شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد پشت دنده ها

1. سلام

من چند روزی مبتلا به درد خاصی توی کمرم شدم.

کمدم درد نمی کنه اما توی حالت عادی راحت میشینیم پا میشم و میخوابم درد ندارم.ولی روی یه صندلی نرم جلوی کامپوتر میشینم کمی قوز میکنم درست زیر خط سوتینم یهو انگار برق میگیره!

یا وقتی میخوام از روی صندلی بلند شم یهو برق میگیره!یهویه درد خاص نزدیک دندهای طرف چپ انگار عضله ام را قفل میکنه!

یهم  موقع بلند شدن یا خندیدن پشت دندهام قفل میشه و 1 ثانیه یه درد میپیچه!

قبلا زیاد میرفتم پیاده روی و گاهی حس میکردم توی همین نقطه انگار ناگهان سر میشد و خوب میشد!

الن موقع پیاده روی طولانی کمی درد دارم علت این درد چی میتونه باشه؟

هیچوقتم کمردرد و این چیزا نداشتم!

2. با سلام
    دوست عزیز،ببینید که صندلیتون دارای شیب نیست؟؟؟( چون صندلیهای چرخان کامپیوتر، به مرور زمان ، دارای شیب های نا خواسته در نشینمنگاه شده و شخص استفاده کننده بدون اینکه بفهمه به علت این شیب دارای درد در کمر و یا پاها میشه!!) یا از کفشهای استاندارد و بدون پاشنه استفاده میکنید یا نه؟؟؟به تجربه دیده ام بد بودن و شیب دار بودن و حتی دسته های نامانوس صندلی ها موجب درد هایی در کمر و پاها شده!! و این موارد در به پا کردن کفشهای نا متعارف ، مثل گشاد بودن زیاد، تنگ بودن زیاد، پاشنه های بلند داشتن و.... نیز رخ داده است!! ضمناً نوع و پوزیشن نشستن بر روی این گونه صندلیها هم در ایجاد چنین دردهایی  بی تاثیر نبوده و نیست!!! کمی در این موارد دقت کنید!! اگر مورد خاصی نیافتید! به یک متخصص داخلی مراجعه کنید! انشالله که معضل مرتغع خواهد شد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید