شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تحریک کمه یا هورمون مردانه ام زیاده؟!؟!

1. با سلام
    من یک زن 23 ساله ام
    من و همسرم حدود یک سال و نیم هست که ازدواج کردیم و حدود یک سال با هم رابطه ی کامل داریم.ولی متاسفانه نه تنها تا به حال من یک بار هم به ارگاسم نرسیده ام بلکه روز به روز تمایلم نسبت به رابطه ی جنسی کمتر می شه. شاید به خاطر نظافت شخصی ایشون هست که من رو زده می کنه.(من از موی بدن خوشم نمیاد و ایشون بدنش رو اصلاح نمی کنه و نظافت دهان و بدن رو خوب رعایت نمی کنه...) از طرفی وقتی که تو اینترنت برای مدل آرایش عکس خانم ها با لباس باز رو می بینم یا تو آینه خودم رو می بینم احساس می کنم بیشتر تحریک می شم تا دیدن همسرم... اصلا این عکس ها برای زن ها هم تحریک کننده اس؟! یا هورمون مردانه ی من زیاده!؟!؟  
    خیلی ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام به دوست عزیز
    در مورد سوال شما میتونم بگم که ببنید برای انجام یه رابطه باید تمام عوامل جور باشه ازکوچکترینش بگیر تا الی اخر (رضایت طرفین – زمان مناسب- مکان ساکت ومناسب- نداشتن هر گونه استرس طرفین – بهداشت طرفین – عوامل محیطی و معنوی و ....) خوب ببینید شما خودتون جواب خودتون رو دادید این بهداشت فردی چیز پیش پا افتادهای نیست که به راحتی بتوان ازش گذشت .به نظر من این نرسیدن همسرتون به بهداشت فردی باعث شده که شما اصلا تمرکز ذهنی نداشته باشید و زمان رابطه هم به جای اینکه فکر شما ازاد باشه درگیر این مواردی است که شما ذکر کردید . خوب واضح است که شما از رابطه ای که برقرار میکنید لذت کافی رو نخواهید داشت رفته رفته شما زده میشید  شما باید همسرتان را به رعایت بهداشت فردی متقاعد بکنید ولی من منظورتان را در مورد این هورمون مردانه نفهمیدم . مگه شما زن نیستید؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. mahtaaa نوشته است: با سلام
    من یک زن 23 ساله ام
    من و همسرم حدود یک سال و نیم هست که ازدواج کردیم و حدود یک سال با هم رابطه ی کامل داریم.ولی متاسفانه نه تنها تا به حال من یک بار هم به ارگاسم نرسیده ام بلکه روز به روز تمایلم نسبت به رابطه ی جنسی کمتر می شه. شاید به خاطر نظافت شخصی ایشون هست که من رو زده می کنه.(من از موی بدن خوشم نمیاد و ایشون بدنش رو اصلاح نمی کنه و نظافت دهان و بدن رو خوب رعایت نمی کنه...) از طرفی وقتی که تو اینترنت برای مدل آرایش عکس خانم ها با لباس باز رو می بینم یا تو آینه خودم رو می بینم احساس می کنم بیشتر تحریک می شم تا دیدن همسرم... اصلا این عکس ها برای زن ها هم تحریک کننده اس؟! یا هورمون مردانه ی من زیاده!؟!؟  
    خیلی ممنون

با سلام
    دوست عزیز ، رعایت نکردن بهداشت فردی زندگی زناشویی رو تحت تاثیر قرار می دهد. همون طور که خودتون اشاره کردید شما از حق طبیعیتون یعنی تمیزی و بوی خوشی که باید از جانب همسرتون احساس کنید محرومید واین خود می تونه مهمترین علت سرد شدن شما نسبت به همسر و لذت نبردن از رابطتتون باشه.
    سعی کنید با همسرتون در این باره صحبت کنید و به ایشون بگید که دوست دارید کمی بیشتر به نظافت شخصیش برسه و البته تاکید کنید این مورد باعث جذابیت بیشتر ایشون برای شما می شه. اینکه می فرمایید با دیدن تصاویر مدل های تبلیغاتی آرایشی و یا مانکن ها تحریک می شید می تونه به علت جذابیت این تصاویر برای شما باشه ، نمی تونیم این مسئله رو نادیده بگیریم که همه ی ما زیبایی، نظافت و پاکیزگی رو دوست داریم . قطعاً در جامعه خانم ها و آقایونی که مرتب و شیک و تمیز هستند جذاب تر دیده می شن ........ .در فرصتی مناسب با همسرتون راجع به این موضوع صحبت کنید، بهشون بگید که دوست دارید چگونه با هم ارتباط داشته باشید از ریز ترین موارد صحبت کنید بی پرده و البته با آرامش و مراقب باشید مسئله رو طوری مطرح کنید تا تاثیر مثبت اون رو در همسرتون ببینیدو خدای ناکرده ایشونو نرنجونید ((((((( چرا که گاهی رعایت نکردن بهداشت فردی می تونه به دلیل یادگیری عادت های غلط در کودکی و عدم آموزش والدین باشه ))))))،و موضوع رو به تاخیر نیاندازید تا خدایی نکرده این موارد ریز اما بسیار مهم زمینه ساز مسائل بزرگتری در زندگیتون نشه.

با آرزوی شادی و موفقیت

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  4. mahtaaa نوشته است: با سلام
    من یک زن 23 ساله ام
    خیلی ممنون

با سلام
    دوست عزیز، در مورد بهداشت ،هر آنچه بود گفته شد!! ولی در مورد مقدار هورمون مردانه،پیشنهاد میکنم به یک متخصص غدد و یا زنان مراجعه کنید! شاید از این بابت هم مشکلی وجود داشته باشه!!
    موفق باشید.

5. mahtaaa نوشته است: با سلام
    من یک زن 23 ساله ام
    خیلی ممنون

دوست عزيزم
    دوستان توضيح كاملي رو دادند ...فقط من چند نكته اضافه ميكنم ...
    هميشه در تمام موارد زندگي يادت باشه اونچه رو كه ميخواي به روشني از همسرت بخواي ... و "بگي "
    اين خيلي مهمه ....و در خيلي موارد مشكل ساز
    چرا انتظار داريم هميشه همسرمون ذهن و دل ما رو بخونه ؟!! درسته همسرمون بايد خودش يه چيزايي رو متوجه بشه!!!!!!!! و خودش حواسش به يه چيزايي باشه !!!!!!..اين قبول!!!!!!!
    ... ولي خوب آدم با آدم تفاوتش از اين جاست تا عرش ..باضافه اينكه آقايون (اكثر آقايون )مثه ما نكته بين و حساس و ريز بين نيستن
    عزيز دلم شايد اون واقعا متوجه ميزان ناراحت شدن تو از رعايت نكردن بهداشت و ...خودش نيست ...يا خسته است ...يا .....
    واقعا ميگم ..اين رو هم محتمل بدون !!!!
    اين اصلا بد نيست كه تو خواسته هات رو در اين مورد ريز به ريز به همسرت بگي .... اين بهش نشون ميده تو به دنبال حس قشنگتري با اون هستي !
    فقط همونجور كه دوستان گفتن در موقعيت مناسب و با بيان زيبايي بهش بگو ...كه احساس بدي بهش دست نده و يا جبهه نگيره ...
    ميتوني با جمله اي مثه اين بگي كه:  تو خوبي ولي من از اين مورد ناراحتم !! (نه اين كه من ناراحتم چون فلان مورد تو بده !!!)
    گاهي معني دو جمله يكسانه ولي بار منفي يكي بيشتره و باعث دلخوري و جبهه گيري طرف مقابل ميشه...
    و يه مورد  ديگه ... بهش نگو دوست دارم اينجوري (مثه عكس خاصي يا هنر پيشه خاصي  و يا ...) باشي ....!!!!!
    اين مسئله قابل حل شدنه !!! با صحبت ...حوصله و كمي هنرمندي در بيان !!!!!

در مورد مورد دوم
    من منظورتو دقيقا متوجه نشدم ....
    اگر واقعا همونطور كه يك زن با همسرش تحريك ميشه تو با ديدن اندام خودت و يا زنان ديگه تحريك ميشي همونطور كه جناب عليان فرمودند نياز به بررسي هورموني و يا مشاوره روانشناسي داري ....

مشكل اول رو بر طرف كن ...فك ميكنم كمي در حل مشكل دوم موثر باشه
    مويد باشي ./.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  6. mahtaaa نوشته است: با سلام
    من یک زن 23 ساله ام
    خیلی ممنون

درمورد ارگاسم همه زنان در سن شما به ارگاسم نميرسن ايا اصلا قبلا ارگارسم رو تجربه كردي اگه بله  چند بار و از چه طريقي بوده؟
    تمايل جنسي مسئله اي جدا از ارگاسمه كه كم بودنش در سن شما غير طبيعيه وبايد سليقه خودت رو درمورد طرف مقابل به همسرت صريحا بگي و بخواي مطابق ميل شما عمل كنه چون تنها زندگي نميكنه. در مورد تحريك شدن با ديدن عكس بله بعضي زنان اين گونه هستن البته ربطي به  زيادي هورمون مردانه نداره وبر ميگرده به اينكه ارينتيشن به صورت طيفه نه سياه وسفيدو سوالي كه پيش مياد اينه كه با ديدن عكس مردان ( دلخواه شما) هم تحريك ميشي يا فقط در مورد عكس زنانه؟

7. mahtaaa نوشته است: با سلام
    من یک زن 23 ساله ام
    خیلی ممنون

سلام.توضیحات دوستان کامل بود.در مورد کم بودن میلتون به رابطه ممکن هم هست که به دلیل تکراری بودن اعمالتون داره که توی نزدیکی باهم دارید که باعث شده سرد بشید و لذتی نبرید.
    این مشکل هم از همسرتون نشات میگیره که (شاید) به فکر ارضا شدن خودشه و هم اینکه توی رابطه تنوع طلب نیست.این براش شده عادت و برای شما یه عمل ملال آور کسل کننده.
    اگه همسرتون نمیتونه یا نمیخواد،شما توی یک رابطه،چند بار روشتونو تغییر بدین.شماهم از این لذت باید سهمی داشته باشین(به خودتون بها بدین،احترام بزارین).شما رابطه رو مدیریت کنید.

انشالله موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. با سلام شما مي تونيد با تذكر به همسرتون اونا متوجه اشتباهشون بكنيد شايد روشهاي را كه به كار ميبرد براي شما لذت بخش نيست اگر راضي شد بهتره به يه روانپزشك مراجعه كند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید