شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص EQUIN

1. hgngh

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام 32 سالمه و هفت سال پيش صاحب فرزند دختري شدم  بعد از زايمان شروع به خوردن قرص ضد بارداري كردم البته در بين اين چند سال حدود 6-7 بار طبيعي جلوگيري كردم  و از 4 ماه پيش كه تصميم به بارداري گرفتم ديگه قرص نخوردم ولي تا دوماه پريود نشدم بعد از مراجعه به دكتر و انجام آزمايش فهميدم پرولاكتينم 33 است آمپول پروژسترون زدم پريود شدم و قرص بروموكريپتين خوردم پرولاكتينم به بهترين حدش يعني 3.4 رسيد و درحين مصرف قرص بروموكريپتين طبق دستور پزشكم از شب 5 پريودم شبي 2 عدد قرص پروژسترون تا 10 شب مصرف كردم ولي 20 روز بعد از اتمام قرصهاي پروژسترون باز پريود نشدم باز به پزشكم مراجعه كردم اينبار برايم قرص EQUIN  نوشت كه شبي 1 عدد تا15 شب وسپس شبي 2 عدد قرص پروژسترون همراهش تا 10 شب مصرف كنم  .البته مرتب دردهاي قبل از پريود را دارم و آزمايش بارداري دادم كه جواب منفي بوده.  حالا سؤالم اينه كه اولا قرص  EQUIN چه نوع قرصيه و كارش چيه دوم اينكه چرادر پريودم اختلال اينچنيني پيش اومده ومشكلم چيه و آيا بعد اتمام قرص بروموكريپتين ممكنه دوباره پرولاكتينم بالا بره خواهش ميكنم كمكم كنيد و به سؤالام جواب بديد متشكرم وببخشيد كه طولاني شد ميخواستم شرح حالمو كامل توضيح بدم كه بهتر كمكم كنيد  البته ناگفته نمونه كه 4 ماه پيش خونمون از استان كرمانشاه به استان همدان اومده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. hgngh نوشته است: با عرض سلام 32 سالمه و هفت سال پيش صاحب فرزند دختري شدم  بعد از زايمان شروع به خوردن قرص ضد بارداري كردم البته در بين اين چند سال حدود 6-7 بار طبيعي جلوگيري كردم  و از 4 ماه پيش كه تصميم به بارداري گرفتم ديگه قرص نخوردم ولي تا دوماه پريود نشدم بعد از مراجعه به دكتر و انجام آزمايش فهميدم پرولاكتينم 33 است آمپول پروژسترون زدم پريود شدم و قرص بروموكريپتين خوردم پرولاكتينم به بهترين حدش يعني 3.4 رسيد و درحين مصرف قرص بروموكريپتين طبق دستور پزشكم از شب 5 پريودم شبي 2 عدد قرص پروژسترون تا 10 شب مصرف كردم ولي 20 روز بعد از اتمام قرصهاي پروژسترون باز پريود نشدم باز به پزشكم مراجعه كردم اينبار برايم قرص EQUIN  نوشت كه شبي 1 عدد تا15 شب وسپس شبي 2 عدد قرص پروژسترون همراهش تا 10 شب مصرف كنم  .البته مرتب دردهاي قبل از پريود را دارم و آزمايش بارداري دادم كه جواب منفي بوده.  حالا سؤالم اينه كه اولا قرص  EQUIN چه نوع قرصيه و كارش چيه دوم اينكه چرادر پريودم اختلال اينچنيني پيش اومده ومشكلم چيه و آيا بعد اتمام قرص بروموكريپتين ممكنه دوباره پرولاكتينم بالا بره خواهش ميكنم كمكم كنيد و به سؤالام جواب بديد متشكرم وببخشيد كه طولاني شد ميخواستم شرح حالمو كامل توضيح بدم كه بهتر كمكم كنيد  البته ناگفته نمونه كه 4 ماه پيش خونمون از استان كرمانشاه به استان همدان اومده
    سلام،
    EQUIN نام تجاری است که برای دارویی استروژنی گذاشته شده است، پزشک شما با تجویز این داروها سعی در تنظیم هورمونهای شما و ایجاد شرایط مناسب از برای ایجاد بارداری دارد. تا زمانی که پرولاکتین شما تنظیم است احتمال بارداری وجود دارد و در این بازه زمانی باید باردار شوید، یعنی ممکن است مجددا این افزایش در میزان پرولاکتین روی دهد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید