شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

محدود کردن تعداد دفعات نزدیکی

1. سلام ببخشيد اگه سوالم رو اينجا مطرح مي كنم آخه من آخرش نفهميدم كجا بايد سوالم رو مطرح كنم وهر بار هم كه كه به طرح موقت سوالات رفتم ضرفيتش تكميل بود
    من با خانم الان حدودا 4ماه كه ازدواج كرديم وتنها مشكلي كه داريم تعداد دفعات نزديكيه.خانم من معتقده كه فقط بايد دوبار در هفته رابطه داشته باشيم وبه غير از اون دوبار هم اصلا حاضر به اين كار نمي شن حتي بعضي شب ها من حدود نيم تا يك ساعت ايشون و نوازش مي كنم اما باز ايشون حاضر نمي شن رابطه داشته باشيم نمي دونم ميل من زياده يا خانمم خيلي سرده لطفا من وراهنمايي كنيد ممنون

2. morteza27 نوشته است: سلام ببخشيد اگه سوالم رو اينجا مطرح مي كنم آخه من آخرش نفهميدم كجا بايد سوالم رو مطرح كنم وهر بار هم كه كه به طرح موقت سوالات رفتم ضرفيتش تكميل بود
    من با خانم الان حدودا 4ماه كه ازدواج كرديم وتنها مشكلي كه داريم تعداد دفعات نزديكيه.خانم من معتقده كه فقط بايد دوبار در هفته رابطه داشته باشيم وبه غير از اون دوبار هم اصلا حاضر به اين كار نمي شن حتي بعضي شب ها من حدود نيم تا يك ساعت ايشون و نوازش مي كنم اما باز ايشون حاضر نمي شن رابطه داشته باشيم نمي دونم ميل من زياده يا خانمم خيلي سرده لطفا من وراهنمايي كنيد ممنون

سلام
    دلیلشو در فضایی دور از زمان معاشقه ازش بپرسید...
    اگه دلیلی نداشت از سرد مزاجی ایشونه و این حرف "فقط بايد دوبار در هفته رابطه داشته باشيم" نه منطقی ، نه قابل قبول...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. morteza27 نوشته است: سلام ببخشيد اگه سوالم رو اينجا مطرح مي كنم آخه من آخرش نفهميدم كجا بايد سوالم رو مطرح كنم وهر بار هم كه كه به طرح موقت سوالات رفتم ضرفيتش تكميل بود

با سلام
    دوست عزیز، به چه دلیلی ایشون این نظر رو داره؟؟؟آیا از نظر علمی اینو میگه؟؟؟ یا از کسی شنیده؟؟؟ به هرحال پیشنهاد میکنم اول علت این نظر رو از ایشون جویا بشید!! در وهله بعد ، چون این عمل، فوق العاده در مصرف انرژی تاثیر داره!! یعنی از طرفین زیاد انرژی مصرف میشه!! لذا این قضیه بسته به توان و قدرت جسمی طرفین، میتونه حتی هر روز و یا هر هفته و یا هر ماه یکبار و یا چند بار!!! صورت بگیره!! در نتیجه اگر به واقع هر دوی شما، این قدرت رو در حدی داشته باشید که بتونید هر روز یک و یا دوبار هم این عمل رو انجام بدید!! به شرطی که بعدش خودتونو تقویت هم بکنید!! فکر نکنم مشکلی براتون پیش بیاد!!! ولی اگر این قدرت در یکی از شما نباشه!! قطعاً تعدد آمیزش به همون مقدار کاهش خواهد یافت!!! البته نزدیکی زیاد هم احتمال بروز سوزش در آلت خانمها رو افزایش میده!!!از طرفی دیگر زیادی هر عمل ،منجر به عادی شدن رابطه و دلزدگی و یکنواختی آمیزش در طرفین هم میشه!!!ولی از منظری دیگه میشه این موضوع رو به سردی زوجین هم ربط داد!! که با توضیحات قلیل شما نمیتوان اینچنین قضاوتی رو در مورد همسرتون عنوان کرد!!
    امیدوارم جواب سئوالتونو گرفته باشید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. (در جواب دوستمون morteza27)علتهای مختلفی میتونه داشته باشه که میتونم به چند مورد اشاره کنم برای برقراری رابطه زنانشویی وچود محبت وعلاقه بین دو همسر شرط یک رابطه جنسی موفقه که انشا الله بین شما محبت هست واز طرفی این موارد یعنی سردی خانم ها در زوجین در اوایل زندگی که مهارت کافی در این روابط رو بدست نیاوردن ممکنه وجود داشته باشه که با گذشت زمان وتجربه بیشتر وبهتر در روابط  جنسی مهارتهای لازم بدست آمده وبی میلی بی مورد رفع میشه که این هم به صبر وهمدلی ومحبت بیشتر ودرک خانمتون بهبود پیدا میکنه سعی کنید با موضوع منطقی برخورد کنید وبا صحبت کردن وپیدا کردن اینکه منشا اصلی این موضوع  از کجاست به حل مشکلتون بپردازید فکر میکنم که این مساله به کم تجربگی ایشون در این مورد برمیگرده. موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید