شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انزال بانوان

1. سلام،

من توی چند تا سایت من جمله سایت خود شما خوندم که تکنیک هایی برای تمرین انزال (و نه ارگاسم به تنهایی) در خانم ها وجود داره. یعنی خانم ها هم هنگام ارگاسم مثل آقایون قادر به ejaculate کردن و انزال مایعی هستن. ولی تمام این سایت ها از یک منبع نقل قول کرده بودن که توی اون هم اشاره ای نشده که این تکنیک ها چی هستن و اگه فردی حس می کنه نزدیک اون مرحله هست ولی موفق نمی شه دلیل و راهکارش چی هست. اگه از دوستان کسی تجربه یا اطلاعاتی در این مورد داره ممنون می شم به اشتراک بذاره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. raha0m نوشته است: سلام،

من توی چند تا سایت من جمله سایت خود شما خوندم که تکنیک هایی برای تمرین انزال (و نه ارگاسم به تنهایی) در خانم ها وجود داره. یعنی خانم ها هم هنگام ارگاسم مثل آقایون قادر به ejaculate کردن و انزال مایعی هستن. ولی تمام این سایت ها از یک منبع نقل قول کرده بودن که توی اون هم اشاره ای نشده که این تکنیک ها چی هستن و اگه فردی حس می کنه نزدیک اون مرحله هست ولی موفق نمی شه دلیل و راهکارش چی هست. اگه از دوستان کسی تجربه یا اطلاعاتی در این مورد داره ممنون می شم به اشتراک بذاره.

دوست عزیز منظور سوالتو واضحتر بیان کن.آیا منظورتون تحریک نقطه جی هست یا روشهای دیگه؟

3. سلام منم البته توی یه سایت خوندم که انزال در زنان به این صورت است که در همون مجرای ادرار (بالای ان)محل کیسه است که مایع درون ان جمع میشه معمولا خانم ها چون اطلاعی درست از این عمل ندارند فکر میکنن که ادرار است و خودشان را نگه میدارندو مانع خروج ان میشوند
    این مایع که حدود 2 فنجان میشه هیچ رنگی ندارد و تر کیبات قندی دارد
    اگر موقع ارگاسم حالت دفع ادرار به شما دست دهد این ادرار نیست بلکه انزال در زنان است که البته میگن حس خوبی است که من شخصا امتحان نکردم

4. با سلام
    اگر منظورتون تحریک کلیتوریس هست بله..با این کار خانم ها هم مشابه اقایون به ارگاسم میرسند و انزال دارند و تکنیکش هم تا اونجا که من میدونم فقط و فقط تحریک اون ناحیه ست و اغلب از اون به عنوان یه حس خیلی خوب یاد می کنند .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. raha0m نوشته است: سلام،

female e-j..a--c-u--la---tion در برخي از زنان بطور فيزيولوژيك ديده ميشه كه همراه با ارگاسمه مايع از مثانه دفع ميشه واينكه تركيبش با ادرار فرق كنه دليل محكمي براش نيست البته اين حالت چيز فوق العاده اي نيست ونبايد دو جنس رو باهم مقايسه كرد زنان فيزيولوژي خاص خودشون رو دارن حتي استعداد رسيدن به ارگاسم هم تا سن 35 سالگي اوج ميگيره ودليلش رو يادگيري وكاهش مهارهاي رواني يا هر دو ذكر كردن و حدود 5% هيچوقت ارگاسم رو تجربه نميكنن اين نه خوبه نه بد فقط طبيعت بدن شخصه- 50% زنان ارگاسم رو درنوجواني تجربه ميكنن-

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. با سلام
    من یه سوال دارم که البته ممکنه خیلی زیاد ارتباطی با ابن موضوعات شما نداشته باشه اما لظفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
    من الان 6 ماهه که عقدهستم.از نظر جسمی هم تا حالا مشکل خاصی از نظر بیماری و یا ... نداشتم
    در حال حا ضر نزدیکی من با شوهرم از طریق تحریک دستی بوده و البته من تحریک میشم و به ارگاسم هم میرسم
    الان مدتیه که نزدیکی ما با دخول همراهه و البته با کاندوم...
    الا من اصلا اون احساس لذتی که قبلا از طریق تحریک دستی داشتم رو ندارم.وقتی عمل دخول انجام میشه اولین بار درد شدید و خنریزی داشتم که الان بهتر شده و دردش هم خیلی کمتر و جزیی اما من هیچ احساسی ندارم.البته خیلی کم.یه حس جدید دارم که نمیدونم لذته یا چیز دیگه.شوهرم از این رابطه لذت خوبی میبره و تلاش زیادی میکنه که منو به ارگاسم برسونه اما من حس زیادی ندارم ولی با دست و تحریک دستی خیلی خوب ابن عمل انجام میشه توروخدا کمکم کنید باید چیکار کنم آیا راهی هست که بهبود پیدا کنم و از طریق دخول هم به ارگاسن برسم و آیای واقعا بقیه خانوما براحتی از روش دخول به ارگاسم میرسن؟؟؟؟
    برام خیلی سواله توروخدا کمکم کنید...

7. motorola نوشته است: با سلام
    من یه سوال دارم که البته ممکنه خیلی زیاد ارتباطی با ابن موضوعات شما نداشته باشه اما لظفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
    من الان 6 ماهه که عقدهستم.از نظر جسمی هم تا حالا مشکل خاصی از نظر بیماری و یا ... نداشتم
    در حال حا ضر نزدیکی من با شوهرم از طریق تحریک دستی بوده و البته من تحریک میشم و به ارگاسم هم میرسم
    الان مدتیه که نزدیکی ما با دخول همراهه و البته با کاندوم...
    الا من اصلا اون احساس لذتی که قبلا از طریق تحریک دستی داشتم رو ندارم.وقتی عمل دخول انجام میشه اولین بار درد شدید و خنریزی داشتم که الان بهتر شده و دردش هم خیلی کمتر و جزیی اما من هیچ احساسی ندارم.البته خیلی کم.یه حس جدید دارم که نمیدونم لذته یا چیز دیگه.شوهرم از این رابطه لذت خوبی میبره و تلاش زیادی میکنه که منو به ارگاسم برسونه اما من حس زیادی ندارم ولی با دست و تحریک دستی خیلی خوب ابن عمل انجام میشه توروخدا کمکم کنید باید چیکار کنم آیا راهی هست که بهبود پیدا کنم و از طریق دخول هم به ارگاسن برسم و آیای واقعا بقیه خانوما براحتی از روش دخول به ارگاسم میرسن؟؟؟؟
    برام خیلی سواله توروخدا کمکم کنید...

سلام

شما مشکلی ندارید همه خانمها از طریق دخول به ارگاسم نمیرسند تحریک دستی یا

دهانی کلیتوریس یکی از روشهایی است که با آن اکثر خانمها ارگاسم میشوند (و از این طریق لذت بیشتری میبرند)

و این مورد شما به هیچ وجه غیر طبیعی نیست شما اگر خواستار به ارگاسم رسیدن از طریق دخول هستید

بهتر است پوزیشنی را انتخاب کنید که کلیتوریس هم تحریک شود یا با دست هنگام دخول از همسرتان بخواهید

کلیتوریس را هم تحریک کند یا خودتان این کار را بکنید

همچنین میتوانید از همسرتان بخواهید با دست شما را هم بعد از دخول ارضا کند

برای آشنایی بیشتر با پوزیشن ها همچنین افزودن بر اطلاعات جنسی خود حتما در سایت جستجو کنید

مطالب مفید در سایت بسیار زیاد است و با خواندن آنها اطلاعات شما در این موارد زیاد میشود

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید