شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خستگی زیاد و پا درد

1. با سلام
    من مجبور شدم روی سوالم رو عوض کنم اخه پست قبلیم به خاطر تکراری بودن حذف شد من واقا هیچ مطلبی در اون مورد که می خوام پیدا نکردم .
    اما مشکل و سوالی که دارم
    من وفتی یک ربع سر پا بدون حرکت می ایستم و یا 1-2 ساعت پیاده راه میرم خیلی زود خسته میشم و وقتی زیاد راه میرم شب تو خواب هم درد اذیتم میکنه فکر میکنم به استمنا هم مربوط باشه چون وفتی استمنا میکردم و یا شبها که خالی  میشدم باز هم پاهام درد میکرد .تازگی ها کف پاهام هم درد میکنه که احتمال میدم از باد کولر باشه .مشکل من چیه درمان چیه . البته یکی به من نادرلون پیشنهاد کرد و من چند تا تزریق کردم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    آقا سعید اطلاعات شما کامل نیست. از کی این مشکل براتون پیش اومده؟ دردتون عضله ایه یا استخوانی؟ کارتون چیه؟ الان با این اوصاف نمیشه گفت مشکل شما چیه و درمانش چیه. شما باید به متخصص ارتوپد مراجعه کنید تا معاینه شید.
    اما چند تا پیشنهاد: از پیاده روی های طولانی مدت بپرهیزید - کفش مناسب و استاندارد پاتون کنید - در معرض باد مستقیم کولر نباشید - سعی کنید پاهاتون زیاد آویزون نمونه از صندلی اگه طولانی مدت میشینید - تو خونه از دمپایی های طبی استفاده کنید.
    با آرزوی بهبودی...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. ممنون از راهنمایی . تقریبا 3-4 سال میشه که این مشکل رو دارم چون خود به خود خوب میشد به دکتر نرفتم ولی تازگی ها خیلی درد میکنه فقط وقتی که پیاده روی میکنم بیشتر از 2 ساعت و سر پا می ایستم درد میکنه .درد استخوانی هستش . کار خاصی ندارم یه مدت هست که میرم باشگاه بدنسازی تو حرکتهای ورزشی پا مشکلی ندارم .

4. با این اوصاف حتما به پزشک متخصص ارتوپد مراجعه کنید.

5. saied_jj نوشته است: ممنون از راهنمایی . تقریبا 3-4 سال میشه که این مشکل رو دارم چون خود به خود خوب میشد به دکتر نرفتم ولی تازگی ها خیلی درد میکنه فقط وقتی که پیاده روی میکنم بیشتر از 2 ساعت و سر پا می ایستم درد میکنه .درد استخوانی هستش . کار خاصی ندارم یه مدت هست که میرم باشگاه بدنسازی تو حرکتهای ورزشی پا مشکلی ندارم .

سلام

دارویی که شما مصرف کردید ناندرولن است نه نادرلون که مصرف ان موجب افزایش اشتها و تقویت بدنی می شود هم چنین احتمالا شما کم خونی دارید که از عوارض ان می توان به : خستگی زود رس، درد عضلانی و استخوانی، کم رنگ شدن مخاط چشم ، سر گیجه ، ضعف و بی حالی و... اشاره کرد.احتمال کم خونی در شما زیاد است.و توصیه میشه که به یک متخصص داخلی مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید