شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استمنا و صدمات آن

1. سلام. بی نهایت از لطفی که در حق من داشتید  ممنوون و متشکرم. کمکی که شما با پاسخ دادن به سوالم دادید را هرگز فراموش نمیکنم.
    دکتر عزیز من یک بار خودم ناحیه تناسلیم را معاینه کردم و با تصاویر سایت هم خوانی نداشت.2.قاعدگیم بسیار دردناک میباشد.و احساس میکنم خون در بالای لگنم جمع شده و خارج نمیشود.
    استمنا آیا تا به حال به من صدمه ای نزده؟؟؟
    خروج منی و خیسی آلت آیا صدمه ای به بکارتم وارد ننموده؟؟؟؟؟
    یک دنیا ممنونم شما همه شبهات من رو با لطف پدرانه و یا برادرانه خودتون از بین بردید و من رو به زندگی باز گردوندید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mahbanoojoon نوشته است: سلام. بی نهایت از لطفی که در حق من داشتید  ممنوون و متشکرم. کمکی که شما با پاسخ دادن به سوالم دادید را هرگز فراموش نمیکنم.
    دکتر عزیز من یک بار خودم ناحیه تناسلیم را معاینه کردم و با تصاویر سایت هم خوانی نداشت.2.قاعدگیم بسیار دردناک میباشد.و احساس میکنم خون در بالای لگنم جمع شده و خارج نمیشود.
    استمنا آیا تا به حال به من صدمه ای نزده؟؟؟
    خروج منی و خیسی آلت آیا صدمه ای به بکارتم وارد ننموده؟؟؟؟؟
    یک دنیا ممنونم شما همه شبهات من رو با لطف پدرانه و یا برادرانه خودتون از بین بردید و من رو به زندگی باز گردوندید.

سلام ،
    ممنون از لطف شما .
    در مورد اين مواردي که اشاره نموديد به نظر من بهتر است به يک متخصص زنان مراجعه کنيد تا با معاينه کامل مشکلات شما بررسي شود زيرا بدون معاينه نظر دادن در اين موارد دقت و صحت کافي نخواهد داشت.

3. دکتر عزیزم سلام .من رو ببخشید که برای شما اسباب مزاحمت شدم.دکتر حق با شماست من نباید کاری کنم که در حیطه مسولیت من نیست. طبق فرمایش شما من به یک ماما و یک متخصص زنان مراجعه کردم اولین سوالش برای معاینه این بود که آیا تا حالا نزدیکی داشتی یا نه؟؟و من گفتم نه به این دلیل من رو معاینه نکرد و تنها عامل پارگی رو نزدیکی دونست. لطفا از من نخواهید که نزد پزشک برم چرا که این یه وسواسی الکیه و من کاملا بی گناهم.شما پاسخ 2 سوال من رو ندادید
    بینهایت از صراحت کلامم معذرت می خواهم.

4. mahbanoojoon نوشته است:

دکتر عزیزم سلام .من رو ببخشید که برای شما اسباب مزاحمت شدم.دکتر حق با شماست من نباید کاری کنم که در حیطه مسولیت من نیست. طبق فرمایش شما من به یک ماما و یک متخصص زنان مراجعه کردم اولین سوالش برای معاینه این بود که آیا تا حالا نزدیکی داشتی یا نه؟؟و من گفتم نه به این دلیل من رو معاینه نکرد و تنها عامل پارگی رو نزدیکی دونست. لطفا از من نخواهید که نزد پزشک برم چرا که این یه وسواسی الکیه و من کاملا بی گناهم.شما پاسخ 2 سوال من رو ندادید
    بینهایت از صراحت کلامم معذرت می خواهم.

سلام دوست عزیز به بکارت صدمه ای وارد نمی شود مگر اینکه دست وارد واژن شده باشد .

5. ميشه لطفا بگين آيا خودارضايي براي پسران و دختران چه صدماتي داره و اصلا صدمه داره؟
    با تشكر

6. Shahab نوشته است: ميشه لطفا بگين آيا خودارضايي براي پسران و دختران چه صدماتي داره و اصلا صدمه داره؟
    با تشكر

سلام،
    لطفا قبل از ارسال سوال جستجو
    کنید.
    برای پاسخ خود، به اینجا مراجعه کنید.

7. ROHAM, من بيشتر منظورم مشكلاتي مثل انزال زودرس و پروستات بود كه تو اون تاپيك توضيح داده نشده

8. Shahab نوشته است: ROHAM, من بيشتر منظورم مشكلاتي مثل انزال زودرس و پروستات بود كه تو اون تاپيك توضيح داده نشده

سلام،
    در مورد بزرگی خوش خیم پروستات، باید توجه داشت که این عارضه در مردها دیر یا زود اتفاق می افتد و جزیی از رود پیری در مردها می باشد و من در جایی ارتباطی بین این عارضه و استمنا ندیدم.

9. در مورد کولیتوریس میشه بیشتر توضیح بدید؟
    ممنون

10. civil_4823 نوشته است: در مورد کولیتوریس میشه بیشتر توضیح بدید؟
    ممنون

سلام،
    کلیتوریس قسمتی از دستگاه تناسلی خارجی در زن می باشد که دارای پایانه های حسی بسیار زیادی است و در زنان یکی از نقاط بسیار حساس بوده و در رسیدن به اوج لذت جنسی در اکثر آنها نقش عمده ای دارد. برای دیدن مکان آناتومیک این قسمت اینجا کلیک کنید.

11. من 18 سالمه و مدت زیادی است که  اثتمنا می کنم یکی از دوستام مطلبی رو عنوان کرد که ذهنم رو به خودش مشغول کرد . اون میگفت که اثتمنا 16 بیماری ایجاد میکنه که یکی از اونا عفونت در مجرای ادرار و دیگری بیماریی در همسر بوده که درست اسمشو نمیدونم سیفریس یا ... . مطالبی رو که نوشته بودید رو خوندم ولی 1 جواب قطعی از دکتر برای این موضوع میخوام و سوال دیگه اینکه اگه بخوام خودمو کنترل کنم آیا دارویی وجود داره و یا اگه بخوام خودم رو تقویت کنم تا دچار ضعف بدنی نشم ( به دلیل اثتمنا زیاد ) به غیر از تغذیه دارویی وجود داره

12. ali9170 نوشته است: من 18 سالمه و مدت زیادی است که  اثتمنا می کنم یکی از دوستام مطلبی رو عنوان کرد که ذهنم رو به خودش مشغول کرد . اون میگفت که اثتمنا 16 بیماری ایجاد میکنه که یکی از اونا عفونت در مجرای ادرار و دیگری بیماریی در همسر بوده که درست اسمشو نمیدونم سیفریس یا ... . مطالبی رو که نوشته بودید رو خوندم ولی 1 جواب قطعی از دکتر برای این موضوع میخوام و سوال دیگه اینکه اگه بخوام خودمو کنترل کنم آیا دارویی وجود داره و یا اگه بخوام خودم رو تقویت کنم تا دچار ضعف بدنی نشم ( به دلیل اثتمنا زیاد ) به غیر از تغذیه دارویی وجود داره

عزیز جان کل حرفهای خاله خانباجی ها رو فراموش کن .
    البته آب خوردن هم اگر افراطی باشد برای بدن مضر هست و به همچنین است خود ارضایی

برای کنترل کردن هم سعی کن از شرایطی که تحریکت می کنه دور نگه داری
    میوجات و سبزیجات . پروتئین و ... همه می تونن باعث تقویت قوای بدنیت بشن
    می تونی برای مدت محدود از مولتی ویتامین و مینرال هم استفاده کنی
    اما فکر نکن 10 سال وقت لازمه تا جبران کنی
    نه
    1- خود ارضاییت رو کم کن
    2- خود استراحت کن و تغدیه متنوع و منظم داشته باش

نگران چیزی هم نباش . به حرفهای کوچه و بازار هم توجه نکن

13. سلام..
    خیلی خوشحال شدم وقتی اتفاقی تو گوگل دیدم چنین انجمنی هست.چون بعضی مشکلاتو ادم نمیتونه به راحتی حضوری بگه...
    .نمیدونم دقیقا از چی شرو کنم..هر چند میدونم میدونید کلا چی میخوام..ولی امیدوارم بتونم تو این سایت کمی خوبی دریافت کنم...
    من تقریبا از سال اول متوسطه با خود ارضایی آشنا شدم و تا الان که پشت کنکورم تقریبا 5 ساله...که عارضم..و مراتب این کا ر هم اوایل کم بود تقریبا 3 روزی یه بار تا رسید به روزی 2 بار و ..( البته کمتر میشد روزی چند بار!)...و این اواخر در راه ترکش..کمش کردم...گاهی یه هفته پاک... و گاهی 1 روز در میون... هر بار که اثار جسمیش به سراغم میاد ..به تبع اون از نظر روحی هم ضعیف میشم.( یکی از دوستان تو یکی از تاپیکا نوشته بود ..از نظر روانی روی من اثر نداره و احساس گناه نمیکنم..در جوابش من فک میکنم بحث گناه نیست ..تا وقتی به مراحل بالای عادت نرسی و از لحاظ جسمی در وضعیت بدی قرار نگیری روحت هم آزرده نمیشه...به نظر من جسم روی روح خیلی تاثیر گزاره.)تصمیم میگیرم ترک کنم اما بازم میرم سراغش....بحث روانیشو زیاد در مورش سوالی ندارم...چون به خود ادم برمیگرده...و توصیه افراد به جاییی نمیرسه...هر چند یه جمله ناب میتونه در لحظه های حساس خوب کار کنه...به هر حال مبخواستم از دوستان در مورد مسائل جسمیش کمک بخوام..
    تقریبا تا 3 سال پیش فوتبال رو به طور شدید دنبالش بودم..تقریبا نیمه حرفه ای ..و هیچ مشکلی از نظر فیزیکی نداشتم..اما کم کم این عاد ت منو تنبل و خسته و بی روح تر کرده...
    ..چندین سوال دارم یکی اینکه اثار جسمی این عادت رو روی خودم مینویسم و میخوام بدونم از لحاظ علمی این عوارض چطور اتفاق میافته و چند درمان تغذیه ای یا ورزشی ارائه بدید..
    1-کم شدن بینایی..حدود 2 شماره روی توان عدسیم رفته(البته زیاد پای مانیتور تی وی یا پی سی هستم..سرم هم تو کتابه..فشار روی چشمام هر روزس!)
    2-عضلات و ماهیچه های شکمم ضعیف شده..
    3-انعطاف کل اعضای بدن کم شده
    4-وقتی پشت میز درس میخونم بعد از 3 4 ساعت گردن درد و کمر درد از ناحیه بالا میگیرم...و یا وقتی روی زمین میشینم..از ناحیه پایین استقامت کمرمو کم احساس میکنم.البته احساس که چه عرض کنم کمی بالاتره
    5-ضربان قلبم بعد این عمل تا کمی نامنظم میشه..البته وقتی چند روزی ترکم این اثر میره
    6-ماهیچه های پهلو هام و حوالی سینه تا زیر بغل ..نا گهانی میگیره..این اثر هم کم اتفاق می افته و وقتی اتفاق میفته که چندین روز ترکم!
    7-قرچ قروچ تو ی مفاصل ..مثل زانو و ارنج...و کمر و جاهای دیگه...وقتی شب میخوابم روی مفاصلم ضربان ها لحظه ای اتفاق میافته..این اثر هم معمولا پس از چند روز ترک خیلی کمتر میشه..
    8-مورد دیگه استقامت کف پامه..که بیشتر 1 دقیقه نمیتونم روی کف پام وایسم..
    9-یه موردی که خیلی برام مهمه بدونم دلیلش چیه..روی دو بازوم و کشاله رانم رگ رگه های متوالی تقریبا قرمز یا ارغوانی رنگی هستش که وقتی لمسش میکنی میبینی پوست و نازک تر کرده...و اطراف رانم نزدیک کمر اون رگ رگه ها به نظر قدیمی میان و رنگشو نو از دست دادم و فقط رگ رگه هستن..
    10-کشاله رانم هم درد میگیره..
    11-وقتی این عملو زیاد انجام میدم.دلهره و استرسم بالا میره..و یه حالتی مث کسایی که معده عصبی دارن میشم..البه چون 2 بار معدم اذیت شد و رفتم دکتر و گفت زیاد چیز تو هم خوردی و معدتم عصبیه..اما فک نکنم چنین چیزی بوده باشه..چون که گفتم وقتی ترکم این دلهره و یا نارامی های تو ی دلم کمتر میشه...البته منظورم دلهره از بابت گنا و این چیزا نیست...

دیدید که من به کجا رسیدم..مسلما چنین اثاری روی روح هم تاثیر میگزاره ..
    از دکتر صادقی و صاحب نظران میخواستم لطف کنن دقیق این پستو بخونن و در مورد اون اعداد هم از نظر علمی هم درمانی صحبت کنن..و یه تغذیه خوب پیش نهاد کنن تا هم بتونم به درس برسم و هم این اثرات کمتر بشه...
    2 سوال هم در اخر:ایا با این چیزایی که گفتم ورزش کردن و دویدن به مفاصلم ضربه وارد نمکینه..یا ورزش میتونه بهبود کننده باشه ؟
    و ایا خود ارضایی موجب مشکلات قلبی میشه؟

14. سلام

دوست عزیز خودارضایی هیچکدوم از 11 موردی که شما فرمودید رو باعث نمیشه مگر اینکه شما اصرار داشته باشید اینا بهم مربوطند ! جالب اینه که دکتر بهتون گفته معدتون عصبیه ( که این خودشم جای بحث داره ) اونوقت شما می گی : نه مشکل از جای دیگه اس !!

بنظر من شما میل جنسی بالایی داری که باید کنترلش کنی و البته در سن شما اصلا عجیب نیست و نشونه سلامتیه
    یک مدتی ورزش می کردی و الان تنبلی می کنی ( ربطش نده به خودارضایی ) و به تبع عضلاتت شل شده و دچار عوارض کنار گذاشتن ناگهانی ورزش شدی
    اون رگه های روی بدنت بخاطر اضافه وزنیه که پیدا کردی . احتمالا طی این مدت چندکیلویی اضافه و کم کردی
    استرس داری که به تبعش طپش قلب و مشکل معده و اینچیزا میاد سراغت

باید از استرس دوری کنی
    کمتر به آینده و مسائل اطرافت فکر کن . همه چیز درست میشه
    خودارضاییت رو کنترل کن و کم و کمترش کن
    خوابت رو باکیفیت انجام بده . در یک محیط آروم کمه کم 8 ساعت بخواب
    آب زیاد بخور هفت لیوان لااقل . سبزیجات و میوه جات تازه مصرف کن
    توصیه می کنم ویتامین ب رو بذاری توی برنامه غذاییت . یا مواد حاوی ویتامین ب یا خود قرصشو . هم برات لازمه هم بهت آرامش میده
    روزی یدونه کافیه . خودکشی نکنی با ب کمپلکس !

در نهایت اگر مشکلاتی که می گی واقعا جدیه و دچار وسواس نشدی توصیه می کنم
    برای دردهای ناحیه سینه به متخصص مراجعه کنی . بخصوص اگر دائمی هست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید