شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پريود سخت

1. فكر ميكنم سوال من براي خيلي از خانمها پيش بياد
    در دوران پريود گاها اتفاقات غير عادي ميوفته مثل تغيير در زمان -ميزان خونريزي-وجود درد و...
    من پريودهاي نامنظمي دارم كه گاها تا 2 ماه طول ميكشه بارها به پزشك مراجعه كردم و هيچ مشكل خاصي وجود نداره هرچند كه براي باردار شدن شديدا به مشكل خوردم به طوريكه كلوميفن هم پاسخگو نبود ولي در بعضي از دوره هاي پريود كه البته كم اتفاق ميوفته اونقدر خونريزيم شديد ميشه كه مجبور ميشم در طول روز چندين مرتبه دوش بگيرم و اين مسئله خيلي برام عذاب آوره خصوصا كه كار نسبتا سختي دارم و در محيط كار امكانش نيست
    از روشهاي عنوان شده در سايت نتيجه نگرفتم حتي مصرف قرص مترژن فقط باعث شد درد زيادي بكشم ميخواستم بپرسم كه آيا مشكل خاصي هست كه با راهكارهاي معمولي و معاينات عادي (سونو ومعاينات لگني)مشخص نميشه ؟و آيا راهي هست كه بتونه به من كمك كنه تا وقتي اين شرليط پيش مياد بتونم راحتتر تحمل كنم

2. سلام دوست گرامی
    آیا به متخصص غدد نیز مراجعه نموده اید؟؟؟ پیشنهادم اینه که تست هورمونی و غدد بدهید! شاید بالانس هورمونی و یا غدد دیگر مرتبط با اون ،دچار اختلال هست! ضمناً آیا از زمان شروع عادت ماهیانه (منظورم قبل از ازدواج و هنگام دختر بودنتون هست) این نامنظمی رو داشتید؟؟ انشالله که مورد خاصی نبوده و نیست
    موفق باشید

3. هطوری که دوستمون گفتد بهتره به متخصص غدد مراجفعه کنید احتمال اینکه هورمون مردانه شما زیاد باشه هست؟
    ایا شما ریزش مو یا پرمویی هم دارید؟
    ایا از قرص های ضد بارداری یا سیپرو استفاده کرده اید؟
    در کل بی نظمی عادت ماهیانه رو نباید به راحتی از اون گذشت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. یه سوال تخصصی
    اگه یه دختری ریزش مو داشته باشه و پریود های نامنظم حدود 50 روز یا بیشتر داشته باشه مشکلش ممکنه چی باشه(مشکلات یا بیماری های احتمالی که باعث این قضیه می شوند)؟
    با تشکر

5. faramoj نوشته است: یه سوال تخصصی
    اگه یه دختری ریزش مو داشته باشه و پریود های نامنظم حدود 50 روز یا بیشتر داشته باشه مشکلش ممکنه چی باشه(مشکلات یا بیماری های احتمالی که باعث این قضیه می شوند)؟
    با تشکر

هورمون مردانش زیاد باشه
    کم کاری تخمدان
    سریعا جهت انجام ازمایشات هورمونی به پزشک مراجعه بشه چون احتمال داره در بارداری دچار مشکل بشند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. romina_2 نوشته است: فكر ميكنم سوال من براي خيلي از خانمها پيش بياد
    در دوران پريود گاها اتفاقات غير عادي ميوفته مثل تغيير در زمان -ميزان خونريزي-وجود درد و...
    من پريودهاي نامنظمي دارم كه گاها تا 2 ماه طول ميكشه بارها به پزشك مراجعه كردم و هيچ مشكل خاصي وجود نداره هرچند كه براي باردار شدن شديدا به مشكل خوردم به طوريكه كلوميفن هم پاسخگو نبود ولي در بعضي از دوره هاي پريود كه البته كم اتفاق ميوفته اونقدر خونريزيم شديد ميشه كه مجبور ميشم در طول روز چندين مرتبه دوش بگيرم و اين مسئله خيلي برام عذاب آوره خصوصا كه كار نسبتا سختي دارم و در محيط كار امكانش نيست
    از روشهاي عنوان شده در سايت نتيجه نگرفتم حتي مصرف قرص مترژن فقط باعث شد درد زيادي بكشم ميخواستم بپرسم كه آيا مشكل خاصي هست كه با راهكارهاي معمولي و معاينات عادي (سونو ومعاينات لگني)مشخص نميشه ؟و آيا راهي هست كه بتونه به من كمك كنه تا وقتي اين شرليط پيش مياد بتونم راحتتر تحمل كنم

سلام،
    آیا تا به حال قرصهای ضد بارداری مصرف نموده اید، و اگر جواب مثبت است آیا در حین استفاده این قرصها در علایم شما تغییری ایجاد شده است یا خیر؟

7. سلام-اگر یک زنی به شدت خونریزی داشته باشه و این خونریزی تا یک ماه هم ادامه داشته باشه برای درمان باید چه کار کرد؟(اورژانسی)ممنون

8. باید به پزشک مراجعه کنید.حتماً حتماً.خونریزیهای مداوم علامت خوبی نیستد.مثلاً یکی از علائم سرطان گردن رحم خونریزی مداومه.لطفاً پشت گوش نندازید.

9. mehrad_dr نوشته است: سلام-اگر یک زنی به شدت خونریزی داشته باشه و این خونریزی تا یک ماه هم ادامه داشته باشه برای درمان باید چه کار کرد؟(اورژانسی)ممنون

سلام
    فکر میکنم هرمون هاش خوب کار نمیکنه بهتر است به پزشک برود ایا از دارو های ضد بارداری تالا استفاده کرده ؟
    اگه استفاده کرده حالت هاشو بگو
    شاید بخاطر داروها باشه که بهش سازگاری ندارد

10. mehrad_dr نوشته است: سلام-اگر یک زنی به شدت خونریزی داشته باشه و این خونریزی تا یک ماه هم ادامه داشته باشه برای درمان باید چه کار کرد؟(اورژانسی)ممنون

با سلام دوست عزیز، پر واضحه که بلادرنگ باید به متخصص زنان مراجعه کنند!! چون خونریزیهای بی دلیل و طولانی مدت  ، نشانه های خوبی ندارند !! لذا در اولین فرصت ممکن !! به پزشک مربوطه مراجعه کنند!!
    انشالله که معضل جدی وجود نخواهد داشت.
    موفق باشید.

11. دليل درد وحشتناك پريود چيه كه در بعضي ها كمتره در بعضي ها بيشتر؟؟
    چطور ميشه بدون مسكن اين دردو كم كرد؟؟
    من روز اول تا سوم پريودم درد شديدي ميگيرم كه همه عالم و آدم از چهرم ميفهمن چه خبره و تا مسكن نخورم نميتونم كاراي عاديه روزانه هم انجام بدم. با مسكن هاي ضعيف هم آب از آب تكون نميخوره.
    نگرانم كه اين دارو ها تاثير بدي روي بدنم داشته باشه. نگرانيم درسته؟؟
    پريود من كاملا منظم هستش و خيلي كم پيش مياد اختلال داشته باشه.

12. تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام-اگر یک زنی به شدت خونریزی داشته باشه و این خونریزی تا یک ماه هم ادامه داشته باشه برای درمان باید چه کار کرد؟
    اگر از قرص یاسمین استفاده کنه چی؟
    چه عوارضی داره؟
    اورژانسی
    ممنون

14. mehrad_dr نوشته است: سلام-اگر یک زنی به شدت خونریزی داشته باشه و این خونریزی تا یک ماه هم ادامه داشته باشه برای درمان باید چه کار کرد؟
    اگر از قرص یاسمین استفاده کنه چی؟
    چه عوارضی داره؟
    اورژانسی
    ممنون

باید جهت بررسی به پزشک مراجعه کنه چون احتمال بیماری یا عفونت هست
    با خوردن قرص یاسمین بدون دلیل مشکلش حل نمیشه البته شاید خونریزی قطع شه
    بهتره به پزشک مراجعه کنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید