.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
23 پاسخ • 21122 بازديد •  رفتن به صفحه 1   
جوشهای ریز الت تناسلی

نویسنده پیام
hakan67
اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: یکشنبه 15 فروردین 1389 - 01:05    عنوان:  جوشهای ریز الت تناسلی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام من یه سوال داشتم کسی میتونه کمکم کنه؟
من22 سالمه روی بدنه آلتم پر از جوشهای ریزه.زیادبزرگ نیستن و زیاد به چشم نمیاد ولی تعدادش زیاده مثل جوش صورت اما ریزتره. از چند سال قبل بود اهمیت ندادم تا الان؟مثل این میمونه یه ماده ای توشه یعنی جوش توش خالی نیست توش پره مثل زگیل که توش پره اینم همونجوره اما خیلی ریزتر.اقای دکتر خواهش میکنم جواب بدید من روم نمیشه برم دکتر اگه خطرناکه بگید یه کاری کنم ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : farary, juzarira

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 15 فروردین 1389 - 01:05    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

romina_2

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: یکشنبه 15 فروردین 1389 - 10:32    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
ببخشيد كه من جواب ميدم
با نشانه هايي كه عنوان ميكنيد احتمال وجود مولوسكوم رو ميدم
نوعي جوش كه ناف ميكروبي داره و با عدم رعايت بهداشت پراكندگي زيادي رو در پي داره
البته چيز نگران كننده اي نيست و ميتونيد با يك محلول خاص و يا ليزر از شرشون خلاص شيد
مراقب خودتون باشيد

امضاوقتی دلت گرفت آروم گریه کن تا صدای خدارو که همیشه برای دلداریت میاد ،بشنوی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mkia, edy_nedy, juzarira
tosan

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: یکشنبه 15 فروردین 1389 - 17:08    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام دوست عزیز
نگران نباش تا می توانی بهداشت را رعایت کن وروزی حداقل 5بار بشور من هم قبلا اینجوری بوده ام

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : juzarira
aliyan
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 15 فروردین 1389 - 18:07    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
با سلام
دوست عزیز، چند نکته رو به اطلاعتون میرسونم:
1- عدم رعایت بهداشت ، یکی از عوامل مهم در بوجود آمدن این موارد هست! پس حتماً رعایت بهداشت رو بنمائید.
2- وجود رطوبت در اون ناحیه! بهتره که پس از شستن آلت،اون ناحیه خوب خشک بشه.
3- پوشیدن البسه نایلونی و گرم و تنگ .پیشنهاد میشه که از استفاده از این گونه البسه جداً خودداری و از البسه نخی و راحت استفاده بشه!
4- زیاد بودن فواصل تعویض لباس زیر.!باید این مدت به حداقل ممکن تقلیل یابد.
5- استفاده از مواد شیمیای در اون قسمت! مثل کرم و یا موبرهای غیر استاندارد و یا حساسیت زا.
6- استفاده از خوراکیهای گرم و مخصوصاً بسیار تند و چرب!
و...
بهترین پیشنهاد مراجعه به یک متخصص اورولوژی و یا پوست هست! چون موارده پوستی رو نمیشه از راهی دور براشون نسخه ای مدون پیچید.
موفق باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : gilasoo, ROHAM, nazi4722, Hamshahri
zaree61

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: دوشنبه 16 فروردین 1389 - 13:35    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
با تشکر از آقای hakan67 من هم همین مشکل رو دارم! البته خیلی به بهداشت اهمیت میدم و بعد از استحمام یا توالت رفتن خودم رو خوب خشک می کنم!! اما یه برجستگی های جوش مانندی وجود داره که خیلی ریزه و سفت ولی با لمس کاملا مشخص و قابل لمسه! درد نداره ملتهب هم نیست فقط وجود داره! منم نمی دونستم باید چیکار کنم! عمرا هم دکتر نمی رم!!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : juzarira, solist

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 16 فروردین 1389 - 13:35    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

aliyan

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 16 فروردین 1389 - 15:20    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
با سلام
دوست عزیز،سرکار خانم زارع، مورد شما با توضحیاتی که دادید،مربوط به رعایت بهداشت نبوده! بلکه احتمالاً اثرات دمل و یا جوش بوده که کهنه شده ولی در اون صورت هم باید مختصر دردی داشته باشه!! که گفتید نداره!! از طرفی امکان داره زائده گوشتی باشه!! لذا بازم بهترین امر مراجعه به متخصص زنان و معاینات بالینی بوده و در راستای اطمینان خاطر و رفع نگرانی قاعدتاً مراجعات و معاینات اختصاصی مشکل خاصی برای افراد ایجاد نخواهد کرد! در ضمن اینگونه معاینات مخصوصاً برای بانوان نتنها موردی ندارد بلکه انجام آن اجباری بوده و هر حداقل شش ماه یکبار باید صورت پذیرد! حال خود بخوان از این مجمل! اگر به سلامتی خودتون اهمیت میدید بهتره که این مراجعه رو داشته باشید!!
همواره خوش و سلامت باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : zaree61, barbaraaaaaa
priestwow

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 16 فروردین 1389 - 16:39    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام ممنون میشم جواب من رو هم بدید
منم فقط یک دونه جوش ریز خیلی وقت زیر آلتم در اومده خود جوش خارشی نداره یعنی اصلاً آلتم خارشی نداره ولی روی قسمت پوست کیسه بیضه هام بعضی وقتها احساس خارش خیلی شدیدی میکنم هیچ چیز عجیبی هم روی کیسه بیضه هام ندیدم
کسی میتونه کمکم کنه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
cima

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: دوشنبه 16 فروردین 1389 - 18:43    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
رفتن پيش پزشك براي خيلي ها سخته اما پزشكان عادت دارند و با ديدي كه ما نگاه ميكنيم نگاه نمي كنند.
پس به پزشك راجعه كنيد تا فكرتون درگير مسائل بي اهميت نشه.

امضاهمين را بدان که عشق داستان است و من در اين عشق بازيچه اي براي تو بيش نبودم
www.amisoo.blogfa.com

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sepideh_n
mkia

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: دوشنبه 16 فروردین 1389 - 19:01    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
سلام دوستان
به قول خانم romina_2 به احتمال زیاد مولوسكومه و تا اونجا که میدونم خودش برطرف میشه
موفق باشید

امضاآری ، آری زندگی زیباست ؛
زندگی آتشگهی دیرینه پا برجاست ؛
گر بیفروزیش ، رقص شعله اش در هر کران پیداست ؛
ورنه خاموش است و خاموشی گناه ماست...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : juzarira

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 16 فروردین 1389 - 19:01    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ehsan_55
معلق شده

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: سه‌شنبه 17 فروردین 1389 - 11:00    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
priestwow نوشته است: سلام ممنون میشم جواب من رو هم بدید
منم فقط یک دونه جوش ریز خیلی وقت زیر آلتم در اومده خود جوش خارشی نداره یعنی اصلاً آلتم خارشی نداره ولی روی قسمت پوست کیسه بیضه هام بعضی وقتها احساس خارش خیلی شدیدی میکنم هیچ چیز عجیبی هم روی کیسه بیضه هام ندیدم
کسی میتونه کمکم کنه
با سلام.دوست عزیز هیچ نگران نباش.منم 8-9 ماه پیش این مشکل رو داشتم .تازه من 3-4 تا داشتم.ولی خوب نمی خاریدند!بعد رفتم پیش متخصص خیلی راحت.خجالت رو کنار بگذارید .بعد یه محلول داد و یک دونه صابون و گفت هیچ مشکل خاصی نیست.منم راستش تنبلی کردم و بعد از چند بار دیگه از محلول که خیلی چربناک و بد بو بود استفاده نکردم.فقط صابون رو زدم که بعد از اینکه 2 ماهی گذشت سرش خشکید و حتی یادم نیست کی افتاد.فکر کنم صابونش آنتی باکتریال بود.همونطور که دوستان اشاره کردند عاملش معمولا" عفونی . مربوط به نکات بهداشتیه.شما هم یه سری به دکتر بزن و هیچ هم نگران نباش.در پناه حق.

امضاگر طبيبانه بيايي بر سر بالينم    به دو عالم ندهم لذت بيماري را

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
temp

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 18 فروردین 1389 - 23:26    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
سلام به همه دوستان
من خیلی خیلی خوشحالم که این موضوع مطرح شد.
من خودم این مشکل رو داشته و دارم. خیلی هم در موردش توی اینترنت گشتم. اول سایت های فارسی رو مطالعه کردم و از کلی از سایت هایی که سوالات پزشکی رو پاسخ می دهند سوال کردم ولی هیچکدام منو به جواب نرسوندند. یه روز تصمیم گرفتم به زبان شرین انگلیسی سوالم رو در اینترنت مطرح کنم. (عجب روز خوبی بود) اونجا بود که فهمیدم اصلا مشکل من یه مشکلیه که خیلی از آقایون دارنش. اسم این مشکل (چون بیماری نیست می گم مشکل) نقاط fordyce یا به صورت انگلیسیش fordyce spots هست. شما می تونید به راحتی با جستجوی این عبارت در سایت google بفهمید که آیا مشکل شما هم این است یا نه. توی سایت ها که نوشته این مشکل خیلی از آقایونه و خیلی از پسر های جوون ازش رنج می برند البته به صورت روحی نه به صورت درد و ....
خلاصه سرتون رو درد نمی آرم این مشکل تا حالا که درمان قطعی نداشته. عمل لیزر و یا استفاده ی تباهم از چند ضد آکنه می تونه برای کم کردنش مفید باشه و همه ی سایت ها پیشنهاد کردند اونارو تحمل کنید. اگه بخوام معرفیشون کنم می تونم بگم یه سری دونه سفید رنگ گوچک در حد ۱ میلی متر که کمی برآمده هستند و اصلا درد ندارند و به صورت زیاد یا کم اطراف آلت و روی کیسه بیضه وجود دارند. عموما اطراف ریشه موهای زائد ناحیه تناسلی دیده می شند. اصلا بخاطر عدم رعایت بهداشت بوجود نیومدند و شستنشون اصلا کاری رو حل نمی کنه. بیماری محسوب نمی شند. گاها دیده شده که ارثی هستند.
در آخر اگه بعد از جستجو و احیانا دیدن چند تصویر از این دونه ها (که البته عکساش توی اینترنت ریخته) فهمیدید که مشکلتون کجاست خوشحال می شم در ادامه این پست بهش اشاره کنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : juzarira, nazi4722, ROHAM, Hamshahri
hakan67

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: جمعه 20 فروردین 1389 - 01:12    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
اقا دمت گرم خوده خودشه من عکسشو دیدم حالا چه خاکی بریزم تو سرم؟من 10روز دیگه میرم سربازی خواهش میکنم کمکم کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
temp

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: جمعه 20 فروردین 1389 - 15:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
ببین، این اصلا بیماری نیست و تا اونجایی که می دونم (البته با تحقیقات بسیار گسترده) هیچ کاریش هم نمی شه کرد. توی wikipedia انواع درمان های ممکن رو گذاشته و گفته که عمل لیزر می تونه این ها رو نابود کنه ولی غیر اون یکسری پماد ضد آکنه هست که می تونه جلوی زیاد شدنشونو بگیره. البته من امتحان کردم. تا زمانی که استفاده می کنی تعداد دونه ها کم می شن ولی وقتی قطعش بکنی دوباره زیاد می شن و به حالت اول برمی گردد.
نکته مهم اینه که این دونه ها اصلا واگیر دار نیست و برای رابطه جنسی هیچ مشکلی پیش نمی آره. اگه توی google سرچ کنی می بینی این سوال که How to Get Rid of Fordyce Spots (یعنی چگونه از شر دانه های فوردایس خلاص بشم) یک سوالیه که خیلی ها می خواهند جوابش رو پیدا کنند و از دستش خلاص بشن ولی خوب دیگه ...
خلاصه که نگران نباش و با هاشون بساز. وقتی بیماری نیست و خیلی ها دارنشون و واگیر دار هم نیست و ... چرا نگرانشون هستی؟ البته برای ازدواج باید این نکات رو به همسرت هم بگی و اونو هم از نگرانی در بیاری. نیاز به دکتر رفتن نیست. (فکر کنم بعضی از دکترای عزیر ما هم این نقاط رو نمی شناسند و شاید باعث گمراهی هم بشن) فکر کنم این دونه ها روی پوست های تیره زیاد خودشون رو نشون می دند (چون پوست خود من هم تیره است و این دونه ها روشن هستند)
در آخر باز هم می گم مثل سالهای قبل با بی خیالی طی کن و امید داشته باش یه روزی از شرشون خلاص بشی البته حالا یه قدم جلوتری چون می دونی که اینا چه چیزی هستند و می تونی در آینده دنبال ازبین بردنشون باشی.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : juzarira, ROHAM

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 20 فروردین 1389 - 15:06    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

badomak

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 21 فروردین 1389 - 16:51    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
hakan67 نوشته است: ممنون از راهنماییت اره میزنم جاده بی خیالی موفق باشید

خوب قبل از اینکه بی خیال بشید بزارین یه پزشک متخصص شما رو معاینه کنه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: یکشنبه 22 فروردین 1389 - 21:35    عنوان:  Re: جوشهای ریز الت تناسلی آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
hakan67 نوشته است: سلام من یه سوال داشتم کسی میتونه کمکم کنه؟
من22 سالمه روی بدنه آلتم پر از جوشهای ریزه.زیادبزرگ نیستن و زیاد به چشم نمیاد ولی تعدادش زیاده مثل جوش صورت اما ریزتره. از چند سال قبل بود اهمیت ندادم تا الان؟مثل این میمونه یه ماده ای توشه یعنی جوش توش خالی نیست توش پره مثل زگیل که توش پره اینم همونجوره اما خیلی ریزتر.اقای دکتر خواهش میکنم جواب بدید من روم نمیشه برم دکتر اگه خطرناکه بگید یه کاری کنم ممنون

سلام،
در مورد بیماریهای پوستی باید توجه داشته باشید که معاینه بالینی حتما باید انجام شود و در محیط مجازی نمی توان تشخیص درستی داد، با این حال اگر مورد
fordyce spots باشد که توضیحات بالا مفید است ولی ابتدا باید با معاینه مورد تایید شود.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : doktor, juzarira, nazi4722, mohammad7983
نمایش پستها:   
newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه 1   
صفحه 1 از 2

توجه: آخرين پست در اين صفحه 1715 روز قبل (22 فروردین 1389) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد لکه ای با خارش و التهاب زیاد روی آلت تناسلی 22 Mohsen1364 10720 جمعه 28 آبان 1389 - 00:08
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد لکه های قهوه ای روی آلت تناسلی بخاطر استمنا 0 shahin_shahan 13862 جمعه 10 مهر 1388 - 03:18
shahin_shahan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ماده ژله ای کمی زرد رنگ درون منی 3 r_reza 12258 جمعه 5 تیر 1388 - 13:35
saeedcheraghi مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چاره ای در مورد درمان کاهش بسیار شدید میل جنسی در بیماران دیابت 1 arman486 3866 سه‌شنبه 22 اردیبهشت 1388 - 08:11
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد توده ی رشته ای 3 koorosh 4966 دوشنبه 17 فروردین 1388 - 09:33
sami28 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید