شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گرفتگی عضلات کتف

1. سلام به جناب دکتر و کاربران سایت.
    من تا دو ماه پیش هر وقت کار کم تحرک و پر استرسی انجام میدادم یا نگران،ناراحت بودم یا زیاد فکر میکردم،یه رگ توی کتفم میگرفت و بدنبال اون گردنم میگرفت که همراه با درد بود.این گرفتگی طوری بود که با مالش کتفم و فشار به اون رگ،درد بسیار شدیدی به دستم تا ناحیه آرنج حس میکردم.اینم بگم که این درد نهایتا دو الی سه روزه کاملا خوب میشد.
    ولی الان حدود دو ماهه که این درد اومده سراغم و ازم جدا نمیشه.طوریه که شبای اول توی خواب،با دم و بازدمم ناله میکردم.رفتم دکتر،میگه اعصابه و بهم مسکن و آرامبخش داده.
    اگه بتونین راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.با تشکر

2. سلام
    همون طور که دکترتون گفتن به خاطر اعصابتونه. سعی کنید داروهاتونو مرتب بخورید و استرس رو از خودتون دور کنید. استفاده از پماد رزماری و یا روغن
    گنه گنه  هم به صورت روزانه (روزی 2 بار) به تسکین دردتون کمک میکنه.
    با آرزوی بهبودی...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام.ممنونم ازتون.من غیر اینکه مشکل اعصاب دارم به اینم مشکوک شدم که از مهره های گردنم باشه.واسه همین عکس گرفتم ولی دکتر گفت نه.ولی بازم میترسم چون گردنم زیاد تق تق میکنه

4. hhosseini نوشته است: سلام.ممنونم ازتون.من غیر اینکه مشکل اعصاب دارم به اینم مشکوک شدم که از مهره های گردنم باشه.واسه همین عکس گرفتم ولی دکتر گفت نه.ولی بازم میترسم چون گردنم زیاد تق تق میکنه

باسلام
    دوست عزیز، علاوه بر توصیه های دوستمون،پیشنهاد میکنم در صورت امکان ،هرروز یک دوش آب نسبتاً گرم و نه خیلی گرم،گرفته و بعد از آن ،با استفاده از ژل و یا کرمهایی مانند پیروکسیکام ،در کاهش درد اقدام کنید!! البته مراجعه به پزشک متخصص مغز و اعصاب هم یکی از مواردیست که باید حتماً در کارهاتون بگنجونید!! در ضمن،استفاده از بالشت مناسب،طرز خوابیدن،استفاده از البسه غیر تنگ،تشک استاندارد،زیر باد کولر نخوابیدن!! و..... در کاهش اینگونه دردها موثرند!!
    انشالله با کاهش استرس و مشغله های کاری،بزودی مشکلتون رفع میشه
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید