شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 3

1. من 22سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 22روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 20 تیر هشتاد و نه خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 3 مرداد (رابطه محافظت نشده و قبل از 72 ساعت 2 تا اچ دی خوردم اما 12 ساعت بعد یادم رفت بخورم) 6 مرداد ( رابطه با کاندم بود)  12 مرداد ( رابطه محافظت نشده که صبح روز بعد 3 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 3 تا اچ دی دیگه خوردم ) رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود یعنی باکره بودم و منی روی واژان ریخته نشد رو شکم  و احتمال کم روی واژان ریخته

روز 18 مرداد (بعد 7 روز تاخیر پریود  )بی بی چک منفی بود .
    امروز 19 هنوز پریود نشدم
    تا حالا یه روزم تاخیر نداشته پریودم آیا این همه تاخیر(7 روز تاخیر) میتونه به خاطر مصرف بی رویه اچ دی و یا استفاده 2 بار از روش اورژانس تو یه سیکل باشه؟
    احتمال باردای هست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. eshghkhan نوشته است: من 22سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 22روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 20 تیر هشتاد و نه خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 3 مرداد (رابطه محافظت نشده و قبل از 72 ساعت 2 تا اچ دی خوردم اما 12 ساعت بعد یادم رفت بخورم) 6 مرداد ( رابطه با کاندم بود)  12 مرداد ( رابطه محافظت نشده که صبح روز بعد 3 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 3 تا اچ دی دیگه خوردم ) رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود یعنی باکره بودم و منی روی واژان ریخته نشد رو شکم  و احتمال کم روی واژان ریخته

امروز 19 هنوز پریود نشدم
    تا حالا یه روزم تاخیر نداشته پریودم آیا این همه تاخیر(7 روز تاخیر) میتونه به خاطر مصرف بی رویه اچ دی و یا استفاده 2 بار از روش اورژانس تو یه سیکل باشه؟
    احتمال باردای هست؟

سلام
    دوست عزيز تاخير در پريودتون به خاطر مصرف قرصهاست ، در ضمن در هر دوره 1 بار مي شه از روش اورژانسي استفاده كرد ، اشتباه ديگه شما مصرف 3 تا قرص hd بوده ، در صورتي كه 2 تا كافيه (دوزش بالاست) و اين تصور اشتباهه كه خوردن تعداد قرص بيشتر باعث اثر بيشتر مي شه !!!!

اولين رابطتتون در روزهاي پرخطر بوده اما طبق گفته خودتون مني روي شكم ريخته و احتمال اينكه خودشو به واژن رسونده باشه كمه !  20 روز بعد از رابطه از بي بي چك استفاده كنيد .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. eshghkhan نوشته است: من 22سال سن دارم :

امروز 19 هنوز پریود نشدم
    احتمال باردای هست؟

با سلام
    دوست عزیز، تقریباً جواب مثبته!! بله احتمال داره این تاخیر ناشی از مصرف قرصها هم باشه !! وشاید از استرس هم نشات بگیره!! واز طرفی گفتید که منی روی واژن هم ریخته!! پس احتمال بارداری رو ولو خیلی کم و ناچیز!! نباید صفر دونست!! به هرحال اگر تا یکی و دوز دیگه پریوتون شروع نشد،پیشنهاد میکنم یک تست خون برای تشخیص بارداری بدید!! انشالله که معضلی پیش نخواهد آمد
    موفق باشید.

4. x000x

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با دوس دخترم به دفعات زیاد رابطه داشتم هم از عقب و هم از جلو در هیچ موردی از کاندوم استفاده نکردیم
    3 تا سوال داشتم
    اول اینکه اگر بعد از ارضای اول بعد از چند دقیقه باز از جلو رابطه داشته باشیم ممکنه مقدار اسپرم کمی که در دستگاه تناسلی مرد باقی مونده باعث بارداری بشه ؟
    چون این اتنفاق دوبار تا حالا برام پیش اومده
    دوم اگر انزال داخل مقعد ریخته بشه مشکلی که ایجاد نمیکنه ؟
    سوم اینکه به دلیل اینکه ما ماهی چند بار با هم نزدیکی میکنیم و هر بار انزال یه جور اتفاق میفته و روی کمر و روی شکم و  ... چطور میتونیم یه روش مطمئن رو پیش بگیریم که از بارداری جلوگیری کنیم بدون کاندوم و اگه هم بارداری پیش اومد چطور بفهمیم و چون همین العان هم میترسم پیش اومده باشه و اگه باردار شدن باید چیکار کنم که کسی نفهمه و از شر بچه خلاص بشم
    از اولین رابطم تا العان هم حدودا 4 ماه میگذره
    رابطه آخرمون هم 15 روز قبل بود که روز بعدش عادت شدن

5. x000x نوشته است: با دوس دخترم به دفعات زیاد رابطه داشتم هم از عقب و هم از جلو در هیچ موردی از کاندوم استفاده نکردیم
    3 تا سوال داشتم
    اول اینکه اگر بعد از ارضای اول بعد از چند دقیقه باز از جلو رابطه داشته باشیم ممکنه مقدار اسپرم کمی که در دستگاه تناسلی مرد باقی مونده باعث بارداری بشه ؟
    چون این اتنفاق دوبار تا حالا برام پیش اومده
    دوم اگر انزال داخل مقعد ریخته بشه مشکلی که ایجاد نمیکنه ؟
    سوم اینکه به دلیل اینکه ما ماهی چند بار با هم نزدیکی میکنیم و هر بار انزال یه جور اتفاق میفته و روی کمر و روی شکم و  ... چطور میتونیم یه روش مطمئن رو پیش بگیریم که از بارداری جلوگیری کنیم بدون کاندوم و اگه هم بارداری پیش اومد چطور بفهمیم و چون همین العان هم میترسم پیش اومده باشه و اگه باردار شدن باید چیکار کنم که کسی نفهمه و از شر بچه خلاص بشم
    از اولین رابطم تا العان هم حدودا 4 ماه میگذره
    رابطه آخرمون هم 15 روز قبل بود که روز بعدش عادت شدن

سلام
    1) احتمالش بسيار قوي هست (البته اگر خانم در دوره پرخطر و تخمك گذاري باشند)چون اسپرم در لوله ها باقي مونده و در نزديكي بعدي اين پيشاب نيست كه خارج مي شه بلكه خود اسپرم هست .

2)انزال در مقعد باعث بارداري نمي شه .

3)اگر مي خوايد نگراني نداشته باشيد بايد از يكي از روشهاي جلوگيري استفاده كنيد و چون كاندوم مورد قبول شما نيست پس ايشون مي تونن از قرصهاي ضدبارداري استفاده كنند ، البته تا 2 الي 3 ماه اول بايد علاوه بر قرصها از كاندوم هم استفاده بشه .

4) در مورد آخرين سوال شرمنده اين سايت نمي تونه به شما كمكي كنه !!!

با توجه به اينكه بعد از آخرين رابطه پريود شدن پس نگراني وجود نداره و احتمال بارداري منتفيه .

6. mahnazvk

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    با سلام و خسته نباشید من مهناز هستم. در تاریخ 11 اوت یک ارتباط مشکوک داشته ام از کاندوم استفاده کردیم ولی مطمئن نیستم چون کاندوم زود خارج شد ولی برخلاف همسرم من به ارگاسم نرسیدم و زود هم خودم را تمیز کردم و کاملا شستم. من یک هفته تا تاریخ پریودم باقی مانده است و با توجه به جدول تخمگذاری. در روز تحمگذاری هم نبوده ام آیا احتمال بارداری وجود دارد. و روش اورژانسی هم حالم را خیلی خراب می کند و نمی توانم استفاده کنم و آیا قرص لونورژسترول برای کودک 2 ساله ام که شیر من را می خورد ضرر دارد یا خیر؟ با تشکر.

7. سلام
    من با نامزدم رابطه جنسی مقعدی داشتم ایشون در روز سوم پریود بودند(زیاد منظم نیست قاعدگی) و  منی هم داخل مقعد  ریختم بعد مقداری هم بیرون نمی دونم چیزی به واژن نشت کرد   یا نه  به هر حال ایشون چند دقیقه بعد 4 ال دی خوردند و 12 ساعت بعد 4 تا ال دی دیگه - البته 1 ساعت بین دو رابطه جنسی فاصله بود ایشون 4 تا ال دی اول رو بین دو رابطه خوردند - اون روز روز سوم پریودشون بود  و تا دو روز بعد ادامه داشت -
    آی امکان بارداری وجود داره ؟؟؟
    ایشون باکره هم هستند -
    اما سوال بعدی اینه که حالا که 4 روز میگزره ایشون خونریزی خون رنگ روشن دارند  این خون ریزی الان صبح روز دوم که ادامه داره که میگه زیادم هست و کمرشون هم درد میکنه - علت این خون ریزی چیه ؟؟
    آیا این خون ریزی مبنی بر عدم حاملگی هست
    تکلیف چیه ؟
    خواهش میکنم من چند روز حالم خیلی بده اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

8. hamdam234 نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه جنسی مقعدی داشتم ایشون در روز سوم پریود بودند(زیاد منظم نیست قاعدگی) و  منی هم داخل مقعد  ریختم بعد مقداری هم بیرون نمی دونم چیزی به واژن نشت کرد   یا نه  به هر حال ایشون چند دقیقه بعد 4 ال دی خوردند و 12 ساعت بعد 4 تا ال دی دیگه - البته 1 ساعت بین دو رابطه جنسی فاصله بود ایشون 4 تا ال دی اول رو بین دو رابطه خوردند - اون روز روز سوم پریودشون بود  و تا دو روز بعد ادامه داشت -
    ایشون باکره هم هستند -
    اما سوال بعدی اینه که حالا که 4 روز میگزره ایشون خونریزی خون رنگ روشن دارند  این خون ریزی الان صبح روز دوم که ادامه داره که میگه زیادم هست و کمرشون هم درد میکنه - علت این خون ریزی چیه ؟؟
    تکلیف چیه ؟

با سلام
    دوست عزیز، در وهله اول اگر میخواهید در آینده همسری سالم و بدنبال اون روابط سالم جنسی داشته باشید! اولین پیشنهاد ، ترک روابط مقعدی است!! جداً از این کار اجتناب کنید!(عوارض اونو میتونید در همین سایت و با کمک نوار جستجو ،بیابید) و در وهله بعد با توضیحاتی که دادید،امکان  بارداری برای همسرتون تقریباً در حد صفره !! یعنی شروع و ادامه داشتن پریود ایشون دال بر عدم بارداریست!! اون کمردرد هم به دلیل عوارض ناشی از تحریک شدن ایشونه!! که به مرور خودش بر طرف میشه!! و اینکه خونریزشون زیاد شده!! اغلب شنیده ام که بانوانی که در این ایام(پریودی) ارتباط جنسی برقرار میکنند، دچار خونریز بیشتری میشند!! حال علت چیست ؟؟باید متخصصین امر بیشتر توضیح بدهند!!

موفق باشید.

9. hamdam234 نوشته است: سلام
    ایشون باکره هم هستند -
    تکلیف چیه ؟

سلام
    همونطور كه آقاي عليان گفتند احتمال بسيار بارداري بعيده . چون در دوران پريود بودند و روش اورژانسي رو هم درست انجام دادند پس ديگه نگراني نداره ، تغييرات بوجود اومده به دليل مصرف قرصها و بهم خوردن بالانس هورموني است . جاي نگراني نيست.

10. mahnazvk نوشته است: با سلام و خسته نباشید من مهناز هستم. در تاریخ 11 اوت یک ارتباط مشکوک داشته ام از کاندوم استفاده کردیم ولی مطمئن نیستم چون کاندوم زود خارج شد ولی برخلاف همسرم من به ارگاسم نرسیدم و زود هم خودم را تمیز کردم و کاملا شستم. من یک هفته تا تاریخ پریودم باقی مانده است و با توجه به جدول تخمگذاری. در روز تحمگذاری هم نبوده ام آیا احتمال بارداری وجود دارد. و روش اورژانسی هم حالم را خیلی خراب می کند و نمی توانم استفاده کنم و آیا قرص لونورژسترول برای کودک 2 ساله ام که شیر من را می خورد ضرر دارد یا خیر؟ با تشکر.

سلام
    دوست عزيز اگرپريودتون منظمه و رابطه در دوران پرخطر نبوده جاي نگراني نيست و احتياجي به روش اورژانسي هم نيست.

قرص جـدیـد جلوگیـری از بـارداری بـه روش اورژانـس (ECP)، لـوونـورجسـتـرل (LEVONORGESTREL) میباشد، که (به غلط) لوونورجسترول نیز نامیده میشود. این قرص با برندهای (PLAN B)  ،(POSTINOR-2) ،(LEVONELLE ONE STEP) عرضه گردیده است. این قرص از ابتدای سال آینده نیز در داروخانه های ایران دردسترس عموم قرار خواهد گرفت. این قرص بمنظور جلوگیری از بارداری پس از تماس جنسی حفاظت نشده و یا هنگام شکست در سایر روشهای جلوگیری از بارداری (پاره شدن کاندوم)، مورد استفاده قرار میگیرد. پیشتر از قرصهای LD و HD برای مواقع اورژانس پیشگیری استفاده میگردید. مزیت این قرصهای جدید، کاهش عوارض و افزایش ضریب موفقیت میباشد.

نحوه عملکرد:

لوونورجسترول یک هورمون زنانه است که از تخمک گذاری جلوگیری بعمل آورده و با ایجاد تغییرات در مخاط گردن رحم و پوشش رحم حرکت اسپرم را به سمت رحم، و لانه گزینی تخم بارورشده در دیواره رحم  را دشوار میسازد. این هورمون در سایر روشهای جلوگیری از بارداری نظیر قرصهای ضد بارداری متداول و یا کپسول های کاشتنی(نورپلانت) نیز یافت میشود. اما این هورمون در قرصهای جدید در دوز بالاتر و بصورت مجزا عرضه گردیده است.

شکل دارویی:

این قرص سفید رنگ در بسته های دو عددی عرضه میگردد. هر کدام از قرصها حاوی 750 میکروگرم لوونورجسترول میباشد.

میزان اثر بخشی:

اثر بخشی آن 60 تا 95 درصد، و بطور میانگین 89 درصد است. از هر 100 زن، 2 نفر ممکن است پس از مصرف این قرصها باردار شود.

نکته: قرصها هر چه زودتر پس از تماس جنسی حفاظت نشده مصرف گردند، اثر بخشی شان بیشتر گردیده و شانس حاملگی ناخواسته کمتر میشود. در صورتی که این قرص ها ظرف 24 ساعت پس از تماس جنسی حفاظت نشده مصرف گردند، 95 درصد از حاملگی جلوگیری میکند. اما چنانچه ظرف 48 تا 72 ساعت پس از تماس جنسی مصرف گردند، 60 درصد از حاملگی جلوگیری میکنند.

نحوه مصرف:

1- یک قرص بسته را پس از رابطه جنسی حفاظت نشده مصرف کنید. این زمان نباید از 72 ساعت (3 روز) پس از تماس جنسی فراتر رود.

2-قرص دوم را 12 ساعت بعد از قرص نخست مصرف کنید.

نکته:زمانبندی مصرف قرصها در میزان اثر بخشی آنها بسیار مهم است.

نکته: هر چه زودتر قرصها را مورد استفاده قرار دهید، اثر بخشی شان افزایش می یابد.

نکته:قرص نخست را بایستی ظرف 72 ساعت پس از تماس جنسی حفاظت نشده مصرف کنید.

چه زمان به پزشک مراجعه کنید؟

1-چنانچه ظرف 3 ساعت پس از مصرف قرص نخست، دچاراستفراغ شدید، بلافاصله قرص دوم را مصرف کرده و فورا به پزشک مراجعه کنید.

2-چنانچه (پس از مصرف قرصها) عادت ماهانه شما یک هفته از زمان معمول خود به تاخیر افتاد، احتمال باردار بودن شما وجود دارد، بنابراین تست بارداری بدهید.

3-چنانچه پس از گذشت 3 هفته از مصرف قرصها عادت ماهانه در شما ایجاد نگردید(پریود نشدید)، نزد پزشک بروید و تست بارداری بدهید.

4-در صورت بروز سردرد شدید، شکم درد شدید، اختلال در بینایی، حالت تهوع و استفراغ شدید، علایم واکنش آلرژیک شدید به پزشک مراجعه کنید.

نکات مهم در رابطه با قرصهای لوونورجسترول:

1-مصرف این قرصها شما را در برابر بیماریهای منتقله از راه تماس جنسی از جمله HIV محافظت نمیکند.

2-نبایستی از این قرصها به عنوان یک روش روتین جلوگیری از بارداری استفاده گردد.

3-این قرصها را نبایستی همراه با سایر روشهای جلوگیری از بارداری به روش اورژانس مصرف کرد.

موارد منع مصرف:

1-مصرف این قرصها برای دختران زیر 17 سال ممنوع است. (مگر با صلاحدید پزشک)

2-چنانچه احتمال می دهید باردار هستید، از مصرف آنها خودداری کنید. این قرصها قادر به خاتمه بارداری نمیباشند.

3-چنانچه مبتلا به دیابت میباشید و یا نسبت به داروهای جلوگیری از بارداری آلرژی دارید، قبل از مصرف این قرصها، با پزشک خود مشورت کنید.

4-در دوران شیردهی از مصرف این قرصها خودداری ورزید، چراکه میتوانند وارد شیر مادر گردیده و به نوزاد آسیب برسانند.

5-در صورت وجود خونریزی تشخیص داده نشده مهبلی (واژینال)، از مصرف این قرصها خودداری ورزید.

6-در صورت ابتلا به بیماریهای کبدی، مشکلات انعقاد خون، بیماریهای قلبی و سرطان پستان از مصرف آن قبل از مشورت با پزشک خودداری کنید.

7- ابتلا به برخی اختلالات روده ای، در جذب دارو تداخل ایجاد میکنند، بنابراین آنها را با پزشک خود در میان بگذارید.

عوارض احتمالی مصرف لوونورجسترول:

عوارض جانبی معمولا مشابه مصرف سایر قرصهای جلوگیری از بارداری است.

1-آلرژی: کهیر- تنفس دشوار- تورم در ناحیه صورت، لب ها، زبان و یا گلو.

2-درد شدید در ناحیه تحتانی شکم و یا پهلوها که میتواند نشانه حاملگی خارج رحمی باشد و بایستی فوراً به پزشک مراجعه کنید.

3-تهوع، اسهال، درد خفیف شکم، حساس شدن سینه ها، سرگیجه، احساس خستگی، سردرد، تغییر در الگوی عادت ماهانه، آکنه.

تداخلات دارویی:

1-برخی داروهای ضد تشنـج نظیر کاربامازپین (CARBAMAZEPINE)، فنیتوئین (PHENYTOIN)، پریمیدون (PRIMIDONE)

2-برخی آنتی بیوتیک ها نظیر ریفامپین  (RIFAMPIN)

2-برخی از باربیتوراتها (BARBITURATE)

3-داروی درمان ایدز: ریتوناویر(RITONAVIR)

4-داروی ضد قارچ: گریزئوفولوین (GRISEOFULVIN)

5-داروی سرکوب کننده سیستم ایمنی: سیکلوسپورین (CYCLOSPORIN)

6-سایر داروهای ضد بارداری.

نکته: در صورت مصرف داروهای مذکور آن را با پزشک خود در میان بگذارید. 5 مورد نخست از اثر بخشی قرصها کاسته و در عملکرد آنها ایجاد تداخل میکنند.

نحوه نگهداری:

1-قرصهای لوونورجسترول را به دور از رطوبت و گرما نگهداری کنید. در دمای بین 15 تا 25 درجه سانتی گراد.

2-آن را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی قرار دهید.

3-به تاریخ انقضای دارو دقت کنید.

منبع :
    http://www.mardoman.net/health/ecp/

11. سلام
    مرسی از راهنماییاتون
    ممکنه آدم علایم بارداری مثل حالت تهوع تاری دید و تکرار ادرارو داشته باشه اما بی بی چک منفی باشه ؟
    در صورتی که مممکنه اینا از استرسم باشه؟

12. eshghkhan نوشته است: سلام
    مرسی از راهنماییاتون
    ممکنه آدم علایم بارداری مثل حالت تهوع تاری دید و تکرار ادرارو داشته باشه اما بی بی چک منفی باشه ؟
    در صورتی که مممکنه اینا از استرسم باشه؟

سلام
    نتایج بی بی چک زیاد قطعی نیست.............یعنی امکان اشتباه وجود داره......دقیقترین روش ازمایش بتا هستش
    موفق باشید

13. hamedv66

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام در جواب آقای X000X باید بگم که با توجه به تجربه خودم بهتون توصیه میکنم رابطه جنسی را به بعد از ازدواج موکول کنید چون ممکنه در یکی از این روابط چنان به اوج شهوت برسید که دیگه نتونید جلوی خودتون را بگیرید و رابطتون به یک رابطه جنسی محافظت نشده تبدیل بشه

14. x000x

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    العان سه روزه که دارم تمامه مطالب سایت رو جستجو و با دقت میخونم
    اینجوری که از مطالب ذکر شده در سایت متوجه شدم هیچ راهی وجود نداره که من بتونم با دوس دخترم رابطه ای داشته باشم که احتمال بارداری یا بیماری توش وجود نداشته باشه البته منظورم بدون استفاده قرص و کاندوم بود
    چون کاندوم لذت جنسی رو برا مرد کمتر میکنه (اگر آقایون کاندومی سراغ دارن که اینطور نیست لطفا بگن) و عوارض مصرف قرص هم به دختر آسیب میرسونه
    سوال من اینه که یعنی هیچ راهی نیست که ما بدون نگرانی و بدون استفاده از قرص و کاندوم با هم رابطه داشته باشیم ؟
    در ضمن باید بگم که نوع رابطه هم برا هر جفتمون فرقی نمیکنه که از مقعد باشه چه از ..... البته یه مقدار از مقعد درد دارن که اونو نسبت به تجربیات و مطالعاتم میدونم چیکار کنم که بهشون فشار نیاد
    و قابل توجه همه کاربران:
    بهترین رابطه ای که بین من و دوس دخترم بوده از دید ایشون رابطه ی اول ما بود که از مقعد بوده و طبق گفته دوس دخترم بهترین ارضا شدن همون بار اول بود که از مقعد داشتیم
    با عرض معذرت از تمام کسانی که تو این لینک گفتن رابطه مقعدی برا دختر هیچگونه لذتی نداره
    http://www.roham.ws/web/ftopict-4725.htm
    و اینکه اعصابم هم خورد شد از اینکه روزی میتونم فقط یک ارسال در سایت داشته باشم
    و هچنین یک تشکر خیلی بزرگ هم از جناب دکتر صادقی داشتم بابت سایت فوق العاده مفید و آموزندشون مخصوصا در جامعه کنونی ما که در اون زندگی میکنیم که رسانه ای برای پاسخگویی به این جور مسائل مردم وجود نداره

15. x000x نوشته است: العان سه روزه که دارم تمامه مطالب سایت رو جستجو و با دقت میخونم
    اینجوری که از مطالب ذکر شده در سایت متوجه شدم هیچ راهی وجود نداره که من بتونم با دوس دخترم رابطه ای داشته باشم که احتمال بارداری یا بیماری توش وجود نداشته باشه البته منظورم بدون استفاده قرص و کاندوم بود
    چون کاندوم لذت جنسی رو برا مرد کمتر میکنه (اگر آقایون کاندومی سراغ دارن که اینطور نیست لطفا بگن) و عوارض مصرف قرص هم به دختر آسیب میرسونه
    سوال من اینه که یعنی هیچ راهی نیست که ما بدون نگرانی و بدون استفاده از قرص و کاندوم با هم رابطه داشته باشیم ؟
    در ضمن باید بگم که نوع رابطه هم برا هر جفتمون فرقی نمیکنه که از مقعد باشه چه از ..... البته یه مقدار از مقعد درد دارن که اونو نسبت به تجربیات و مطالعاتم میدونم چیکار کنم که بهشون فشار نیاد
    و قابل توجه همه کاربران:
    بهترین رابطه ای که بین من و دوس دخترم بوده از دید ایشون رابطه ی اول ما بود که از مقعد بوده و طبق گفته دوس دخترم بهترین ارضا شدن همون بار اول بود که از مقعد داشتیم
    با عرض معذرت از تمام کسانی که تو این لینک گفتن رابطه مقعدی برا دختر هیچگونه لذتی نداره
    http://www.roham.ws/web/ftopict-4725.htm
    و اینکه اعصابم هم خورد شد از اینکه روزی میتونم فقط یک ارسال در سایت داشته باشم
    و هچنین یک تشکر خیلی بزرگ هم از جناب دکتر صادقی داشتم بابت سایت فوق العاده مفید و آموزندشون مخصوصا در جامعه کنونی ما که در اون زندگی میکنیم که رسانه ای برای پاسخگویی به این جور مسائل مردم وجود نداره

دوست عزیز...دوستان نگفتن که هیچ لذتی نداره...ولی عوارض ناشی از این نوع رابطه آنقدر زیاد هست که به لذت امتحان کردنش واقعا نمی ارزه... دوست محترمتون اگر واقعا در مورد عوارض وحشتناکش بدونن مطمئنا دیگه حاضر به امتحانش نیستن.
    در مورد عوارض قرص باید بگم ایشون میتونن از قرص هایی غیر از ld,hd استفاده کنن مثل قرص یاسمین که عوارض بسیار کمتری داره...به هر حال یک رابطه محافظت شده و مطمئن لذت نزدیکی را بیشتر میکنه.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 5
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید