.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان » پیشگیری از بارداری

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
14 پاسخ • 9676 بازديد •  
ایجاد تاخير در پريود و حساسیت به ال دی

نویسنده پیام
تاریخ: شنبه 19 تیر 1389 - 14:56    عنوان:  ایجاد تاخير در پريود و حساسیت به ال دی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام و خسته نباشيد.من 23 ساله و متاهل هستم.ميخوام پريودم رو كه از روز 27 يا 28 اين ماه شروع ميشه حدود 10 روز عقب بندازم.به قرص ld هم حساسيت زيادي دارم.از چه قرصي ميتونم براي اينكار استفاده كنم؟hd شنيدم حساسيت ايجاد نميكنه.لطفا كامل راهنماييم كنيد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 19 تیر 1389 - 14:56    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

Clooney

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 19 تیر 1389 - 15:22    عنوان:  Re: تاخير در پريود آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
zoom نوشته است: سلام و خسته نباشيد.من 23 ساله و متاهل هستم.ميخوام پريودم رو كه از روز 27 يا 28 اين ماه شروع ميشه حدود 10 روز عقب بندازم.به قرص ld هم حساسيت زيادي دارم.از چه قرصي ميتونم براي اينكار استفاده كنم؟hd شنيدم حساسيت ايجاد نميكنه.لطفا كامل راهنماييم كنيد.

از قرص یاسمین میتونید استفاده کنید که عوارضش نسبت به اچ دی و ال دی کمتره

امضاشرم از خویش عالی ترین اوج خود آگاهی ست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : zoom, sepideh_n, ROHAM
تاریخ: یکشنبه 20 تیر 1389 - 21:22    عنوان:  Re: تاخير در پريود آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
ميتونيد لطفا اسم لاتينش رو برام بنويسين؟و لطف كنين روش دقيق مصرفش رو بگين.ممون ميشم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sepideh_n

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: یکشنبه 20 تیر 1389 - 23:19    عنوان:  Re: ایجاد تاخير در پريود و حساسیت به ال دی آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
zoom نوشته است: سلام و خسته نباشيد.من 23 ساله و متاهل هستم.ميخوام پريودم رو كه از روز 27 يا 28 اين ماه شروع ميشه حدود 10 روز عقب بندازم.به قرص ld هم حساسيت زيادي دارم.از چه قرصي ميتونم براي اينكار استفاده كنم؟hd شنيدم حساسيت ايجاد نميكنه.لطفا كامل راهنماييم كنيد.

دوست عزيز ...
1- منظورتون از حساسيت چيه ؟؟ تهوع ؟؟
اگر تهوع داريد بايد همراه دارو از داروهاي ضد تهوع استفاده كنيد .
2- چنانچه كسي با ال.دي دچار عوارض و مشكلاتي ميشه ...اين موارد با اچ. دي شديد تر خواهد بود چون همون جور كه از نامش پيداست دوز دارو در اچ . دي بالاتره .
3- دوست عزيزم ...شما در نيمه دوم سيكل ماهانه هستيد(حدودا روز بيستم ) و بهتره در صورتيكه ضرورت مهمي نيست سيستم بدنيتون را با عدم تعادل هورموني مواجه نكنيد .
4-نام لاتين دارويي كه خواسته بودين :yasmin
5- روش مصرف براي شما با روش روتين متفاوته مسلما!!! در اولين زمان ممكن مصرف دارو رو شروع كنيد . شبي يك عدد
و باز هم تاكيد ميكنم در صورتيكه اين كار واقعا ضرورت داره !
مويد و سلامت باشيد ./.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ROHAM
elaheh_e

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 22 تیر 1389 - 01:33    عنوان: icon_great  آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام. خسته نباشيد...
من دختر هستم و 23 سالمه. 2 سال پيش سمت چپ رحمم يه كيست فوليكولر 3 سانتي بود و چون LD بهم نمي ساخت قرص ياسمين خوردم به مدت يك دوره و بعد از سونوگرافي اثري از كيست نبود و حالا عادت ماهانم عقب افتاده بايد شانزدهم مي شدم ولي الان 22وم هست. همون جا كه اون موقع كيست بود دوباره يه كم درد مي كنه از روز شانزدهم. و هميشه قبل از عادت ماهانه صورتم جوش مي زد و رنگ پوستم خراب مي شد و سينه هام درد مي گرفت و بزرگ مي شد ولي الان اصلا هيچ كدون از اين اتفاقا نيفتاد و حالمم خيلي خوبتر از هميشه هست غذا زيادتر مي خورم... (41 كيلو هستم) يه بسته قرص ياسمين خريدم ولي نمي دونم بخورم يا نه چون نمي خوام برم دكتر چون 7 مرداد كنكور دارم و براي كل روز برنامه ريزي كردم . خيلي مي ترسم كه اگه سر كنكور دلم درد بگيره چيكار كنم. چون 2 سال پيش كه اون كيست بود بعضي وقتا درد شديدي مي گرفت.
حالا چيكار كنم؟ قرص رو شروع كنم؟ يا حتما بايد از روز 5 قاعدگي شروع به مصرف كرد؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 22 تیر 1389 - 01:33    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

elinaze

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 23 تیر 1389 - 00:26    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
سلام
این قرص باید از روز 5 قاعدگی باشه.
به نظر من سلامتیتون مهم تر از 1 روز عقب افتادن درستونه. بهتره به پزشک مراجعه کنید.
با آرزوی سلامتی.

امضاساقه شکستن رسم طوفان است
تو نسیم باش و نوازش کن...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
mamar

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 23 تیر 1389 - 04:02    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام میخواستم خواهش کنم که اگر کسی راجع به نقطه جی اطلاعاتی داره بگه و اینکه چطور میشه از طریق نقطه جی ارضا شد بدون تحریک کلیتروس .
ممنونم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
miracle

کاربر عالي
کاربر عالي
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: چهار‌شنبه 23 تیر 1389 - 10:52    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
mamar نوشته است: سلام میخواستم خواهش کنم که اگر کسی راجع به نقطه جی اطلاعاتی داره بگه و اینکه چطور میشه از طریق نقطه جی ارضا شد بدون تحریک کلیتروس .
ممنونم

سلام دوست عزیز

اگر تاپیک " تحریک نقطه ی جی " رو تو سایت search کنی حتماً جواب سئوالاتو می گیری.
موفق باشی

امضاپارادوكس عجيبي است، هر آنگاه كه خود را همان‌گونه كه هستم شناختم، تغيير آغاز شد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
aliyan
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 23 تیر 1389 - 15:11    عنوان: icon_great  آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
elaheh_e نوشته است: سلام. خسته نباشيد...
من دختر هستم و 23 سالمه. 2 سال پيش سمت چپ رحمم يه كيست فوليكولر 3 سانتي بود و چون LD بهم نمي ساخت قرص ياسمين خوردم به مدت يك دوره و بعد از سونوگرافي اثري از كيست نبود و حالا عادت ماهانم عقب افتاده بايد شانزدهم مي شدم ولي الان 22وم هست. همون جا كه اون موقع كيست بود دوباره يه كم درد مي كنه از روز شانزدهم. و هميشه قبل از عادت ماهانه صورتم جوش مي زد و رنگ پوستم خراب مي شد و سينه هام درد مي گرفت و بزرگ مي شد ولي الان اصلا هيچ كدون از اين اتفاقا نيفتاد و حالمم خيلي خوبتر از هميشه هست غذا زيادتر مي خورم... (41 كيلو هستم) يه بسته قرص ياسمين خريدم ولي نمي دونم بخورم يا نه چون نمي خوام برم دكتر چون 7 مرداد كنكور دارم و براي كل روز برنامه ريزي كردم . خيلي مي ترسم كه اگه سر كنكور دلم درد بگيره چيكار كنم. چون 2 سال پيش كه اون كيست بود بعضي وقتا درد شديدي مي گرفت.
حالا چيكار كنم؟ قرص رو شروع كنم؟ يا حتما بايد از روز 5 قاعدگي شروع به مصرف كرد؟

با سلام
دوست گرامی، مگر مراجعه به پزشک چقدر طول میکشه؟؟؟ که اینقدر سختتونه که برید؟؟؟ ما انسانها متاسفانه ! بجای اینکه سلامتیمونو در نظر بگیریم !! فقط مسائلی که میشه در آینده هم اونا رو بدست بیاریم رو به تندرستیمون ارجحیت میدیم!! در حالیکه سلامتی گوهریست که زمانیکه از دست میدیدم تازه به یاد و ارزشش پی میبریم!! لذا دوست عزیز، بدون مراجعه به پزشک هیچگاه، سر خود از دارو استفاده نکنید!! بعدش هم یک روز ،زمانی نیست که بخواد شما رو از درس خوندن عقب بندازه!! از طرفی با یک روز نخواندن درس، کسی رد و یا قبول نشده و نخواهد شد!!
موفق باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 23 تیر 1389 - 15:11    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

1350oo

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 23 تیر 1389 - 15:55    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
سلام
خانمی 30ساله هستم قرار بود 22تیرماه به مکه مشرف بشیم بنابراین به توصیه پزشک جهت جلوگیری از پریود از قرص یاسمین استفاده کردم ولی چون اعزام به مکه عقب افتاد من هم در دهمین روز پریودم که 10 عدد هم از قرصها را خورده بودم قطع کردم حالا از تاریخ 17/4پریود نشدم و قرار هست تاریخ 1/5اعزام بشیم ایا راهی هست که پریودم جلو بیفته تا موقع اعزام پاک باشم وچرا قرصها را قطع کردم پریود نشدم و اگر بعد از 5روز فاصله دوباره قرصها را بخورم از پریود جلو گیری می کنه یا نه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
elaheh_e

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 23 تیر 1389 - 18:45    عنوان: icon_angry  آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
سلام...
به حرفتون گوش كردم و رفتم دكتر سونوگرافي انجام دادم.
گفتن كيست دارم. اينطوري نوشته :

تخمدانهاي دو طرف حاوي كيستهاي فوليكولر ريز 2 الي 3 ميليمتري متعدد مي باشد. كه پيشنهاد دهنده تخمدانهاي پلي كيستيك P.C.O.D مي باشد. مثانه داراي شكل و جدار و حجم طبيعي است. ميست ساده اي به قطر 57 ميليمتر در تخمدان چپ ديده مي شود حجم تخمدان راست 6 سي سي مي باشد.
فردا به دكتر نشون مي دم جوابو ولي مي خواستم نظر شما هم بدونم.
بايد عمل كنم؟ يا با قرص ياسمين حل مي شه؟
تو رو خدا زود جواب بدين انقد گريه كردم نمي دونم تا فردا چطوري صبر كنم تا دكتر جواب بده.
زود جواب بدين. مرسي

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
elaheh_e

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 25 تیر 1389 - 15:46    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
سلام...
جواب سوال قبليمو كه ندادين حالا اگه وقت كردين اين يكي سوالمو جواب بدين.
به خاطر كيستم دكتر 20 تا قرص پروژسترون بهم داده تا پريود بشم و بعد ياسمين شروع كنم.
مي خواستم بدونم امكان داره با قرص پريود نشم؟ يا اينكه بعد از اتمام قرص اگه پريود نشم بهم آمپول مي دن؟ با زدن آمپول حتما مي شم؟ چند تا آمپول؟
اگر در اين مدت كه قرص تموم بشه (10 روز) و كيستم هر روز بزرگ و بزرگ تر بشه و با قرص ديگه خوب نشه چي؟
از عمل مي ترسم وحشت دارم . كنكور هم دارم. انگار خدا از من خيلي بدش مياد كه منو سر كنكور مريض كرده تا زحتام به باد بره.
حالا اگه زحمتي نيست و بيكار بودين يه جواب كوچيك هم به من بدين.
مرسي

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
maryam27
اخطارها : 1 بار

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 25 تیر 1389 - 21:07    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
سلام.من اول همين ماه پريودشدم اما الانم دوباره پريودشدم دليلش چيه؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 25 تیر 1389 - 21:07    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

elinaze

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 26 تیر 1389 - 00:45    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
elaheh_e نوشته است: سلام...
جواب سوال قبليمو كه ندادين حالا اگه وقت كردين اين يكي سوالمو جواب بدين.
به خاطر كيستم دكتر 20 تا قرص پروژسترون بهم داده تا پريود بشم و بعد ياسمين شروع كنم.
مي خواستم بدونم امكان داره با قرص پريود نشم؟ يا اينكه بعد از اتمام قرص اگه پريود نشم بهم آمپول مي دن؟ با زدن آمپول حتما مي شم؟ چند تا آمپول؟
اگر در اين مدت كه قرص تموم بشه (10 روز) و كيستم هر روز بزرگ و بزرگ تر بشه و با قرص ديگه خوب نشه چي؟
از عمل مي ترسم وحشت دارم . كنكور هم دارم. انگار خدا از من خيلي بدش مياد كه منو سر كنكور مريض كرده تا زحتام به باد بره.
حالا اگه زحمتي نيست و بيكار بودين يه جواب كوچيك هم به من بدين.
مرسي

سلام دوست من
چرا اینهمه استرس و وحشت به خودت وارد میکنی؟ مسئله اصلا بغرنج و پیچیده نیست. چند تا کیست کوچیکه که با مصرف دارو کاملا برطرف میشه. نهایتا کار به 2تا آمپول ختم میشه. همین. واقعا مسئله نگران کننده ای نیست که انقدر خودتو درگیر و ناراحت کردی. گریه واسه چی؟؟؟!!!
داروهاتو سروقت و منظم بخور که سریع تر نتیجه بگیری.
آرامشتم حفظ کن.
با آرزوی سلامتی روز افزون!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
elinaze

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 26 تیر 1389 - 00:49    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
maryam27 نوشته است: سلام.من اول همين ماه پريودشدم اما الانم دوباره پريودشدم دليلش چيه؟

سلام
مریم خانم در فضای مجازی نه معاینه ای وجود داره نه درمان قطعی. ما چطوری باید تشخیص بدیم شما چرا دوباره پریود شدید؟ خیلی دلایل میتونه وجود داشته باشه. بهتره به پزشک متخصص مراجعه کنید.
موفق باشید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست در اين صفحه 1594 روز قبل (26 تیر 1389) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: روش مصرف قرص ضد بارداری (پیشگیری از حاملگی) و سوالات مرتبط 327 ROHAM 104586 جمعه 12 خرداد 1391 - 19:51
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جلوگیری با قرصهای LD یاHD چه عوارضی به همراه دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 9 maryam68 6608 چهار‌شنبه 22 مهر 1388 - 05:20
saye_a مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ایجاد تاخیر در پریودی 1 s_soheila 7927 سه‌شنبه 5 تیر 1386 - 07:01
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد به تاخير انداختن تاريخ پريودي 5 roshi_h 5273 جمعه 7 اردیبهشت 1386 - 23:18
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد زمان شروع مصرف قرص های ترکیبی 5 yekoohi 15152 چهار‌شنبه 29 فروردین 1386 - 23:44
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید