شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تطابق اندازه آلت بین زن و مرد (اندازه آلت جنسی زن)

1. سلام.
    ببخشید سوالمو اینجا مطرح می کنم آخه نمی دونم مربوط به کدوم بخش میشه.
    نامزدم می گه احساس می کنم الت من نسبت به تو خیلی کوچیکه چون تو احساس درد نمی کنی. به نظر شما این مشکلو میشه حل کرد؟؟؟چه طوری؟؟؟/

2. sagharjun نوشته است: سلام.
    نامزدم می گه احساس می کنم الت من نسبت به تو خیلی کوچیکه چون تو احساس درد نمی کنی. به نظر شما این مشکلو میشه حل کرد؟؟؟چه طوری؟؟؟/

اولا سوالتون رو به کتاب رکوردهای گینس معرفی کنید تا به عنوان عجیب ترین سوال و طرز تفکر ثبت بشه
    این دیلیل نمیشه که چون شما احساس درد نمیکنید آلت ایشون کوچیکه!!!!!!!!!!!!!
    شما خوب تحریک میشید و ترشح خوبی دارید و برای دخول از هر نظر آماده هستید به این دلیل هست احساس درد نمیکنید و این خیلی هم خوبه
    اگر طول آلت ایشون کمتر از 10 سانت بود میشه گفت کوچیکه و با رفتن به یک اورولوژیست حل میشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  3. ببخشید اگه منظورشون قطر آلت باشه بازم انقدر تعجب میکنید؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. sagharjun نوشته است: سلام.

منظورتون قطره آلته یا طولش؟

5. mkia نوشته است: ببخشید اگه منظورشون قطر آلت باشه بازم انقدر تعجب میکنید؟

سلام
    بازم تاثیر چندانی نداره.........این جواب یکی از کاربران سایت(marjankhanom)هست که به یکی از کاربران که چنین سوالی رو مطرح کرده بودند داده اند............با اجازه از ایشون جوابشون رو که به این کاربر داده اند رو میذارم(لینک مربوطه):

"ابتدا باید بدونید که نقطه جی زنان (محل تحریک فوق العاده)در 10 سانتی متری واژن قرار داره.پس اگر مردی آلتی به همین اندازه داشته باشه قادره زن رو ارضا کنه.برعکس بلندی بیش از اندازه آلت میتونه نزدیکی رو برای زن دردناک کنه.پس بلندی تاثیر آنچنانی نداره.
    اما قطر آلت،تاثیر بیشتری بر روی لذت زن داره.چون به دیواره های ورودی جایی که محل ترشح غدد به اصطلاح عشق هست،ساییده میشه و لذت زن رو بیشتر میکنه.گواه این مطلب هم،وجود کاندومهای خاردار یا دارای دکمه و یا حلقه دار در بازاره که باعث افزایش سطح تماس و در نتیجه لذت بیشتر(مناسب برای زنان با سن بالاتر)میشه"

اخه مشکل ما ادمها اینجاست که اگه در رابطه درد زیادی داشته باشیم میگیم مشکل داریم و همچنین برعکس وقتی هم که از رابطه بدون درد لذت میبریم این رو یه نوع مشکل میدونیم..................به هر حال منم با اقایclooney موافقم و فکر میکنم مشکل خاصی نیست
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  6. jiji نوشته است:
    mkia نوشته است: ببخشید اگه منظورشون قطر آلت باشه بازم انقدر تعجب میکنید؟

سلام
    بازم تاثیر چندانی نداره.........این جواب یکی از کاربران سایت(marjankhanom)هست که به یکی از کاربران که چنین سوالی رو مطرح کرده بودند داده اند............با اجازه از ایشون جوابشون رو که به این کاربر داده اند رو میذارم(لینک مربوطه):

"ابتدا باید بدونید که نقطه جی زنان (محل تحریک فوق العاده)در 10 سانتی متری واژن قرار داره.پس اگر مردی آلتی به همین اندازه داشته باشه قادره زن رو ارضا کنه.برعکس بلندی بیش از اندازه آلت میتونه نزدیکی رو برای زن دردناک کنه.پس بلندی تاثیر آنچنانی نداره.
    اما قطر آلت،تاثیر بیشتری بر روی لذت زن داره.چون به دیواره های ورودی جایی که محل ترشح غدد به اصطلاح عشق هست،ساییده میشه و لذت زن رو بیشتر میکنه.گواه این مطلب هم،وجود کاندومهای خاردار یا دارای دکمه و یا حلقه دار در بازاره که باعث افزایش سطح تماس و در نتیجه لذت بیشتر(مناسب برای زنان با سن بالاتر)میشه"

اخه مشکل ما ادمها اینجاست که اگه در رابطه درد زیادی داشته باشیم میگیم مشکل داریم و همچنین برعکس وقتی هم که از رابطه بدون درد لذت میبریم این رو یه نوع مشکل میدونیم..................به هر حال منم با اقایclooney موافقم و فکر میکنم مشکل خاصی نیست
    موفق باشید

دوست عزیز
    1.من تو پست این خانم بیانی مبنی بر لذت بردنشون نمیبینم
    2.بنظر شما اگه قطر آلت شوهر این خانم از قطر آلت این خانم کوچکتر باشه اصلا لذتی تو کار هست؟
    من موافقم، درد کشیدن نشانه ی مشکل نداشتن نیست ولی شنیدیم و خوندیم که جنس مونث هنگام اعمال جنسی درد لذت بخشی رو تجربه میکنه که دلیلی نداره جز تماس و فشاری که آلت مرد به  دیواره آلت زن وارد میکنه
    اگه غیر اینه لطفا توضیح بدین
    ممنون

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. mkia نوشته است:
    jiji نوشته است:

سلام

موفق باشید

دوست عزیز
    2.بنظر شما اگه قطر آلت شوهر این خانم از قطر آلت این خانم کوچکتر باشه اصلا لذتی تو کار هست؟
    من موافقم، درد کشیدن نشانه ی مشکل نداشتن نیست ولی شنیدیم و خوندیم که جنس مونث هنگام اعمال جنسی درد لذت بخشی رو تجربه میکنه که دلیلی نداره جز تماس و فشاری که آلت مرد به  دیواره آلت زن وارد میکنه
    ممنون

سلام
    ببخشید پس این متن"اما قطر آلت،تاثیر بیشتری بر روی لذت زن داره"چیه؟؟؟ضمنا اگه متن اقای clooney رو بخونید اونجا ایشون فرمودند که "اگر طول آلت ایشون کمتر از 10 سانت بود میشه گفت کوچیکه و با رفتن به یک اورولوژیست حل میشه"پس منظور ایشون الت طبیعی هستش و همچنین اقای clooney جواب رو به طور کامل داده اند و چیزی از قلم فکر نمیکنم افتاده باشه....
    موفق باشید

8. jiji نوشته است:
    mkia نوشته است:
    jiji نوشته است:

سلام

موفق باشید

دوست عزیز
    ممنون

سلام
    ببخشید پس این متن"اما قطر آلت،تاثیر بیشتری بر روی لذت زن داره"چیه؟؟؟ضمنا اگه متن اقای clooney رو بخونید اونجا ایشون فرمودند که "اگر طول آلت ایشون کمتر از 10 سانت بود میشه گفت کوچیکه و با رفتن به یک اورولوژیست حل میشه"پس منظور ایشون الت طبیعی هستش و همچنین اقای clooney جواب رو به طور کامل داده اند و چیزی از قلم فکر نمیکنم افتاده باشه....
    موفق باشید

دوست عزیز من میگم قطر، باز میگی طول!!!!!!!!!
    شما میگی : "بازم تاثیر چندانی نداره" و الان رو این تاکید میکنی:"پس این متن"اما قطر آلت،تاثیر بیشتری بر روی لذت زن داره"چیه؟؟؟"
    بدشم مگه تحریک خوب مسکنه یا حذف کننده درده؟؟
    تا اونجا که من میدونم تحریک خوب آستانه تحمل درد و بالا میبره نه حذف میکنه...

9. سلام روز خوش
    بالاخره کدوماش شد ما ؟؟؟؟؟؟ طول یا قطر !!!!

10. عزیزم شما باید خیلی هم خوشحال باشید که درد ندارید  این بهترین حالته

11. سلام شب خوش
    یه مشکلی دارم که شاید خنده دار باشه چون قبلا آرزوشو داشتم ولی الان مشکلساز شده برام
    من آلتم قطرش 8سانته وطولش 23 سانته البته به قد ورزنم میخوره(195cm-90kg)ولی موقع  رابطه جنسی طرف جیغای وحشتناکی میزنه ونمیزاره ادامه بدم
    دارم افسردگی میگیرم هر اسپری وژلی که بگید استفاده کردم ولی موقع رابطه مقعدی مشکلی نداریم.

12. سلام الت من هنگام راست شدن 8 سانت میشه  قطرشم2 سانتی میشه من 24 سالمه  170 قدمه  74 وزنمه  ایا برای ازدواج مشکلی دارم

13. arash1981 نوشته است: سلام شب خوش
    یه مشکلی دارم که شاید خنده دار باشه چون قبلا آرزوشو داشتم ولی الان مشکلساز شده برام
    من آلتم قطرش 8سانته وطولش 23 سانته البته به قد ورزنم میخوره(195cm-90kg)ولی موقع  رابطه جنسی طرف جیغای وحشتناکی میزنه ونمیزاره ادامه بدم
    دارم افسردگی میگیرم هر اسپری وژلی که بگید استفاده کردم ولی موقع رابطه مقعدی مشکلی نداریم.

سلام
    دلیل این جیغها رو شاید بشه اورگاسم اون طرف دانست.............اما در مورد طول الت تناسلی ،این میزان در یک فرد بالغ 10تا 16.5 سانتیمتر می باشد:

با توجه به مراجعات و سوالات مکرر و نگرانی های بیماران در مورد طول الت تناسلی خود این مطلب تالیف شد تا با مطالعه ان نگرانی بسیاری از انها برطرف گردد و همچنین فریب تبلیغاتی که پایه و اساس علمی ندارند نخورند.
    بسیاری از مردان بویژه جوانان از بابت طول الت خود و مشکلات و مسائل ناشی از ان دچار نگرانی هستند. اما در بسیاری از این موارد نگرانی بی مورد است و اندازه الت انها کاملا در محدوده نرمال قرار دارد.
    برای سنجش طول الت معیارهای گوناگونی به کار می روند مانند طول الت در حالت نعوظ کامل یا بدون نعوظ و ... اما معیاری که بیش از سایرین مورد تایید رفرنس های اورولوژی می باشد اندازه گیری طول الت در حالت کشیده با دست(Stretched Penile Length ) می باشد.
    در راستای همین معیار برای سنین مختلف محدوده طبیعی طول الت تعریف شده که در جدول زیر ان را می بینید:
    این میزان در یک فرد بالغ 10تا 16.5 سانتیمتر می باشد.

نوزاد0.4 + 3
    1-2سالگی0.8 + 4.7
    5-6سالگی0.9 + 6
    10-11سالگی1.1 + 6
    بالغین1.6 + 13.3

در حال حاضر به غیر از مواردی که آلت در چربی ریشه خود مخفی شده و میتوان با کاهش وزن و در برخی موارد برداشتن چربی های اضافه نسبت به افزایش طول در معرض دید آلت اقدام نمود هیچ روش تایید شده و علمی دیگری وجود ندارد و بسیاری از قرص ها, پمادها, اسپری ها و وسائلی که برای این مساله در اینترنت, فروشگاه ها, شبکه های ماهواره ای و ... تبلیغ می شوند جنبه تجاری دارند و اکثرا مورد تایید وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی نمی باشند ضمن این که بسیاری از انها به صورت قاچاق وارد کشور میشوند. بنابراین کاربرد انها توصیه نمیشود و ممکن است علاوه بر این که اثر مثبتی نداشته باشند عوارضی را نیز برای بیمار ایجاد نمایند.
    منبع: سایت دکتر صالحی

در مورد اندازه الت تناسلی به ارولوژیست مراجعه کنید

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  14. mohammad_arn200 نوشته است: سلام الت من هنگام راست شدن 8 سانت میشه  قطرشم2 سانتی میشه من 24 سالمه  170 قدمه  74 وزنمه  ایا برای ازدواج مشکلی دارم

سلام
    در حالت نعوذ به 8 سانت میرسه ؟ در مورد طول الت تناسلی ،این میزان در یک فرد بالغ 10تا 16.5 سانتیمتر می باشد.....مطالب پست قبلی را مطالعه کنید......برای معاینه به اورولوژیست مراجعه کنید
    موفق باشید

15. arash1981 نوشته است: سلام شب خوش

سلام
    در ادامه جواب بالا خدمتتون عرض کنم که فکر کنم منظور شما از قطر همون محیطه که اشتباها میگید قطر.............که اگه بخوایم قطر الت رو به دست بیاریم باید 8 رو تقسیم بر عدد پی کنیم و از عدد به دست اومده جذر بگیریم و اونو در 2 ضرب کنیم تا قطر به دست بیاد(حدودا میشه 3.2سانتی متر) (ما رو هم ترسوندی!!!!)
    ضمنا اینو دکتر صادقی نوشته اند :
    اندازه طبیعی آلت در مردان از یک فرد به فرد دیگر تفاوتهای بسیاری دارد. آنچه که به طور میانگین در یک بررسی بیان شده عبارتست از :
    میانگین آلت در حالت شل بین 6 تا 11 سانتی متر
    میانگین آلت در حالت نعوظ بین 10 تا 20 سانتی متر
    * البته این مقادیر در سنین و نژادهای مختلف متفاوت می باشد.
    موفق باشید

mohammad_arn200 نوشته است: سلام الت من هنگام راست شدن 8 سانت میشه  قطرشم2 سانتی میشه من 24 سالمه  170 قدمه  74 وزنمه  ایا برای ازدواج مشکلی دارم

سلام
    در ادامه جواب بالا
    ما هم داریم کم کم به تناقض میرسیم !!!!!!
    شما اگه مطالب لینک زیر رو مطالعه کنید به این مطلب میرسید :
    به طور نرمال بر اساس جدول مورد قبول اکثر ارئولوژیست ها ( متخصصین مجرای ادراری تناسلی ) ، میزان نرمال اندازه آلت تناسلی بین ۷.۵ تا ۱۸ سانتی متر در حالت نعوظ ( راست شدن ) میباشد و به اندازه های بالاتر یا پایین تر از این رنج ناهنجاری اطلاق میشود .
    استاندارد اندازه آلت مرد

ضمنا اینو دکتر صادقی نوشته اند:
    اندازه طبیعی آلت در مردان از یک فرد به فرد دیگر تفاوتهای بسیاری دارد. آنچه که به طور میانگین در یک بررسی بیان شده عبارتست از :
    میانگین آلت در حالت شل بین 6 تا 11 سانتی متر
    میانگین آلت در حالت نعوظ بین 10 تا 20 سانتی متر
    * البته این مقادیر در سنین و نژادهای مختلف متفاوت می باشد.
    به یک ارولژیست مراجعه کنید تا مطمئن شوید.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید