توجه به توضیحات داده شده : در اثر ضربه با پا به دلیل این که بکارت حدود 4.5 سانتی متر از واژن فاصله دارد اتفاقی برای بکارت نمی افتد و شرایط مذکور زمانی حادث می شود که عامل خارجی وارد واژن شده باشد که در این صورت هم به دلیل درد و خون ریزی به احتمال بسیار زیاد پارگی پرده رخ داده است و حتما باید به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد و ترجیحا ترمیم پرده باید یک هفته قبل از نزدیکی با همسرشان انجام شود که البته  هایمن ترمیم یافته در صورت معاینه ی پزشک قانونی ، متخصص زنان و زایمان و حتی ماما قابل تشخیص است.

توجه: خون ریزی در اثر ضربه با پا  زمانی اتفاق میافتدکه شدت ضربه ی وارد شده به واژن بسیار زیاد باشد  که البته این خون ریزی هم به احتمال زیاد در اثر پاره شدن تاندون ها ، مویرگها و ... مشاهده خواهد شد نه بکارت ،و  شدت این خون ریزی  نیز بسیار زیاد بوده و با شرایط گفته شده منطبق نمی باشد.

سلام

خونریزیش خیلی کم بود.ولی به هرجهت من ترسیدم.ایشالله همینطوری باشه که شما دوستان گفتید و مشکلی نباشه
    دقیقا متوجه نشدم. که لازمه پیش متخصص بره یا نه.خودمون که نمیتونیم تشخیص بدیم.که مشکل واقعا هست یا نه.
    بهتر نیست ببرمش پیش دکتر...اگه خواستم ببرمش پیش چه متخصصی باید ببرمش؟همون دکتر زنان کافیه یا نه
    میخوام وایسم تا مادرم بیاد و با اون بریم.تا اون موقع مشکلی که ایجاد نمیشه؟
    بعدشم اینکه چیکار کنیم که ورم آلتش بخوابه و پوستش دیگه سوزش نداشته باشه...آیا پمادی هست که بتونید معرفی کنید برا این مشکل؟
    از کمکتون ممنون میشم برا این مشکلم یه راهنمایی کنید.

5. سلام

به پزشک زنان مراجعه کنید.از هیچ دارویی استفاده نکنید تا پزشک اجازه ی مصرف نداده.

اگر ضربه محکم بوده باشه احتمال پارگی بکارت وجود داره اما ورم و التهاب به پارگی بکارت مربوط نمیشه.

بابت درد و ورم زودتر به پزشک مراجعه کنید بهتره.مشکل دیگه ای باشه پزشکتون راهنماییتون میکنه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  6. mohammad_reza29 نوشته است:
    asila نوشته است:
    mohammad_reza29 نوشته است: سلام

سلام

با توجه به توضیحات داده شده : در اثر ضربه با پا به دلیل این که بکارت حدود 4.5 سانتی متر از واژن فاصله دارد اتفاقی برای بکارت نمی افتد و شرایط مذکور زمانی حادث می شود که عامل خارجی وارد واژن شده باشد که در این صورت هم به دلیل درد و خون ریزی به احتمال بسیار زیاد پارگی پرده رخ داده است و حتما باید به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد و ترجیحا ترمیم پرده باید یک هفته قبل از نزدیکی با همسرشان انجام شود که البته  هایمن ترمیم یافته در صورت معاینه ی پزشک قانونی ، متخصص زنان و زایمان و حتی ماما قابل تشخیص است.

سلام

خونریزیش خیلی کم بود.ولی به هرجهت من ترسیدم.ایشالله همینطوری باشه که شما دوستان گفتید و مشکلی نباشه
    دقیقا متوجه نشدم. که لازمه پیش متخصص بره یا نه.خودمون که نمیتونیم تشخیص بدیم.که مشکل واقعا هست یا نه.
    بهتر نیست ببرمش پیش دکتر...اگه خواستم ببرمش پیش چه متخصصی باید ببرمش؟همون دکتر زنان کافیه یا نه
    میخوام وایسم تا مادرم بیاد و با اون بریم.تا اون موقع مشکلی که ایجاد نمیشه؟
    بعدشم اینکه چیکار کنیم که ورم آلتش بخوابه و پوستش دیگه سوزش نداشته باشه...آیا پمادی هست که بتونید معرفی کنید برا این مشکل؟
    از کمکتون ممنون میشم برا این مشکلم یه راهنمایی کنید.

در پاسخ به سوالاتتون :

1-ایشون تنها لازمه که به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنن  و همین کافیه.

2-خودتون هیچ کاری درمنزل انجام ندین چون هر گونه دخالتی توسط خودتون فقط اوضاع رو وخیم تر میکنه و اگر احیانا  پرده پاره نشده باشه ممکنه دخالت خودسرانه ی شما باعث اسیب به هایمن بشه.

3-اگر پرده پاره شده باشه فرقی نمی کنه که سریع پیش دکتر برین یا نه ، مراجعه ی اورژانسی فقط به شما کمک میکنه که زودتر از اسیب رسیدن به پرده مطلع بشید ولی چون با توجه به استمرار درد ایشون امکان داره مشکل دیگه ای هم وجود داشته باشه سریعتر به متخصص زنان مراجعه کنید و زمان رو از دست ندید.

4- اگر واقعا الان نمیتونین به پزشک مراجعه کنید (البته مراجعه نکردن به پزشک در این زمان کار بسیار اشتباهیه ) برای کاهش سوزش تا زمان مراجعه ، بهتره ایشون با بتادین دوش واژینال بگیرن (کمی بتادین رو داخل اب ولرم بریزین و ایشون واژنشونو با اون اروم بشورن )و از مایعات هم زیاد استفاده کنن . برای کاهش ورم هم یه کیسه ی اب گرمو روی التشون بزارن. اینها تنها کارهایی هست که میشه تو خونه انجام داد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید