.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات مردان » بیضه ها

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
7 پاسخ • 8175 بازديد •  
جوش روی کیسه بیضه

نویسنده پیام
afshin111

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: پنج‌شنبه 18 شهریور 1389 - 11:52    عنوان:  جوش روی کیسه بیضه آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام نزدیک چند ماهی هست که روی جداره ی کیسه ی بیضه ها یه چیزی شبیه جوش یا خال که بیشتر به جوش شبیه تر هستش مشاهده کردم رنگش هم سیاهه چند وقت پیش یکیش خراش برداشت و خون ازش خارج شدو بعد رنگش سفید شد البته مشکلی باهاش ندارم نه خارش دارم نه سوزش فقط میخواستم بدونم که مشکلی نداشته

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : pinarello, berteamour

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 18 شهریور 1389 - 11:52    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

elinaze

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: پنج‌شنبه 18 شهریور 1389 - 12:05    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام
بهتره به متخصص پوست مراجعه کنید چون الان مشکلی براتون پیش نیاورده ولی ممکنه در آینده براتون ایجاد مشکل کنه. هر بیماری یا مسئله غیر عادی که در سلامتتون اتفاق میفته سریع در جهت برطرف کردنش اقدام کنید تا خدای نکرده مشکلات بیشتری براتون پیش نیاد.
موفق باشید...

امضاساقه شکستن رسم طوفان است
تو نسیم باش و نوازش کن...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : afshin111, pinarello, jojojoon_2, 2011_88, berteamour, ppp4
asila

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: پنج‌شنبه 18 شهریور 1389 - 20:05    عنوان:  Re: جوش روی کیسه بیضه آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
afshin111 نوشته است: سلام نزدیک چند ماهی هست که روی جداره ی کیسه ی بیضه ها یه چیزی شبیه جوش یا خال که بیشتر به جوش شبیه تر هستش مشاهده کردم رنگش هم سیاهه چند وقت پیش یکیش خراش برداشت و خون ازش خارج شدو بعد رنگش سفید شد البته مشکلی باهاش ندارم نه خارش دارم نه سوزش فقط میخواستم بدونم که مشکلی نداشتم

سلام

دوست عزیز مطلبی که میگم صرفا برای مطلع کردن شما از بیماری احتمالیتونه و نه نگران کردن شما ،شما بهتره بعد از خوندن این مطلب بعضی از علائمی که اینجا ذکر میشه رو با علائم خودتون مقایسه و چه در صورت تطابق و چه در صورت عدم تطابق به یک متخصص پوست مراجعه کنید:

1- از توضیحاتی که دادید از جمله اشاره به خونریزی و رنگ ،حدس میزنم که نام بیماری شما کوندیلوما اکومیناتا میباشد که نوعی زگیله نه جوش(شما خودتون به دلیل عدم اشنایی شاید این طوری تشخیص دادین اما با مراجعه به پزشک ایشون دقیقا تشخیص میدن که این ضایعه جوشه یا زگیله یا خاله یا ... ) این زگیل سیاه رنگه و اندازش از 1 میلی متر تا 10 در  10 سانتی متر متغیره،به شکل توده ی گل کلمی دیده میشه و عاملش ویروس پاپیلومای شماره ی 16 است  اگر به موقع تشخیص و درمان نشه  ممکنه ( نه حتما بلکه ممکنه) به سرطان منتهی بشه.

2- با احتمال ضعیفتری میتونه بیماری شما ملانوما باشه .

بهتره هر چه سریعتر به متخصص پوست مراجعه کنید نداشتن درد نشانه ی جدی نبودن بیماری نیست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : afshin111, ali_supra, sajjad001, irandokhtf, 2011_88, berteamour, aaaafvk
123456789aaa

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 22 شهریور 1389 - 22:26    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام
الان چند سالی متوجه شدم پوست یه طرف روی الت تناسلی ام  کنده شده نمی دونم چرا ایا به خاطز عدم نظافته مزبوط به ختنه زمان بچگیه؟روی التم هم جوشهای سفید کوچکی هست لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر

امضاسلامتی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : afshin111, berteamour
afshin111

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 31 شهریور 1389 - 11:20    عنوان:  Re: جوش روی کیسه بیضه آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
afshin111 نوشته است: سلام نزدیک چند ماهی هست که روی جداره ی کیسه ی بیضه ها یه چیزی شبیه جوش یا خال که بیشتر به جوش شبیه تر هستش مشاهده کردم رنگش هم سیاهه چند وقت پیش یکیش خراش برداشت و خون ازش خارج شدو بعد رنگش سفید شد البته مشکلی باهاش ندارم نه خارش دارم نه سوزش فقط میخواستم بدونم که مشکلی نداشته

سلام به پزشک مراجعه کردم و جواب نمونه برادری رو میزارم لطفا نتیجه جواب رو به من بگین تا بفهمم
پزشکم رفته سفر و الان نیست مرسی

:MACROSCOPY
The specimen consists one piece of grey soft tissue
measuring  0.4* 0.3  cm.  ( 1  Block

MICROSCOPy:

Section reveals keratotic acanthotic epidermis with
slightly elonation of the rete ridges  ,  the dermis shows
scatterd chronic inflammatory cells infiltration  &  a few
melanophages  ,  there is no evidence of vascular tumor.

DX :

SKIN LESION BIOPSY:

SEETHE ABOVE TEXT

امضافدای ادبتون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : berteamour, ppp4

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 31 شهریور 1389 - 11:20    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: جمعه 21 آبان 1389 - 03:20    عنوان:  Re: جوش روی کیسه بیضه آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
afshin111 نوشته است:
afshin111 نوشته است: سلام نزدیک چند ماهی هست که روی جداره ی کیسه ی بیضه ها یه چیزی شبیه جوش یا خال که بیشتر به جوش شبیه تر هستش مشاهده کردم رنگش هم سیاهه چند وقت پیش یکیش خراش برداشت و خون ازش خارج شدو بعد رنگش سفید شد البته مشکلی باهاش ندارم نه خارش دارم نه سوزش فقط میخواستم بدونم که مشکلی نداشته

سلام به پزشک مراجعه کردم و جواب نمونه برادری رو میزارم لطفا نتیجه جواب رو به من بگین تا بفهمم
پزشکم رفته سفر و الان نیست مرسی

:MACROSCOPY
The specimen consists one piece of grey soft tissue
measuring  0.4* 0.3  cm.  ( 1  Block

MICROSCOPy:

Section reveals keratotic acanthotic epidermis with
slightly elonation of the rete ridges  ,  the dermis shows
scatterd chronic inflammatory cells infiltration  &  a few
melanophages  ,  there is no evidence of vascular tumor.

DX :

SKIN LESION BIOPSY:

SEETHE ABOVE TEXT
سلام،
اصلی ترین قسمت گزارش یعنی عبارت جلوی DX را ننوشته اید، با این حال سلولهای کراتو آکانتومیک دیده شده (یک یک ضایعه با درجه بدخیمی پایین است) و معمولا درمان به صورت برداشتن ضایعه است. نکته دیگر اینکه در نمونه شما هیچ شواهدی از تومور عروقی نیز دیده نشده است. اگر عبارت جلوی DX را بنویسید شاید بتوان اطلاعات بیشتری ارائه کرد.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Clooney, doktor, sarabahari, elinaze, jojojoon_2, irandokhtf, 2011_88, berteamour
pinarello

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 13 آذر 1389 - 21:17    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام
پسري 21 ساله هستم که در نوزادي ختنه بدي داشتم. وقتي که 13-14 سال داشتم زير دوش آب احساس سوزش شديدي در قسمت زير مجراي ادرار خود حس کردم. با معاينه اي که خودم انجام دادم متوجه پارگي به اندازه 5 ميلي متر در آن ناحيه شدم که خود به خود وبدون دخالت هيچ جسمي بود. تا چندين هفته سوزش ادامه داشت و با برخورد ادرار و کف صابون بدتر ميشد.
در قسمت زير سوراخ مجراي ادرار خطي در امتداد و موازي آلت تا انتهاي پوست حساس زير سر آلت ديده ميشود که احتمالا بر اثر عمليات ختنه مي باشد که اين پارگي باز شدن قسمتي از سر آن است که تا امروز ترميم نشده ولي مشکل سوزش و... را ندارم و فرم و شکل و اندازه آلتم هم مناسب است.
داخل مجراي ادرارم به دو قسمت تقسيم شده که ادرار از قسمت پايين خارج ميشود. وقتي با دست قسمت پاييني(قسمت پارکي) را مسدود ميکنم احساس ميکنم ادرار از جاي اصلي بيرون مي آيد.
شتاب بيرون آمدن مني هم کمتر شده.
اين پارگي دليلش چي بوده خودم خيلي تعجب کردم. مثل پارگي هاي ديگه خودش جوش نمي خوره!
در کل چاره چيست؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : jojojoon_2, berteamour, ppp4
elinaze

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 14 آذر 1389 - 13:17    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
pinarello نوشته است: سلام
پسري 21 ساله هستم که در نوزادي ختنه بدي داشتم. وقتي که 13-14 سال داشتم زير دوش آب احساس سوزش شديدي در قسمت زير مجراي ادرار خود حس کردم. با معاينه اي که خودم انجام دادم متوجه پارگي به اندازه 5 ميلي متر در آن ناحيه شدم که خود به خود وبدون دخالت هيچ جسمي بود. تا چندين هفته سوزش ادامه داشت و با برخورد ادرار و کف صابون بدتر ميشد.
در قسمت زير سوراخ مجراي ادرار خطي در امتداد و موازي آلت تا انتهاي پوست حساس زير سر آلت ديده ميشود که احتمالا بر اثر عمليات ختنه مي باشد که اين پارگي باز شدن قسمتي از سر آن است که تا امروز ترميم نشده ولي مشکل سوزش و... را ندارم و فرم و شکل و اندازه آلتم هم مناسب است.
داخل مجراي ادرارم به دو قسمت تقسيم شده که ادرار از قسمت پايين خارج ميشود. وقتي با دست قسمت پاييني(قسمت پارکي) را مسدود ميکنم احساس ميکنم ادرار از جاي اصلي بيرون مي آيد.
شتاب بيرون آمدن مني هم کمتر شده.
اين پارگي دليلش چي بوده خودم خيلي تعجب کردم. مثل پارگي هاي ديگه خودش جوش نمي خوره!
در کل چاره چيست؟

سلام
در کل چاره اینه که چون دلیل پارگی مشخص نیست و خوب هم نمیشه سریعتر به اورولوژیست (متخصص مجاری ادراری) مراجعه کنید که در صورت لزوم ایشون شما رو به درماتولوژیست (متخصص بیماری های پوستی) ارجاع میدن.
موفق باشید و سلامت...

امضاساقه شکستن رسم طوفان است
تو نسیم باش و نوازش کن...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : irandokhtf, 2011_88, sarabahari, pinarello, doktor, arusha, berteamour, ROHAM, ppp4, fanooos
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1448 روز قبل (14 آذر 1389) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. درد بیضه بعد از استمنا 34 m_dokhanian 8414 چهار‌شنبه 10 خرداد 1391 - 20:58
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کوچک شدن بیضه بعد از رابطه جنسی 5 tabestun 12988 شنبه 2 آبان 1388 - 10:08
tnt67 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آویزان شدن بیضه ها بعد از عمل 1 sara1363 3406 چهار‌شنبه 11 شهریور 1388 - 10:46
dxb050 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جوش هاي سفيد 15 KING 13386 دوشنبه 25 خرداد 1388 - 20:53
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بزگتر و پایین تر بودن بیضه راست از بیضه چب 3 mohammad48 14771 پنج‌شنبه 15 شهریور 1386 - 09:07
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید