شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگي قطر آلت و مشکل زناشویی

1. با سلام.قطر آلت من 13 سانته و 27ساله هستم.سابقه بيماري ندارم،مجردم.چون در سايت شما خوندم كه اندازه قطر متعارف آلت بين 3تا6 سانته نگران شدم. خواستم ببينم مي خوام ازدواج كنم مشكلي برا رابطه جنسي با زنم پيش نمياد؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزیز مطمئنید محیط رو نمیگید؟
    چون این خیلی غیر معقول به نظر میرسه

13 سانت احتمالا دور محیطه
    مثلا 3 تا 6 قطر
    این طبیعیه اگه گفته شده

3. آقای محترم  شما بجای قطر در واقع محیط آلتتون رو اندازه گرفتین شما میتونین با سانتیمتر یه محیط 13 سانتی رو در نظر بگیرین وبعدقطرهمون دایره با محیط 13 سانت  رو اندازه بگیرین که متوجه میشید که 4 سانت میشه وطبیعی هست . (در ضمن با در نظر گرفتن 13 سانت بجای قطر باید محیط این آلت تقریبا 43 سانت بشه !)به نظر شخصی من  جوانهایی که اقدام به ازدواج میکنند بهتره اطلا عاتشون رو در مورد برقراری رابطه عاطفی بهتر و بالا بردن مهارت صحبت با همسر بالا ببرند که این  شروع بهتر در امر ازدواج وهم کمک موثری در مسائل مربوط به رابطه زنانشویی هم خواهد بود .موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 9 کاربر ديگر
  4. تنها چیزی که با خوندن پست شما بنظرم رسید اینه که مطمئنم برای هیچ خانمی مهمترین چیز حتی در انزال جنسی قطر و طول آلت (بتنهایی) نیست.
    تحریک-معاشقه-هم حسی - نوازش- هم آغوشی - در لذت بردن خانمها بسیار مهمتر هستند

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  5. اصلا ناراحت نباش
    منم مشکل تورو دارم اول فکر میکردم هیچکس حاضر به رابطه جنسی با من نمیشه بعدا فهمیدم خانوما تو این قضیه (کمیت رابطه جنسی)جدای از کیفیت به قطرآلت شریکشون اهمیت میدن چون طول مجرای واژن  10-12سانت بیشترنیست پس هر چه کلفتر باشه بیشتر لذت میبره
    مال منم قطرش5 سانته .اولش سخته ولی بعدش درست میشه
    دمت خورشیدی

6. دوست عزیز اصلا نگران نباش،جدای از اینکه کیفیت رابطه بیشتر در معاشقه و صحبتهای عاشقانه و تحریکات قبل از دخول هست،بای خدمت شما عرض کنم که دهانه ی واژن بسیار انعطاف پذیر بوده و همین تحریکات قبل از دخول باعث گشاد تر شدن دهانه ی واژن میشه که عمل دخول رو راحت می کنه.
    13 سانت اگه محیط باشه مشکلی پیش نمیاد وبا محیط بیشتر از این هم واژن خودش رو تطبیق میده.

7. سلام
    من پستهای بالا رو خوندم اما جوابمو نگرفتم!!!
    ایا بزرگ بودن الت مردانه در رابطه زناشویی در بلند مدت باعث بد فرمی بدن خانمها مخصوصا در نواحی الت تناسلی زنانه میشه؟منظورم اینه که اگه الت بزرگ باشه باعث میشه که واژن و مقعد در طولانی مدت بزرگ(گشاد)بشن(با عرض معذرت)؟ایا محسوسه این بزرگ شدن؟اخه من از بعضی ها شنیدم که چنین چیزی هست،و افراد بعد از ازدواج به علت بزرگ بودن الت همسرشون دارای واژن و مقعد بزرگی میشن(به دلیل وجود رابطه های مکرری که هست)ایا درسته؟  
    لطفا خانمهای متاهل و با تجربه جوابمو بدن
    ممنون

8. shimajoonjooni نوشته است: سلام
    ایا بزرگ بودن الت مردانه در رابطه زناشویی در بلند مدت باعث بد فرمی بدن خانمها مخصوصا در نواحی الت تناسلی زنانه میشه؟منظورم اینه که اگه الت بزرگ باشه باعث میشه که واژن و مقعد در طولانی مدت بزرگ(گشاد)بشن(با عرض معذرت)؟ایا محسوسه این بزرگ شدن؟اخه من از بعضی ها شنیدم که چنین چیزی هست،و افراد بعد از ازدواج به علت بزرگ بودن الت همسرشون دارای واژن و مقعد بزرگی میشن(به دلیل وجود رابطه های مکرری که هست)ایا درسته؟  
    ممنون

دوست من طول يا قطر الت مردان در كيفيت نزديكي اثري ندارد فقط از نظر رواني شايد كسي نگران باشد انعطاف عضلات واژن به اندازه اي ميتواند كم كم ايجاد شود كه حتي در زايمان سر بچه عبور ميكند ودر مورد طول واژن اگر تحريك خانم به اندازه ي كافي باشد حتي دهانه ي رحم خود را به سمت بالا ميكشد وفضا بيشتر شده وترشحات محل را نرمتر ميكند (نه گشادتر) فقط در زايمانهاي طبيعي مقداري از چينهاي داخل واژن شلتر ميشود كه بستگي به مدت زايمان .تعداد زايمان و....فرق ميكند

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. zohret نوشته است:
    shimajoonjooni نوشته است: سلام
    ممنون

دوست من طول يا قطر الت مردان در كيفيت نزديكي اثري ندارد فقط از نظر رواني شايد كسي نگران باشد انعطاف عضلات واژن به اندازه اي ميتواند كم كم ايجاد شود كه حتي در زايمان سر بچه عبور ميكند ودر مورد طول واژن اگر تحريك خانم به اندازه ي كافي باشد حتي دهانه ي رحم خود را به سمت بالا ميكشد وفضا بيشتر شده وترشحات محل را نرمتر ميكند (نه گشادتر) فقط در زايمانهاي طبيعي مقداري از چينهاي داخل واژن شلتر ميشود كه بستگي به مدت زايمان .تعداد زايمان و....فرق ميكند

دوست گرامي (پاسخ دهنده پست !!) ؟؟!!! اين صحيح نيست!!! در جريان تولد نوزاد كليه عوامل درون ريز بدن به كار مي افته و شرايط خاصي  رو به وجود مياره كه زايمان اتفاق بيفته!!! در اون حال هم واژن تحت استرسه و اصلا شرايط روتيني نيست !!! اين شرايط هميشه در بدن نيست كه شما اين مسئله رو عنوان كرديد  !!!!!!!!!!
    در مورد دوستي كه سوال كرديد ....
    بدن زن و مرد تا حدي با هم آداپته ميشه و گشادي به اون معنا كه شما متصور هستيد رخ نميده ....
    اما چنانچه قطر آلت مرد و آنوس زن متناسب نباشه در بلند مدت رابطه آنال مشكل ساز ميشه ......

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  10. sepideh_n نوشته است:
    zohret نوشته است:
    shimajoonjooni نوشته است: سلام
    ممنون

دوست گرامي (پاسخ دهنده پست !!) ؟؟!!! اين صحيح نيست!!! در جريان تولد نوزاد كليه عوامل درون ريز بدن به كار مي افته و شرايط خاصي  رو به وجود مياره كه زايمان اتفاق بيفته!!! در اون حال هم واژن تحت استرسه و اصلا شرايط روتيني نيست !!! اين شرايط هميشه در بدن نيست كه شما اين مسئله رو عنوان كرديد  !!!!!!!!!!
    در مورد دوستي كه سوال كرديد ....
    بدن زن و مرد تا حدي با هم آداپته ميشه و گشادي به اون معنا كه شما متصور هستيد رخ نميده ....
    اما چنانچه قطر آلت مرد و آنوس زن متناسب نباشه در بلند مدت رابطه آنال مشكل ساز ميشه ......

سلام وبا تشكر از توجه شما احتمالا من بد منظورمو بيان كردم كه باعث سوئ تفاهم شما شده منظور من فقط مثالي براي تطابق بدن با شرايطش را داردنه اينكه زايمان يك مسئله ي روتين است وبذنبال ان توضيح داده شد كه در زايمان مقداري چينها باز ميشود(بقول شما دچار استرس ميشود يا بقول بقيه ي دوستان گشادتر ميشود)ولي در هر صورت در نزديكي معمولي(نه انال) به نظر من گشاد شدن معنا ندارد وهمان تطابق بدن است كه نزديكي را راحتتر ميكند وچون عظلات ريلكس ميشوند وترشحات محيط رالغزنده ميكند نزديكي با سهولت بيشتري انجام ميشود واين به معناي گشادشدن واژن نيست وبر عكس ان حتي بعضي از خانمها اظهار ميكنند وقتي از طرف شوهرشان به طور كامل اماده نميشوند حتي بعد از ماهها نزديكي گاهي به اندازه ي دفعه ي اول احساس فشاردارن كه اين هم دليل برتنگ شدن نيست
    باز هم از توجه شما ممنون

تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  11. سلام
    من خیلی جسه ی کوچکی دارم و قد متوسطی 46کیلو و162قدمه اما کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم188قدشه 90 کیلو هم وزنش با هزار مصیبت و خجالت قطر آلتشو پرسیدم گفت 8از اون موقع ترسیدم که بخوام باهاش ازدواج کنم به نظرتون ما به هم می خوریم؟

12. f1991 نوشته است: سلام
    من خیلی جسه ی کوچکی دارم و قد متوسطی 46کیلو و162قدمه اما کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم188قدشه 90 کیلو هم وزنش با هزار مصیبت و خجالت قطر آلتشو پرسیدم گفت 8از اون موقع ترسیدم که بخوام باهاش ازدواج کنم به نظرتون ما به هم می خوریم؟

سلام
    دوست عزیز اشتباه رایجی که همه در مورد قطر الت دارند اینه که به جای محیط میگن قطر...........مطمئنا ایشون هم محیط رو اشتباها قطر گفته............اگه محیط الت 8 سانت باشه قطر الت میشه تقریبا 2.54 سانت(دو پی آر=محیط دایره)........که تقریبا طبیعیه.......اگه قطر 8 سانت باشه که محیط الت میشه 25.13 سانت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    
    موفق باشید و خوشبخت

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. سلام عزیزم نترس مشکلی ایجاد نمیشه من یه سری تحقیق کردم فهمیدم اندازه طبیعیش همینه بعدشم نسبت به جثه طرفت خوب کاملا طیعیه موفق باشی و خوشبخت

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. سلام به همه.فكر ميكنم همنطور كه دوستان گفتن تويه اندازه گيري اشتباه كردين ولي اگه درستم باشه فقط اينو ميدونم كه وقتي 2نفر عاشق هم باشن  براي لذت بردن از هم همه كار ميكنن.استرسو بزاريد كنار و اگر واقعا عاشق رابطه جنسی با شريكه زندگيتون باشيد به اوجه پرواز ميرسيد.رابطه جنسی خوب يعني زندگي خوب

15. با سلام
    دوستان عزیز، با مطالعه پست های بالا مطالب جالبی رو فهمیدم ولی بنظرم یک نکته رو باید تاکید کرد و اون اینه که اصولاً لذت مرد و زن در تماسهای جنسی،حس کردن آلتهای یکدیگر در هنگام دخوله!! و این مهم ،پیش نخواهد آمد مگر این که در زمان دخول، اصطحکاک جداره مجرای واژن با بدنه آلت مرد به حدی باشه که این حس رو در طرفین ایجاد کنه! لذا لاجرم بنظرم باید قطر آلت مرد به تناسبه قطر دیواره مجرای واژن باشه!! و در نهایت اگر این قطر، خیلی کمتر باشه!! احتمالاً جنس مونث یا لذت نمیبره!! و یا لذتش در حد ناچیزی خواهد بود!! و از طرفی معتقدم این اعضا در هر دوجنس ،پس از ازدواج و ارتباطات متعدد جنسی ،بهم مچ شده و نگرانی خاصی در این زمینه وجود نداشته و ندارد!!
    و...
    البته این نظر،صرفاً نظر  شخصی بنده بوده و ادله علمی براش وجود ندارد!!
    همگان موفق و شاد باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید