شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكلات وحشتناك من .......

1. مشكلاتي دارم كه ميخوام اينجا همشون رو بنويسم و ازتون خواهش دارم كمكم كنيد.
    هيچوقت روي اينو نداشتم كه اين حرفاروو به دكتري بزنم بنابراين خواهش دارم شما كمكم كنيد.
    مشكلم اينه كه من الان 20 سال دارم ولي حس ميكنم هنوز بلوغم كامل نشده. يه مشكل اينكه آلت من در حالت معمولي خيلي كوچيكه و شايد 3 تا 4 سانتي متر باشه ولي موقع نعوظ كامل به 13 سانتي متر ميرسه. اين خيلي منو ميترسونه.
    آخه چرا اينطوري ؟
    مورد بعدي موهاي صورتم هنوز به صورت ريش نشده و فقط زير گلوم يا گردنم ريش در اومده ولي صورتم هنوز موهاش نرم هست و ريش نداره. موهاي روي سينه هم بلند شده ولي خيلي نرمه و حالت سفت و سختش رو نداره.
    موندم چيكار كنم كه اين تغييرات رخ بده. توي فاميل هم فقط يكي از پسر عموهام بود كه در سن 25 سالي ريشهاش كامل شد ولي بقيه نه و زود ريش در آوردن.
    ولي موهاي زائد زير بغل يا آلت در اومده و رشد وحشتناكي داره.
    نميدونم اينا مشكله من دارم يا بالاخره درست ميشه.
    راستش دارم ميترسم يكم.
    بايد چيكار كنم ؟
    چي بخورم ؟
    چيكار نكنم ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mehdi_b2000 نوشته است:
    مشكلاتي دارم كه ميخوام اينجا همشون رو بنويسم و ازتون خواهش دارم كمكم كنيد.
    هيچوقت روي اينو نداشتم كه اين حرفاروو به دكتري بزنم بنابراين خواهش دارم شما كمكم كنيد.
    مشكلم اينه كه من الان 20 سال دارم ولي حس ميكنم هنوز بلوغم كامل نشده. يه مشكل اينكه آلت من در حالت معمولي خيلي كوچيكه و شايد 3 تا 4 سانتي متر باشه ولي موقع نعوظ كامل به 13 سانتي متر ميرسه. اين خيلي منو ميترسونه.
    آخه چرا اينطوري ؟
    مورد بعدي موهاي صورتم هنوز به صورت ريش نشده و فقط زير گلوم يا گردنم ريش در اومده ولي صورتم هنوز موهاش نرم هست و ريش نداره. موهاي روي سينه هم بلند شده ولي خيلي نرمه و حالت سفت و سختش رو نداره.
    موندم چيكار كنم كه اين تغييرات رخ بده. توي فاميل هم فقط يكي از پسر عموهام بود كه در سن 25 سالي ريشهاش كامل شد ولي بقيه نه و زود ريش در آوردن.
    ولي موهاي زائد زير بغل يا آلت در اومده و رشد وحشتناكي داره.
    نميدونم اينا مشكله من دارم يا بالاخره درست ميشه.
    راستش دارم ميترسم يكم.
    بايد چيكار كنم ؟
    چي بخورم ؟
    چيكار نكنم ؟

با سلام
    دوست عزیز،در وهله اول باید بگم این مشکلات همچین وحشتناک هم نیستن!!!! کافیست به  متخصصین غدد و اورولوژی مراجعه کنید و با مشاوره و معاینات و دادن تستهای لازم،معضل رو تشخیص و به درمان اون بپردازید!!! در ضمن از راه دور نمیشه برای این موارد شما نسخه ای پیچید!! پس برای مرتفع نمودن آنها بهترین کار،مراجعات لازم به متخصصین مربوطه خواهد بود!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  3. با سلام خدمت دوست عزيز اين موضوعاتي كه مطرح كرديد اصلا جاي نگراني ندارند. در مورد طول الت بايد گفت كه طول الت شما در هنگام نعوظ كاملا نرمال است ودر حالت معمولي نيز به همين صورت. در مورد موهاي صورت وسينه اين يك امر ژنتيكي است در برخي افراد زودتر  در برخي ديرتر و در برخي اصلا نميرويد. ابدا ناراحت نباشيد وسعي كنيد به زندگي عادي خود ادامه دهيد.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  4. شما مشكلي نداري كه نياز به مداخله پزشكي داشته باشه طول الت از اين هم كوچكتر طبيعيه متوسط طول الت مردم بعضي كشورها كمتر از 10 سانته

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. اولا از راهنمايي تمامي دوستان ممنونم
    مورد دوم ميدونم كه اين اندازه حداقل اندازست و نميخوام اينطوري باشهه چون مشكلات زيادي ايجاد كرده مهمترينش اين كه در حالت عادي آلت من اندازه ي آلت يك بچست و به همين دليل استخر يا شنا يا هر چيزي به اين موارد مربوط ميشه نميتونم با دوستام برم.
    مورد بعدي اينكه اصلا نميدونم براي مشكلاتم پيش چه دكتري بايد برم.
    اصلا برم چي بگم ؟
    چيزي بايد مصرف كنم ؟ كاري بايد انجام بدم ؟
    در مورد موهاي صورت هم راستش من مهر ماه 21 سالم ميشه در صورتي كه از نظر همه 18 ساله به نظر ميرسم. شايد در آينده اين خصوصيت خوب باشه ولي الان كه بدجوري داره اذيت ميكنه.
    خواهشن بگين چيكار كنم.
    با تشكر
    يا علي

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. دوست عزیز شما باید به ارولوژیست مراجعه کنی.
    خیلی راحت بگو مشکلت چیه و ببین عادیه یا نه. بهتر از اینه که انقدر اذیت شی.

با آرزوی کامیابی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام ...
    من فکر می کنم شما مشکل خاصی نداشته باشین ...
    هم سایز آلت هم رشد موهای صورت ...
    وقتی کسی تو فامیل دارید که 25 سالگی رشد موهاش کامل شده پس حتما زمینه ی ژنتیکی در شما هست ...
    نگران نباشید ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید