شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارگاسم با كنترل انزال

1. در مورد خودداري از انزال هنگام  رسيدن به ارگاسم به اين صورت كه شخص با تمركز فكري مانع از انقباضات ريتميكي ميشه كه منجر به انزال ميشوند( كه ممكنه با استمناء يا در حال نزديكي باشه) سوالي داشتم از اقايان ايا قادر به انجامش هستن يا تابحال تجربه اش كردن؟ مي خواستم از نظر اماري ببينم چند درصد توانايي اين كارو دارن.
    ايا كسي اطلاعات تخصصي در اين زمينه داره يا منبع علمي معتبر ( كتاب يا سايتي) سراغ داره كه در اين مورد بحث شده باشه؟
    از ذكر تجربه و راهنمايي هاي علمي شما پيشاپيش متشكرم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام
    یک جا خوندم که از یک مرحله ای به بعد دیگه قضیه بازگشت ناپذیر میشه و نمیشه جلوش رو گرفت. اما اگه کمی قبل از اون احساس تحریک متوقف بشه (دست از کار بکشید)، تمرینات کگل موثر هست. تمرین کگل هم چیز ساده ای هست. وقتی میخواهیم جلوی ادرار رو بگیریم یک عضله ای هست که به اون فشار میاریم که ادرار خارج نشه. همون کار رو مثل ورزشهای بدنسازی، تمرین میکنند. مثلا ده بار پشت سر هم این عضله شل و سفت بشه، یک استراحت و دوباره و سه باره، ده بار انقباض و انبساط انجام میشه. وقتی این عضله به اندازه کافی قوی بشه، (اگه اون لحظه بازگشت ناپذیر رو رد نکنید)، میتونید جلوی خروج منی رو بگیرید. به این ترتیب میتونید چند بار به نزدیکی اوج لذت برسید و برگردید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. 1984 نوشته است: در مورد خودداري از انزال هنگام رسيدن به ارگاسم به اين صورت كه شخص با تمركز فكري مانع از انقباضات ريتميكي ميشه كه منجر به انزال ميشوند( كه ممكنه با استمناء يا در حال نزديكي باشه) سوالي داشتم از اقايان ايا قادر به انجامش هستن يا تابحال تجربه اش كردن؟ مي خواستم از نظر اماري ببينم چند درصد توانايي اين كارو دارن.
    ايا كسي اطلاعات تخصصي در اين زمينه داره يا منبع علمي معتبر ( كتاب يا سايتي) سراغ داره كه در اين مورد بحث شده باشه؟

با سفت کردن عضله کف لگن قبل از انزال میتونید خودتون رو نگه دارید
    و دوباره به رابطه ادامه بدید و بعد از چندین بار
    تصمیم بگیرید که انزال داشته باشید که ارگاسم بهتر و کامل تری میشه گفت پیش میاد...
    فقط باید این عضلات کف لگن رو با تمرینایی که هست قوی کنید

4. سلام دوست عزیز

من که خودم نمی تونم اینو تجربه کنم ... اما همسرم می تونه با تمرکز این کار رو بکنه ...
    یا این که برای چند لحظه از کار دست می کشه !!
    مهمترین کار تمرین ه !!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. 1984 نوشته است: در مورد خودداري از انزال هنگام  رسيدن به ارگاسم به اين صورت كه شخص با تمركز فكري مانع از انقباضات ريتميكي ميشه كه منجر به انزال ميشوند( كه ممكنه با استمناء يا در حال نزديكي باشه) سوالي داشتم از اقايان ايا قادر به انجامش هستن يا تابحال تجربه اش كردن؟ مي خواستم از نظر اماري ببينم چند درصد توانايي اين كارو دارن.

سلام
    شک نکن که امکان پذیره ، این عمل تمرینی برای دیر انزالی...
    موفق باشی

6. 1984 نوشته است: در مورد خودداري از انزال هنگام  رسيدن به ارگاسم به اين صورت كه شخص با تمركز فكري مانع از انقباضات ريتميكي ميشه كه منجر به انزال ميشوند( كه ممكنه با استمناء يا در حال نزديكي باشه) سوالي داشتم از اقايان ايا قادر به انجامش هستن يا تابحال تجربه اش كردن؟ مي خواستم از نظر اماري ببينم چند درصد توانايي اين كارو دارن.

با سلام خدمت شما و همه كاربران.بله.شدني ميباشد.ببينيد من جايي اينو خوندم كه كسي بهتر ميتونه اين عمل رو انجام بده كه هم تمركزش بالاتره و هم عضله اي كه باعث خروج ادرار ميشه قويتره.يعني ببينيد در هنگام ادرار كردن ميتونيد خودتون رو نگه داريد؟اگه عضله قوي نبود ميتونيد با شل و سفت كردن اون عضله قويش كنيد و نكته ديگه اينه كه وقتي ميخواهيد انزالتون رو كنترل كنيد زياد به قله نزديك نشيد چون طبق تجربه شخصي ممكنه كه ديگه نتونيد كنترلش كنيد.البته كل اين عمليات يه جورايي به خود شخص وابستس و با كمك شريك و تكرار عمل خودتون دستتون ميياد كه كجا بايد متوقف بشيد.كار سختي نيست.براتون عادي ميشه.در ضمن ميتونيد از روش مستر و جانسون هم استفاده كنيد.در پناه حق.

7. با عرض سلام وتشكر از نظرات شما
    منظورمن اين نبود كه شخص تاسرحد ارگاسم پيش بره و بعد متوقف بشه بلكه نكته اينجاست كه شخص تا پايان مرحله ارگاسم و/ فرونشيني(رزولوشن)به طور عادي پيش ميره ولي از انزال به طور ارادي خودداري ميكنه يعني يك ارگاسم خشك كه اين عمل راهي براي دستيابي به مالتيپل ارگاسمي در مردانه. در مورد شدني بودنش هم با توجه به پرس وجو هايي كه كردم  شكي ندارم فقط ميخواستم بدونم كسي تجربه اش كرده يا اطلاعاتي درباره اش داره. ضمنا در طي اين عمل برعكس بايد عضلات بدن ريلكس و منبسط باشن و نفس هم حبس نشه.

8. 1984 نوشته است: با عرض سلام وتشكر از نظرات شما
    منظورمن اين نبود كه شخص تاسرحد ارگاسم پيش بره و بعد متوقف بشه بلكه نكته اينجاست كه شخص تا پايان مرحله ارگاسم و/ فرونشيني(رزولوشن)به طور عادي پيش ميره ولي از انزال به طور ارادي خودداري ميكنه يعني يك ارگاسم خشك كه اين عمل راهي براي دستيابي به مالتيپل ارگاسمي در مردانه. در مورد شدني بودنش هم با توجه به پرس وجو هايي كه كردم  شكي ندارم فقط ميخواستم بدونم كسي تجربه اش كرده يا اطلاعاتي درباره اش داره. ضمنا در طي اين عمل برعكس بايد عضلات بدن ريلكس و منبسط باشن و نفس هم حبس نشه.

این نکته ای که شما میگید خیلی جالبه!
    من تا به حال نشنیدم کسی به ارگاسم برسه اما منی ازش خارج نشه!
    واقعا عجیبه!

9. با سلام خدمت همه عزیزان

من یکسال و نیم هست که ازدواج کرده ام و با همسرم که در دوران نامزدی بسر میبریم نزدیکی کامل داریم من همیشه در بار اول امیزش خیلی زودتر از همسرم ارضا میشوم و بعد من شروع به ارضا کردن همسرم میکنم و  دوباره باهم ارضا میشیم چندین بار از وی معذرت خواهی کرده ام و پرسیده ام که ایا برای تو مشکلی پیش نمیاد که گفتن نه و راحت باش میخواستم بپرسم این روند ایا به نزدیکی ما اسیب میرساند و مشکل روحی و لذت را پیش نمیاره و ایا راهی برای این مشکل است البته خودم با ملاعبه طولانی و اماده کردن وی اینکارا رو انجام داده ام اما پس از دخول باز زودتر از وی ارضا میشم و در اخر ایا استفاده از اسپری لیدوکائین مناسب هست برام یا نه

10. morva نوشته است: با سلام خدمت همه عزیزان

من یکسال و نیم هست که ازدواج کرده ام و با همسرم که در دوران نامزدی بسر میبریم نزدیکی کامل داریم من همیشه در بار اول امیزش خیلی زودتر از همسرم ارضا میشوم و بعد من شروع به ارضا کردن همسرم میکنم و  دوباره باهم ارضا میشیم چندین بار از وی معذرت خواهی کرده ام و پرسیده ام که ایا برای تو مشکلی پیش نمیاد که گفتن نه و راحت باش میخواستم بپرسم این روند ایا به نزدیکی ما اسیب میرساند و مشکل روحی و لذت را پیش نمیاره و ایا راهی برای این مشکل است البته خودم با ملاعبه طولانی و اماده کردن وی اینکارا رو انجام داده ام اما پس از دخول باز زودتر از وی ارضا میشم و در اخر ایا استفاده از اسپری لیدوکائین مناسب هست برام یا نه

سلام بر شما دوست عزيز.خب تا اينجا كه مشكلي مشاهده نميشه.شما ميگيد كه 1/5 ساله كه نامزديد پس باهم رودربايستي كه نداريد.خانومتون ميگه كه راضيه.مشكلي نيست.حالا يه نكته مطرح ميشه.شما اگر كه مرحله پيشنوازي و آماده كردن همسرتون و تحريكش رو به خوبي و حرفه اي انجام بديد(توضيحات اين مرحله و نحوه انجامش در سايت هستش و مفصل شرح داده شده سرچ كن)و مهمتر اينكه براي اين كار ارزش قائل بشيد و براش وقت بگذاريد ميتونيد همسرتون رو با همين كار اصلا" ارگاسم كنيد و ديگه نيازي نيست خودتون رو بي جهت خسته كنيد.البته اين نظر منه .هر كسي يه جور مي پسنده ولي پيشنوازي و تحريك چوچوله قبل از هر كاري براي همه واجب و مشتركه.با هر سليقه اي.حالا شما اگه كه ميخواهيد خودتون هم يه نزديكي فيزيكي طولاني تر داشته باشيد ميتونيد از همون ليدوكائين(چه به صورت ژل يا اسپري)اگه كه زودانزالي شديد داريد استفاده كنيد و اگر نه ميتونيد از همون روش ساده مستر و جانسون استفاده كنيد يا اينكه قبل از ارگاسم ،كامل دست از رابطه جنسی بكشيد تا يكم فروكش كنيد و بعد دوباره شروع كنيد كه در اينصورت ارگاسم خيلي خوبي هم خواهيد داشت.به هر حال شما در حال حاضر مشكل خاصي نداريد.همين كه ميتونيد همسرتون رو ارضا كنيد رو بهش افتخار كنيد.با آرزوي پيروزي.

11. hiva_2

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آیا جلوگیری از انزال برای آقایان مشکلات و عوارض به جا نمی آورد؟

12. در صورتیکه کنترل کنید و انزال رو عقب بندازید خیر مشکلی به وجود نمیاره. ولی نباید زیاد به طور کامل از انزال جلوگیری کرد.

13. hiva_2 نوشته است: آیا جلوگیری از انزال برای آقایان مشکلات و عوارض به جا نمی آورد؟

دو حالت داره يكي به شكلي كه در بالا گفتم با تمركز فكريه كه خير چون شخص به هر حال به ارگاسم ميرسه.
    حالت دوم اينه كه شخص مثلا چند بار تا سر حد ارگاسم پيش ميره و قبل از رسيدن به حالت انزال واكنش رو متوقف ميكنه و دوباره از اول شروع ميكنه ولي بالاخره در اخرين بار به ارگاسم ميرسه وانزال ميكنه اين حالت هم مشكلي ايجاد نميكنه
    ولي اگر شخص قبل از انزال و ارگاسم اين روند رو متوقف كنه چون مراحل واكنش جنسي تكميل نشده وارگانهايي كه پرخون شده اند چند ساعت طول ميكشه تا از خون تخليه بشن ممكنه شخص عوارضي رو تجربه كنه پس توصيه نميشه

14. 1984 نوشته است:
    hiva_2 نوشته است: آیا جلوگیری از انزال برای آقایان مشکلات و عوارض به جا نمی آورد؟

دو حالت داره يكي به شكلي كه در بالا گفتم با تمركز فكريه كه خير چون شخص به هر حال به ارگاسم ميرسه.
    حالت دوم اينه كه شخص مثلا چند بار تا سر حد ارگاسم پيش ميره و قبل از رسيدن به حالت انزال واكنش رو متوقف ميكنه و دوباره از اول شروع ميكنه ولي بالاخره در اخرين بار به ارگاسم ميرسه وانزال ميكنه اين حالت هم مشكلي ايجاد نميكنه
    ولي اگر شخص قبل از انزال و ارگاسم اين روند رو متوقف كنه چون مراحل واكنش جنسي تكميل نشده وارگانهايي كه پرخون شده اند چند ساعت طول ميكشه تا از خون تخليه بشن ممكنه شخص عوارضي رو تجربه كنه پس توصيه نميشه

برادر من اینی که تو میگی دور از تصور که بشه به ارگاسم رسید ولی ارضا نشد یعنی منی با تمرکز خارج نشه
    این فقط نشان دهنده یه نقص و محال وجود داشته باشه...

*از دکتر رهام خواهش میکنم در این مورد نظرشونو بگن*

15. mkia نوشته است:
    1984 نوشته است:
    hiva_2 نوشته است: آیا جلوگیری از انزال برای آقایان مشکلات و عوارض به جا نمی آورد؟

برادر من اینی که تو میگی دور از تصور که بشه به ارگاسم رسید ولی ارضا نشد یعنی منی با تمرکز خارج نشه
    این فقط نشان دهنده یه نقص و محال وجود داشته باشه...

*از دکتر رهام خواهش میکنم در این مورد نظرشونو بگن*

عزيزم من قبلا از چند متخصص ايراني و يك منبع معتبر خارجي سوال كردم و شكي در امكانش نيست حدود دهه 50 هم ابراهام وهانا استون در كتابشون بهش اشاره اي كردن كه در  امريكاي جنوبي انجام ميشده .حالا دور از تصور شماست تعجبي نداره
    انچه ميخواستم بفهمم اينه كه از ميون 48000 كاربر سايت كسي خودش يا پارتنرش اينو تجربه كرده يا نه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید